Şimdi Ara

FENERBAHÇE - ESKİŞEHİRSPOR | 30 Kasım Pazar 19.00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
3
Favori
14.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alfamanager

quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

siz şikeden gidemiyosunuz bari biz şerefimizle 1 puan alabiliyoruz

Şeref... Güldürmeyin ulan bu sezon kazandığınız maçların antrenörleri nerden çıkma hepsi öpücük gönderdi dünkü gibi ama yinede şikeci biziz öylemi işte sen Süper zekisin ıq tavan başarılarının devamını dilerim

Ulanmi? Galatasatayda rezalet tamam ama objectif bakiyorum ben sen bakmiyorsun sizin duvarla orulmus alginiz efendi..bole insanlar cok var turkiyede futbol disavurumu.bana sorarsan ligimiz rezalet zaten besiktas iyi sadece suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeki26

quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

FENERBAHÇE - ESKİŞEHİRSPOR | 30 Kasım Pazar 19.00

Her zamanki gibi kazanırız Kadıköy'de.

kazandınızmı ? hakeme dua edin

hakem tolga özkalfa 2 es-es 2.. yazıklar olsun emek hırsızlarına

Emre'yi atarken ilah ilan ettiğiniz hakemden mi bahsediyoruz. Yoksa penalltı veren hakemden mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

quote:

Orijinalden alıntı: Soru Bankası

quote:

sow un kafasında penaltıyı vermedi hakem. Sonra öyle dandik kırmızı sonucu biriken hatalarının etkisinde kalıp olmayan penaltı verdi. Sow un pozisyonda penaltıyı verse kendini yakmayacaktı.

dandik kırmızı mı? yapma dostum bırak ya ne dandiği.

emre her pozisyonda kart istiyor resmen ana bacı küfür ediyor, adamın bileğine basıyor, kendine foul yapılınca foul yapana ana bacı sövüyor,başkasına foul yapıp yaptığı oyuncu özrü kabul etmeyince ana bacı el kol yapan bir oyuncu.

Orda küfürü hakem istedi. Adam 2 metre geriden kullanması için çok mühim düdük çaldı. Sadece emre değil çok kişiden küfür yedi hakem. Saçma şeylere takılıp kalıp asıl penaltıyı vermezsen birikenlerin altında kalırsın. Penaltıyla tamamladı faicayı. Kırmızıyı da emre değil hakem aldı zaten.

Oldu o zaman her sinirlenen adam kufur etsin ana baci hakeme rakibe sovsun sonra da hakem aldirdi kirmizi karti diyelim. Bu ne sığ bir dusuncedir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Bu penaltıysa bugün mangalaya çarpıp kornere giden topta penaltı.

Bu penaltıysa futbolcuların kollarını kesin atın

Yemin ediyom "Mangal a çarpıp dışarı çıkan top " diye okudum.

Mangal ne alaka diyorum.
  • http://m.haberturk.com/futbol/haber/1014472-yine-hakem-kararlari

• quote:

quote:

quote:

sow un kafasında penaltıyı vermedi hakem. Sonra öyle dandik kırmızı sonucu biriken hatalarının etkisinde kalıp olmayan penaltı verdi. Sow un pozisyonda penaltıyı verse kendini yakmayacaktı.

emre her pozisyonda kart istiyor resmen ana bacı küfür ediyor, adamın bileğine basıyor, kendine foul yapılınca foul yapana ana bacı sövüyor,başkasına foul yapıp yaptığı oyuncu özrü kabul etmeyince ana bacı el kol yapan bir oyuncu.

