Şimdi Ara

Ferrari Virtual Academy 2010 [ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferrari nin daha önceki oyunu sim olarak yetersizdi ama bunu Netkar Pro yapımcılarından Kuros yapmış,fizikler iyidir kesinlikle.Rfactor deki F1 modları ile arasındaki fizik farkını çok merak ediyorum,yabancı forumlarda fiziklerin Iracing e benzediği yazılıyor.1 araç ve 1 pist için 15 euro,ayrıca diğer iki pist içinde 20 euro yani toplam 35 euro ediyor,1 araç ve 3 pist için 35 euro fazla.Aslında denemek için 15 euro veririm ama daha önce nette kartım çalındığı için netten almak istemiyorum ama başka satın alma yolu da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Video 5:09 da dikkat yok boyle bi olay

bir şey olmuyor

DIreksiyon donus acisi,kollar

Oyunun fizikleri iyiyse ve mod yapimi,pist ekleme gibi islemlere uygunsa aslinda kullanilabilir fakat,rfactor-lfs-gtr serisi gibi oyunlar varken bu oyun ile ugrasacaklarini pek sanmam.Rfactorden ustun yanlari varsa olabilir.

F12010 cikacak ama ben pek fazla umutlu degilim acikcasi,insallah sasirtir beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

ilk turum 0.59.700 3 saniye daha lazım

hiç ceza yemeden mi ?
    ayrıca sen de 3 pist de açık mı ? bende 2 tanesi için coming soon diyor.
  • Arkadaşlar şu anda sadece Fiorano açık. Diğer iki pist sırayla satışa sunulacak. Ayrıca haberiniz olsun firma ile mailleştim, bir patch yayınlayacaklar. Bazı bilgisayarlarda oyun açılmıyor.
  • arkadaslar oyunu kurdum ama tuşları ayarlayamadım ,,klavye ile oynanmıyormu?oynanıyorsa tuşların nasıl ayarlandığına yardımcı olursanız sewınırım tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

arkadaslar oyunu kurdum ama tuşları ayarlayamadım ,,klavye ile oynanmıyormu?oynanıyorsa tuşların nasıl ayarlandığına yardımcı olursanız sewınırım tesekkurler

tuşlar değiştirilemiyor.

a gaz z fren. sağ sol ok tuşları ise direksiyonu döndürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

quote:

arkadaslar oyunu kurdum ama tuşları ayarlayamadım ,,klavye ile oynanmıyormu?oynanıyorsa tuşların nasıl ayarlandığına yardımcı olursanız sewınırım tesekkurler

tuşlar değiştirilemiyor.

tesekkur ederım,,ayarlardan custom yazan yerden klavyeyı secmek lazımıs ilk önce =) dikkat etmemıstım,,tekrar sağolun...oyun baya zor birden gaza asılınca hemen spin atıyor
  • Ferrari Virtual Acadamy – Fiorano explained by Alonso.Posted by Wix

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: balerefone

quote:

tuşlar değiştirilemiyor.

tesekkur ederım,,ayarlardan custom yazan yerden klavyeyı secmek lazımıs ilk önce =) dikkat etmemıstım,,tekrar sağolun...oyun baya zor birden gaza asılınca hemen spin atıyor

oyuna girişte bir kaç ayar var ya. onları on yapın. ayrıca yukarıda setup1 yazan yeri de setup 4 yazın. o zaman rahatça sürebilirsiniz.

• Oyunu simcilerden test edebilen varmı,Rfactor ve özellikle Netkar pro ya göre fizikleri nasıl acaba
  • kesinlikle f1 2010 dan daha güzel olmuş sürüş daha gerçekçi, grafikler daha güzel. keşke daha fazla pist seçeneği olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Oyunu simcilerden test edebilen varmı,Rfactor ve özellikle Netkar pro ya göre fizikleri nasıl acaba

rfactor' ün sağlam f1 modlarına kıyasla daha kolay sürüş, viraj çıkışlarında gazı köklemek bedava . Netkar'daki 1600' e göre çocuk oyuncağı
  • 1600 e göre çocuk oyuncağıysa ne amaçla çıkarmışlarki bu oyunu

