Şimdi Ara

FENERBAHÇELİLER (423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.801
Cevap
13
Favori
905.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mod olarak gelme cezadan yırtamayız sonra gelceksen böle gel iyi böle

quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

çok acık sözlüsün bir kaç kişiden daha ögrendım, nedense sizinkıler bana ilk bslarda kıllardı sonradan sevmeye basladılar. benı size kötüleyen biri vardı ama ismini acklayıp da rencide etmeyeyım
    bu arada mobıl operatörler bölümünden yarbay olunca soğudum hocam. mod yaparlarsa belki gelirim
    quote:

Orjinalden alıntı: nescafe07

quote:

ve a.s hocam, hoş geldın
    Arkadaslar GS'lilerden bir recep, bir nescafe bir de megi. ona göre diğerleri bazen tuttarsızlık gösterıyor napayım alla alla

hoşbulduk alp

sana ilk başlarda kıl oluyodum ama şimdi ısındım
    bu arada seni mobil bölümünde göremez olduk

edit : istemeden sayfa başı oldum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nescafe07 -- 14 Kasım 2006; 15:48:34 >

• oha sayfa başını da kaptırdınız
  • bişey olmaz ben kapsam ne olacaktı ki
  • quote:

bişey olmaz ben kapsam ne olacaktı ki

o daha kötü
  • a.s

Hoşgeldin hocam..

Yaw bizde Alp'e başlarda ısınmıştık sonradan soğuduk nedense
    Şimdi tekrar ısınmaya çalışıyoruz. Biraz zor oluyor ama. Arkadaş işte zor mor katlanıcaz artık..

quote:

Orjinalden alıntı: nescafe07

s.a. millet bi selam vereyim dedim

dostca bi selam ha yanlışlık olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: TOMASİNO

arkadaşlar hakkınızı helal edin suriyeye gidiyorum yılbaşına kadar olmayabilirim malum şahıslar size emanet ona göre kalın sağlıcakla

ulen şöyle ukrayna moldova ağırlıklı çalışsanıza sektörü değiş sen özel uçak verseler gitmem suriyeye neyse ben de sık sık giremiyorum fazla dokunmaz bana gittiğin, zaten alp ve tayfası muhabbetin içine ettiler iyice

• quote:

Orjinalden alıntı: The LeGenD ReTuRNeD

quote:

o daha kötü

Alp bey yeniden binbaşı olacaksınız ama. Bence o bölüme gidin derim

Gökmen bey yinemi suriye görüşürüz.

Tunç bey antuda en son ne zaman ceza aldınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 14 Kasım 2006; 15:43:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

quote:

arkadaşlar hakkınızı helal edin suriyeye gidiyorum yılbaşına kadar olmayabilirim malum şahıslar size emanet ona göre kalın sağlıcakla

Hayırlı yolculuklar TOMASİNO.

Suriye'de internet yok mu abi?

varda arap alfabesi zayıf gökmenin

• quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

quote:

Orjinalden alıntı: The LeGenD ReTuRNeD

quote:

o daha kötü

Alp bey yeniden binbaşı olacaksınız ama. Bence o bölüme gidin derim

Gökmen bey yinemi suriye görüşürüz.

Tunç bey antuda en son ne zaman ceza aldınız

unuttum formülünü buldum artık sadece serbeste giriyorum, banane fb den alexten

• quote:

Orjinalden alıntı: YÜZ YILLIK AŞK

unuttum formülünü buldum artık sadece serbeste giriyorum, banane fb den alexten

Gole Yakın Oynamayı Seviyorum

Brezilyalı oyuncumuz Deivid de Souza Beşiktaş derbisi için bu sabah yapılan antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oyuncumuz derbi maçımızla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı: “Bu bizim için çok önemli bir derbi ve bu maça gereken önemi gösteriyoruz. Beşiktaş karşısında 3 puanı çıkardığımız taktirde bizi ligde ne kadar güzel bir konuma getireceğini biliyoruz. Bu tip derbilerde 3 puan kazanmak her takım için süperdir. Gücümüz ve kalitemiz var. Biz de bu maçta 3 puanı alıp yolumuza daha rahat devam etmek istiyoruz. Derbi olduğu için ekstra bir strese girmedim. Aksine kendimi çok iyi hissediyorum. Oynadığım taktirde bu derbiden galibiyetle ayrılmak için elimden geleni yapacağım. Gireceğim gol pozisyonlarından yararlanmaya çalışacağım.”

