Şimdi Ara

Fenerbahçe Uefa Kupasında olsa ne yapardı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi diyelim bu sene şampiyonlar ligi ağır geldi.Peki fener uefa'da olsaydı nereye kadar gidebilirdi?

Bence önceden bir eşleşme olmazsa büyük ihtimal Bayern münihle final oynayabilirlerdi.Kazanırlarmıydı bilemem.

Yorumları alalım.

• B.Münih ile final oynardık diye düşünüyorum.
  • belki ilk turda bayern gelicekti
  • Cl gibi şansı olsa yarı final oynardı.
  • quote:

eğer önceden bir eşleşme olmazsa

quote:

Orjinalden alıntı: ugr7
    belki ilk turda bayern gelicekti
  • Bizim iki maçta da ezdiğimiz köy takımı (!) PSV Eindhoven yarı-finalin eşiğinde şu anda..

Siz düşünün artık.

• Şayet Fenerbahçe uefa da oynasaydı finale kalır ve bu futbolla kupayı kesinlikle alırdı
  • ne kadar kesin konuşuyosunuz köy takımı filan bu güne kadar fenerbahçe uefaya katılmadımı katıldı bu kupayı almışmı hayır yoksa fenerin oynadığı senelerde barca manu filan mı vardı grubunda

Leverkusenle dalga geçerken Az alkmara elenmişti bu takım
  • Kupayo alırdık.
  • O kadar belli olmaz o işler.Fb büyük takımlara karşı iyi kapanarak oynadı başarılı oldu.Uefa'da vasat bir takım geldi diyelim nasıl kapanıcaksın?Rakipte kapanıyor zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vavuli

ne kadar kesin konuşuyosunuz köy takımı filan bu güne kadar fenerbahçe uefaya katılmadımı katıldı bu kupayı almışmı hayır yoksa fenerin oynadığı senelerde barca manu filan mı vardı grubunda

soru ne hoacam!!

bu seneki performansla uefada olsaydı ne olurdu?

geçen seneyle bu seneki fener arasında dağlar kadar fark var....

soruyu dikkatli okumanı anlamanı tavsiye ederim...
  • şampiyonlar ligindeki başarının nedeni inter maçıdır, o maç futbolculara da taraftara da güven verdi, o maç o şekilde bitmeseydi büyük ihtimal elenirdik yada uefaya kalırdık, bu işler biraz hava işi, illa büyük yıldızların olacak değil, sistemin çok iyi işlese de bir maçta tökezlersin biter, gs de uefa kupasını aldığı dönem bu havayı yakaladı sonra kupayı da aldı ertesi sene de çeyrek final oynadı, hatta ondan sonraki o kadronun darmadağın olduğu borçlar içindeki sezonda da gs nin çeyrek finale kadar dayanmasının nedeni bu havadır güvendir, sonuçta çok üstün meziyetleri olmadığı sürece tüm futbolcular neredeyse aynıdır, ayıran fark tecrübe özgüven ve devamlılıktır bence, işte bizim futbolcular bu sene kendilerine güvendiler ve birşeyler yapabildiler, ama hala tecrübeli değiller ve erken gollere önlem alamıyorlar her maça ruh gibi başlıyorlar, büyükler de maçın başında atıp bitiriyorlar işi

• Bu seneki performansı ile bayern ile final oynardı gibime geliyor eğer önceden eşleşmezlerse. Kayda değer doğru düzgün takım yok UEFA'da..
  • Feneri biz eledik...nereye alıyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: vavuli

ne kadar kesin konuşuyosunuz köy takımı filan bu güne kadar fenerbahçe uefaya katılmadımı katıldı bu kupayı almışmı hayır yoksa fenerin oynadığı senelerde barca manu filan mı vardı grubunda

HOLANDA'DA 0-2 ONE GECMISTIK

YA BILIP BILMEDEN KONUSMAYIN
  • Yarı final oynardık bence.Kupayı alırmıydık bilemiyorum.Ama hiçte kolay değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Yarı final oynardık bence.Kupayı alırmıydık bilemiyorum.Ama hiçte kolay değil.

yaa ilginç insanlarsınız yaa UEFA da final oynattınız ya hayalinizde pes artık... Bide alçak gönllüsünüz haa "kazanırmıydık bilmiyorum".. Yok canım garanti alırdınız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ta4cmj

quote:

yaa ilginç insanlarsınız yaa UEFA da final oynattınız ya hayalinizde pes artık... Bide alçak gönllüsünüz haa "kazanırmıydık bilmiyorum".. Yok canım garanti alırdınız..

Siz naptınız bu sene ?
  • Gelin arakadaşlar komedi var burda adamlar final oynuyor Bayern Münihl'e.. Arkadaşlar maç kaç kaç ilk ayakmı ikincimi..
  • sen en son uefadan 5 yiyip elenen takımın taraftarısın dimi sen hiç ilginç değilsin direk komiksin
    quote:

Orjinalden alıntı: ta4cmj

quote:

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.