Şimdi Ara

Fenerbahçe'ye Başarılar Dilerim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir Galatasaraylı , daha önemlisi bir Türk olarak , Avrupa'da bizi temsil edecek Fenerbahçe'ye Başarılar Diliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

Bir Galatasaraylı , daha önemlisi bir Türk olarak , Avrupa'da bizi temsil edecek Fenerbahçe'ye Başarılar Diliyorum

eywallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: --Hip_Hop--

Bir Galatasaraylı , daha önemlisi bir Türk olarak , Avrupa'da bizi temsil edecek Fenerbahçe'ye Başarılar Diliyorum

Fenerbahçemize başarılar
  • Eğer kazanıpta bizimle dalga geçmiycekseniz sonuna kadar yanınızdayız
  • Bende çok ümitliyim bugün Fenerbahçe'den.Özellikle Porto'da Lucho'nun olmaması büyük avantaj, Fenerbahçe bu avantajı iyi değerlendirecek bence.
  • Fenerbahçe'ye başarılar.
    Öte yandan Arsenal'e de başarılar dilemek lazım Çünkü Fenerbahçe kalan 2 maçını kazansa bile Arsenal 2 maçını kaybettiği takdirde Fenerbahçe 2. tura çıkamıyor. Arsenal'in kalan 2 maçını da kazanması güzel olur
  • bende bir galatasaraylı olarak fenerbahçeye yürekten başarılar diliyorum....biz benfica'yı geçtik sizde porto'yu geçin hadi...portekizlileri sinir edelim...
  • başarılar bugün size hafta sonu bize
  • aslında UEFA ya gitsek daha iyi mi ne
  • Teşekkürler arkadaşlar
    çok incesiniz
  • Fenerbahçe'ye bu akşamki karşılaşmasında başarılar.Umarım bizi gururlandırırlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: chiller

aslında UEFA ya gitsek daha iyi mi ne

Neden? Galatasaray var diye mi?
  • son derbiden beri fener kadıköydeki her maçını yenecek gibi düşünüyorum
    bu maçı da yenersiniz herhalde
    yazık la bize
  • Fenerbahçemize başarılar alıcaz bu akşam maçı
  • ben kopkoyu bir Galatasaraylıyım yanlız geçen sene askerde Fener Valenci'yaya golleri atarken bu kadar bu kadar sevinmemiştim hoplayıp zıplamamıştım....Fenere başarılar ama hedefimiz Kadıköy....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.