Şimdi Ara

Fenerin son 4 - 5 senedir başarısız olma sebebini açıklıyorum:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu adamlar kurulduğundan beri piyasada yokuz. Dikkatle tarihte geçmişe gidin bana hak vereceksiniz. Hatta iki yıl önce falan kendi kendime totem yapıyordum. Maç günleri bunları açmıyordum. Maç günü ne zaman yanlışlıkla kanal değiştirirken bunlara denk gelsem ve uzun boylu Şaban'a benzeyen muhabiri konuşurken görsem fb puan kaybediyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlıyorum kanka yorma kendini
  • A Spor'un ne olduğunu Aziz Yıldırım-Ali Koç başkanlık yarışmasında gördük..Tüm fenerli diye geçinen yorumcular Aziz Yıldırım ve Aykut'un devam etmesi gerektiğini söylüyorlardı..Sahibi de önce reisin dünürü olup Ziraat Bankası kredisiyle bu kanalı alan Ahmet Çalık, ardından reisin tetikçisi Demirören, son olarak da reisin en büyük 3 ihalecisinden biri olan inşaatçı Kalyon grubudur..En büyük ihalecisi de Demirören'in bıraktığı TFF'yi devralan Nihat Özdemir'dir..Bu 3 ihaleci son 17 senede 100 milyar doların üzerinde ihale aldı..Sadece Nihat Özdemir'in aldığı ihale büyüklüğü 45 milyar dolarken, 3. havalimanını yapan konsorsiyumda en büyük pay yine Nihat Özdemir'in sahibi olduğu Limak Holding'e aittir..Ntv Spor'un da zarar ettiği için kapanmadığını hepimiz biliyoruz sanırım..A Spor'un yayın hayatına devam edebildiği bir durumda, Ntv Spor'un zarar etmesinin imkanı olabilir mi, dünya standartlarının da üstünde kaliteye sahip bir kanaldı ve malesef A Spor'a muhtaç bırakıldık..

• fetönün bitirilmiş olması en büyük sebeptir.
  • Hiç bir mazeret başarının yerini tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

fetönün bitirilmiş olması en büyük sebeptir.
    Bu zeka fazla gelmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NTVspor kapandı ondan da olabilir
  • Fenerin son 4 - 5 senedir başarısız olma sebebini açıklıyorum:
  • Rising_Sun kullanıcısına yanıt
    rakip yok demek istedin sanırım. espiri oldu bu tabi ama daha kötüsü var. şimdi fi zamanda tv' de yıldo bir program sunarken başına bir iş kazası gelmişti. buna benzer bir kaza da ntvspor' da oldu. bence kanalın kapanmasına esas sebep budur. bu da videosu:https://www.youtube.com/watch?v=_t_QcYVjHv4 (fenerbahçe ile trabzonspor arasındaki deplasman yaXağı sürüyor... ) kapandığı için çok üzülmedim doğrusu. ama şu bein kapansa bir de mhk' ye de bir el atsalar ya. bunu konuşan yok. e konuyu açana da gönderme yapmazsak olmayacak şimdi. fb' yi yıldırım ve aykut mu yaktı, yeni sezonda herkes görecek. tırnaklarını kesme, yeni sezonun maçlarını izlerken ihtiyacın olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.