Emekli olduğumdan beri canım sıkılıyor,yeşil sahalara dönmek için bahane ararken bu haber iyi olmadı,netkar pro nun çıkacak yeni aracına kaldı işimiz
  • F1 Pilotlarının görüşleri ile yapılan oyunlar biraz fiyasko mu oluyor anlamadım.
    Bu oyunda Fisi, 2010 da antony ne iş yapar çözemedim.
    Dünkü singapur yarışını izlerken gerçeğe en yakın rfactor modlunun fsone 2009 olduğunu bir kez daha anladım.
    Şu çocukların elini biri tutsa da büyük firmalar altında çalışsalar. Biz de bu deneyimi yaşasak...

@Ulusalonur
    selam!
  • Büyük firmalarda modculardan çok daha iyi elemanlar vardır,isteseler simin kralını yaparlar ama yaparlarsa da satamazlar yani ticari açıdan yapmaları imkansız,büyük şirketler de kendi ticari başarılarını düşünürler doğal olarak.

FVA yı ben de denedim ama beğenmedim,rfactor ün sağlam f1 modlarına göre fizikleri çok basit kalmış,viraj çıkışları falan çok rahat.Az kalsın para verip alıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

F1 Pilotlarının görüşleri ile yapılan oyunlar biraz fiyasko mu oluyor anlamadım.
    Dünkü singapur yarışını izlerken gerçeğe en yakın rfactor modlunun fsone 2009 olduğunu bir kez daha anladım.
    Şu çocukların elini biri tutsa da büyük firmalar altında çalışsalar. Biz de bu deneyimi yaşasak...

@Ulusalonur
    selam!

Selam hocam

F1 pilotlarını kullanmalarının tek amacı reklam başka bir şey değil.AAAAA bak f1 pilotu bile bu oyunu oynuyor o zaman sende oyna muhabbeti başka bir şey değil.

Rfactoru pek sevmem ama tek sevdiğim mod ctdp2006 dır ve gerçeğe en yakın gördüğüm moddur...

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Orijinalden alıntı: erulu

F1 Pilotlarının görüşleri ile yapılan oyunlar biraz fiyasko mu oluyor anlamadım.

@Ulusalonur
    selam!

Selam hocam

F1 pilotlarını kullanmalarının tek amacı reklam başka bir şey değil.AAAAA bak f1 pilotu bile bu oyunu oynuyor o zaman sende oyna muhabbeti başka bir şey değil.

Rfactoru pek sevmem ama tek sevdiğim mod ctdp2006 dır ve gerçeğe en yakın gördüğüm moddur...

@galganus12
    @ulusalonur
    Bu işler aslında birkaç buton ve ayara bakmıyor mu hocam.. Büyük firmaların altında sıkı adamlar çalışıyordur mutlaka ama rfactor veya gtr2deki gibi novice ya da simulation ayarları koyarsın.
    isteyen onu oynar isteyen diğerini... Rft 2010 u yanılmıyorsam tek kişi (birkaç destekle) yapmıştı. O mod herkesin kullanabileceği ayarlarda. Yani fsone 2009 gibi hard değil...
    Ayrıca Ferrari virtual academy gibi bir isimle çıkıyorsan insanlara f1 deneyiminin %70-80 ini tattırmalısın. bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
    Bu arada haksızlık yapmıyım oyunu denemedim yorumlar üzerine konuşuyorum.

• Kapitalist dünya renkleride zevkleride mahvetti,dünyayı zaten bok etmişti,her şey para üzerine dönüyor.

Dikkat edin sim sınıfına giren en son oyunlar 2006 da çıktı,o zamandan beri sim diye çıkanların hepsi bebe oyunu
  • yapmayın gözünüzü seviyim, şimdi bu oyun simülasyon değil mi
  • Denemedim ama,Can Netkar pro daki f1600 aracına göre çocuk oyuncağı dediğine göre sim değildir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.