Şimdi Ara

Fenerbahçe Kariyerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bu foruma 3 yıldır üyeyim ama ilk defa konu açıyorum.Öncelikle kariyere henüz başladım.7M ye issiar dia yı 5.25 e Guizayı 7.5 e Luganoyu gönderdim.Gökay iravuluda kiralık olarak pendikspora gönderdim.Andre santos 7.5 e gitmek üzere transferlerim bitmek üzere bu arada sattığım oyuncuların yerine tavsiyelerinizi bekliyorum

• Neymar
    sezer öztürk
    serdal kesimal
    selçuk inan

bunları alabilirsin. diayı satmakla hata yapmışsın bence.stochu satsan daha iyiydi.
  • serdar kesimal'ı aldım.Neymar'ı arsenal kariyerimde almıştım.Hiç verim alamadım.Gol konusunda çok yetersiz.mehmet topuz ve emre 2 ay sakatlandı orta sahaya transfer şart oldu.Hazar ile anlaşıyordum 3 ay sakatlandı transfer iptal oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill4me

serdar kesimal'ı aldım.Neymar'ı arsenal kariyerimde almıştım.Hiç verim alamadım.Gol konusunda çok yetersiz.mehmet topuz ve emre 2 ay sakatlandı orta sahaya transfer şart oldu.Hazar ile anlaşıyordum 3 ay sakatlandı transfer iptal oldu

neymarı fbde 3 sezon oynattım 3 sezonda toplam 63 gol attı alexin yerinde oynatıyorum
  • neymarı alex'in yerinde ne olarak oynatıyorsun?
  • Lugano'yu satmamalıydın, çok büyük hata, hele ki ilk sezonda.
    Serdar Kesimal, riskli. Hiç bir Fenerbahçe kariyerimde başarılı olamadı.

Stoch'u sakın satma hocam.
    Uğur iyileştiyse Stoch'u sağ açığa koyabilirsin, çok iyi kanat oyuncuları ikisi de.
    Sağ açık için Shaun WrightPhilips'le görüş, ucuza kabul ederlerse kaçırma derim. Ama ucuza bırakırlar mı bilemem.
    Göbeğe Nuri gider. Veya Sissoko da olur.
    Neymar'ı AMC oynatırsan forvette Lukaku 10 Numara görevinde iyidir. Chelsea kapmamışsa hemen almaya bak bunu.
    Santos'un yerine Atila Turan veya Diego Contendo olur, aratmazlar Santos'u.

Başarılar.

•  Fenerbahçe Kariyerim

Stoch Candır Canandır
  • sol beke manudan fabio yu kiraladım.stoch 4 ay sakatlanınca sağ kanada riise diye bir oyuncu aldım ancak çok kötü performans sergiledi.Sağ kanada oyuncu olarak kimi önerirsiniz?
  • bir de çok adam aldığımdan oyunculara sözleşme veremiyorum.Sizce bu sezon sonu da böyle olur mu?
  • Santos da çok iyi oyuncu.Soyup soğana çevirmişsin takımı.Baroniyi yollayıp orta sahaya Capoue yi ya da Matuidi'yi al yeter de artar.Bir de Bilica'yı yollayıp Victor Ruiz'i alırsın olur biter.
  • bu sezon sonu tavsiyelerine bakıcağım :)
  • İlk sezonu bitirdim.Forvete Lukakuyu Defansa Shawcross u sol beke Atila Turanı aldım.Ancak takımda iyi bir sağ kanat oyuncum yok.15 M a gelecek sağ kanat tavsiyeniz var mı?Hulk u Manchester City ilk sezonda almasa onu alcaktım ama artık çok geç.Tavsiyleriniz bekliyorum.(Niang ve Riise yi takımdan yolladım.O yüzden hala param var )
  • genç takımda okan alkan war sağ bek gayet iyi gibi :)
  • okan gerçekten iyi gökhan 1 ay sakatlanmıştı çok iyi oynadı :) Son olarak sağ kantta Riise yi yolladım Alexis Sanchezi aldım.Defansta yobo gitti.Shawcorss u aldım.Forvette Niang ı yolladım Lukakuyu aldım.Sol bekte Fabio ayrıldı :( Atila Turanı aldım.Yedek defans Ersan Adem Gülüm ü aldım.Yardımlarınız için tekrar sağolun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.