Orda küfürü hakem istedi. Adam 2 metre geriden kullanması için çok mühim düdük çaldı. Sadece emre değil çok kişiden küfür yedi hakem. Saçma şeylere takılıp kalıp asıl penaltıyı vermezsen birikenlerin altında kalırsın. Penaltıyla tamamladı faicayı. Kırmızıyı da emre değil hakem aldı zaten.

hocam emre maç başından beri her aleyhine verilen kararda küfür ediyo. aslında nerede her maçta küfür ediyo. sen kendini avut dostum böyle hakem küfürü haketti diye. ben birşey diyemem sana bu laftan sonra

• Penaltıya yanlış diyen verilmeyenden de bahsetsinde en azından adam gibi yorum yapmış olur
  • Erengy kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlamayın ama hakem küfür istedi yanlış bir düşünce bence. bu kadar taraftarın gönül verdiği milyonların umut bağladığı bir maçta hakeme küfür edip takımı yaktı emre.bu bir gerçektir.ikincisi emrenin bu yaptığı bir değil iki değil volkan ve emre ve bu tarz davranışlar yapıp takım sorumluluğunu alamayan kişiler takımdan gitmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Bu penaltıysa bugün mangalaya çarpıp kornere giden topta penaltı.

Bu penaltıysa futbolcuların kollarını kesin atın

Yemin ediyom "Mangal a çarpıp dışarı çıkan top " diye okudum.

Mangal ne alaka diyorum.

+1
  • quote:

Penaltıya yanlış diyen verilmeyenden de bahsetsinde en azından adam gibi yorum yapmış olur

Hakem adalet bekçisiyse BJK +100 averajla şampiyon olur bu sezon.

• Kaçıncı hafta oldu takımların puanlarına bakın Türkiye ligi bitik durumda resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

quote:

Penaltıya yanlış diyen verilmeyenden de bahsetsinde en azından adam gibi yorum yapmış olur

Peki hocam peki işinize gelmiyor işte kabul edin olun canım şampiyon ne diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

quote:

quote:

Oldu o zaman her sinirlenen adam kufur etsin ana baci hakeme rakibe sovsun sonra da hakem aldirdi kirmizi karti diyelim. Bu ne sığ bir dusuncedir...

Madem altında kalacağın kart veriosun, verdiğin karta kendin de inanmıyorsun, o zaman aptal saptal düdük çalma. Kendi yediği haltı anladı. Dışarda oyun devam etsin diye bizdeki dandik faulleri vermiyolar, adam taç çizgisindeki serbest vuruşun yerine takılmış. Hakemin tempoyu düşürmemesini istemek ve ardından gelenlerin saçmalığını hakemin yarattığını düşünmek gayet sığ bir düşünce. Bunu derinliğine tüple dalamadım.

• quote:

quote:

quote:

Bu günkü maçın neyin savunuyorsun bana?
  • ne güzel lige sahibiz ya bu kadar karara rağmen ağlar fenerliler üzerimize oynanıyor diye birileride der süleyman seba sezonu beşiktaşı şampiyon yapcaklar kaç haftadır bize çalınan çalınmayan hatalı kararları görüyoruz gs desen eksi1 averajla nasıl lider onu çözemedim best lig tr :D:D
  • Fenerliler kendi lehlerine verilmeyen penaltıyı hatırlatıp duruyor.

Bende Volkan ın ceza sahası dışında topa elle müdahalesinde verilmeyen kırmızıyı hatırlatayım dedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Verilmeyen penaltıyı konuşmamanızı anlamıyorum sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeMİller

hocam yanlış anlamayın ama hakem küfür istedi yanlış bir düşünce bence. bu kadar taraftarın gönül verdiği milyonların umut bağladığı bir maçta hakeme küfür edip takımı yaktı emre.bu bir gerçektir.ikincisi emrenin bu yaptığı bir değil iki değil volkan ve emre ve bu tarz davranışlar yapıp takım sorumluluğunu alamayan kişiler takımdan gitmeli.

Emre suçsuz falan demedim. Zaten o küfürü etmeyince profesyonel olunuyo.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Verilmeyen penaltıyı konuşmamanızı anlamıyorum sadece

Gel onlarıda konuşalım.
    Hangisinden başlayayım.
    Baya fenerin hakkı yendi bugün.

• Konuşmaya yüz var mı hala ?

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.