Oyuncumuz kendisine yöneltilen eleştirilere üzülüp üzülmediği şeklindeki soruya ise şöyle yanıt verdi: “Baştan beri bunları normal karşıladım. Bunlara alıştım. İyi olduğunuz zaman eleştirilmezsiniz. Adaptasyon sürecinde eleştirildiğim de üzülmedim. Bu futbol içinde hep var. Önemli olan çalışmalarımın düzenli devam etmesi ve uygun zamanda gollerime başlamaktı. Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum, elimden gelen her şeyi takımım için yapıyorum.”

Oyuncumuz, “Deivid mi Kezman mı?” sorusuna ise; “Bu tip konulara karar verecek olan teknik direktör Zico’dur. Fakat bizim için önemli olan sahaya çıkınca takım için en iyisini yapmaktır. Ben çalışmama bakarım. Bu konular hakkında yorum yapmak Zico’nun işidir.” dedi.

En çok hangi mevkiide oynamak istediği yönündeki soruya ise oyuncumuz her zaman kaleye yakın oynamak istediğini belirterek şöyle devam etti: “Aynı şekilde daha önce Corinthians’da orta alanın sağında oynamıştım. Bu pozisyonu da gerçekten seviyorum. Sivas maçında Alex’in yerinde oynayacakken, Mehmet’in sakatlanmasıyla orta alanın sağında forma şansı buldum. Ben daha fazla gole yakın oynamayı seviyorum. Ancak orta alanın sağında oynadığımda da yabancılık çekmiyorum.”

Oyuncumuz forvetlerden daha çok gol atan Alex’i ise şöyle değerlendirdi: “Alex hakkında fazla konuşmaya bile gerek yok. Her takımda çok gol atan bir oyuncu. Brezilya’da Cruzeiro’da beraber oynarken, Alex ile çok iyi anlaştığımız için takımın gollerine beraber imza koyuyorduk. Hatta bu maçlardan birisinde Alex 5 gol atmıştı. Alex böyle bir oyuncu. Kalitesi tartışılmaz.”

Oyuncumuz Beşiktaşlı Nobre ile kıyaslanması konusuna ise şöyle değindi: “Her oyuncunun kendine özgü stili var. Nobre ile farklı olduğumuzu düşünüyorum. Ayrı takımlardayız, ben Fenerbahçe’nin kazanması için her şeyi yapacağım, Nobre Beşiktaş için elinden gelen her şeyi yapacak.”

http://fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=5397

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 14 Kasım 2006; 15:49:44 >

• quote:

quote:

internet varda can güvenliği yok haa bide çatal kaşık yok pilavı elle yiyorlar abi sen çatal kullanmak istedinmide bunu hakaret olarak alıyorlar sabah saat 9 da yolculuk başlıyor işallah orada maçları seyredecek yer bulurum

• quote:

quote:

quote:

internet varda can güvenliği yok haa bide çatal kaşık yok pilavı elle yiyorlar abi sen çatal kullanmak istedinmide bunu hakaret olarak alıyorlar sabah saat 9 da yolculuk başlıyor işallah orada maçları seyredecek yer bulurum

çorbayıda elle yedirmiyolardır heralde.

• quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

quote:

quote:

yeni yıla suriyede girme de

• "İstifa Yüce Bir Olaydır"
    14 Kasım 2006 Salı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekilimiz ve Basın Sözcümüz Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı’nın Fenerbahçe’yi ihraç etmek için çalıştığını belirtti ve ekledi: "Biz Kulüpler Birliği Vakfı’nın kurucu üyesiyiz. Bizi haysiyet divanına vererek ihraç etmek istiyorlar. Kurucu bir üyeyi, kanunlara göre ihraç edemezsiniz. Kulüpler Birliği, çok çelişkili davranışlarda bulunuyor. Biz de bu nedenle Kulüpler Birliği’nden uzak durmayı seçtik."

