Şimdi Ara

Fethiye Uygun Fiyatlı Yamac Parasutu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar, 25 nisanda 1.seviye lisans almak icin ölüdenizde dalgıçlık kampına katılıcam. hazır o kadar gelmişken 23-24 nisada yamac paraşütü yapayım diyorum. daha önce yapan ve şirket önerebilecek var mı? fiyatları makul olursa sevinirim. şuan bir yer ile konuştum ve fotograflar videolar dahil uçuş ücreti 400 tl diyor. ona göre rezervasyon yaptırıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 3 Mart 2018; 18:30:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2016 Ekim başında eşim yaptı 250 TL tur aracılığı ile yaptığımız gezide. Video ve fotoların usb ye aktarılması da dahildir tutara.sezon tam anlamıyla açılmadığı bir dönemde gidiyorsunuz daha uygun bir fiyat alabilirsiniz belkide. Yüzyüze pazarlık yapabilirsiniz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

2016 Ekim başında eşim yaptı 250 TL tur aracılığı ile yaptığımız gezide. Video ve fotoların usb ye aktarılması da dahildir tutara.sezon tam anlamıyla açılmadığı bir dönemde gidiyorsunuz daha uygun bir fiyat alabilirsiniz belkide. Yüzyüze pazarlık yapabilirsiniz bence

suan 350 her sey dahil bulabildim yüzyüze gidip bulabilma sansim var ama sadece 1 gunluk zamanim var. 25-28 arasi full kampta denizde olucam. dalgiclik egitiminden sonrada yamac parasutu yapilamiyormus. o yuzden ayarlayip gitmekte istiyorum.

• 400tl çok gerçekten 300tl en fazla verilir bundan sonra gidecekler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.