Başkan Vekilimiz Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği’nin önce kendilerini bugün yapılan toplantıya davet edip ardından da vazgeçmesi ile ilgili olarak şunları dedi: "Bizim Fenerbahçe olarak yerimiz ve oyumuz belli. Bu kullanacağımız oyu engellemek için böyle girişimlerde bulunuyorlar. Fenerbahçe’nin gücüyle boy ölçülemez ve yarışılamaz. Bunlar Fenerbahçe’nin önünü kesmek için yapılan beyhude çalışmalardır."

’Yaşanan davet olayından haberim yok’ şeklindeki açıklamalarda bulunan Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın’ı istifaya davet eden Nihat Özdemir, "Özhan Canaydın’ın içinde bulunduğu durum büyük bir gaflettir. Bize genel sekreter imzalı birbirine zıt iki yazı geliyor. Ve bundan sizin haberiniz yok. Bu durumda ’başkan mısın değil misin?’ diye sorarlar. Özhan Canaydın, önce bunu kendisine sormalı. Özhan Canaydın Kulüpler Birliği Başkanı ise ya gereğini yapmalı ya da istifa etmelidir. Kulüpler Birliği Başkanlığını yapamıyorsanız ve genel sekreterinize söz dinletemezseniz bir an önce istifa edin. İstifa etmek de yüce bir olaydır" ifadelerini kullandı.
    fenerbahce.org

• 2-3 maç kazanmaya başladık, herşey lehimize gidiyor ve zorlu bir dönemece girdik. Bunlar daha başlangıc. Durun bakalım, kutsal ittifak yeniden toplanıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: marcopasa

"İstifa Yüce Bir Olaydır"
    14 Kasım 2006 Salı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekilimiz ve Basın Sözcümüz Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği Vakfı’nın Fenerbahçe’yi ihraç etmek için çalıştığını belirtti ve ekledi: "Biz Kulüpler Birliği Vakfı’nın kurucu üyesiyiz. Bizi haysiyet divanına vererek ihraç etmek istiyorlar. Kurucu bir üyeyi, kanunlara göre ihraç edemezsiniz. Kulüpler Birliği, çok çelişkili davranışlarda bulunuyor. Biz de bu nedenle Kulüpler Birliği’nden uzak durmayı seçtik."

Başkan Vekilimiz Nihat Özdemir, Kulüpler Birliği’nin önce kendilerini bugün yapılan toplantıya davet edip ardından da vazgeçmesi ile ilgili olarak şunları dedi: "Bizim Fenerbahçe olarak yerimiz ve oyumuz belli. Bu kullanacağımız oyu engellemek için böyle girişimlerde bulunuyorlar. Fenerbahçe’nin gücüyle boy ölçülemez ve yarışılamaz. Bunlar Fenerbahçe’nin önünü kesmek için yapılan beyhude çalışmalardır."

’Yaşanan davet olayından haberim yok’ şeklindeki açıklamalarda bulunan Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın’ı istifaya davet eden Nihat Özdemir, "Özhan Canaydın’ın içinde bulunduğu durum büyük bir gaflettir. Bize genel sekreter imzalı birbirine zıt iki yazı geliyor. Ve bundan sizin haberiniz yok. Bu durumda ’başkan mısın değil misin?’ diye sorarlar. Özhan Canaydın, önce bunu kendisine sormalı. Özhan Canaydın Kulüpler Birliği Başkanı ise ya gereğini yapmalı ya da istifa etmelidir. Kulüpler Birliği Başkanlığını yapamıyorsanız ve genel sekreterinize söz dinletemezseniz bir an önce istifa edin. İstifa etmek de yüce bir olaydır" ifadelerini kullandı.
    fenerbahce.org

• Selam bende katılabilirmiyim aranıza. Bu sene şampiyonuz
  • ohoooooo
    Jason neredesın bak Freddy gelmiş
    hoş geldin kardeş
  • Hoşgeldin Freddy Krueger kardeş

Jason da az önce çıktıydı, geç otur
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcopasa

quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

quote:

quote:

yeni yıla suriyede girme de

Çorba mı avuç avuç içer artık

• Hoşbuldum. Jason'ın burda işi ne ya
    imzadan bende istiyorum nasıl ekleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 421422423424425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.