Şimdi Ara

Fenerbahçe cool olmak için bunları yapmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelişen futbol endüstrisi ve sosyal medya ile dünyaya açılma fırsatları doğduğundan beri kulüpler iyi işler yapıyor.

Fenerbahçe şunları yapmalı.

1. Çubuklu forma saçmalığından kurtulmalı. Sarı ve lacivert cırtlak renkler olduğu için dikey forma ne yapılırsa yapılsın güzel olmuyor. En azından Celtic gibi yatay olabilir. Geçenlerde Münih formalarına bakıyordum. Adamlar muhteşem şeyler yapmış. Juventus zaten cool tişörtler yapıyor.

2. Kanarya maskotu değişmeli. Bu devirde resmen komedi. Boğa mı olur başka bir şey mi olur bilinmez ama değişmeli.

3. Armada da biraz sadeleşmeye gidilmeli. Flat tasarım ile bir şeyler yapılmalı. Bknz: Juventus.

4. Bu zor ama stad yıkılıp 80 bin kişilik, üç katlı, Tr'nin en büyük stadı yapılmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçe cool olmak için bunları yapmalı
  • Çubuklu koyu renklerde olunca estetik duruyor. Kanarya candır. Simgemiz gayet güzel. Stadı yıkmaya gelince, buraya kadar iyi cevaplamışım diyorum.
  • Bir tek ilk madde haklı. Gs gibi o sarı saçmalığından kurtulmak gerek.

• 13-14 sezonundaki forma gayet güzel şık duruyor. Stad konusunda haklı. Geri kalan maddeler saçma. Koskoca kulüp cool olmak icin maskot ve logosunu niye değiştirsin

• Çok gelenekselsiniz beyler. Fenerbahçe'nin adı bile değişmeli hatta. Fener City, Real Fener falan olmalı.

• Stad konusunda haklısın 52000 kişilik stad fazla, 40000 kişilik stad yeterde artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Stad konusunda haklısın 52000 kişilik stad fazla, 40000 kişilik stad yeterde artar.
    Fenerbahçe 20k ortalamaya oynayan Bjk 8k ortalamaya oynayan ts, şampiyonluk gelmeyeceğini anlayınca çil yavrusu gibi dağılan gs taraftarı değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

Fenerbahçe 20k ortalamaya oynayan Bjk 8k ortalamaya oynayan ts, şampiyonluk gelmeyeceğini anlayınca çil yavrusu gibi dağılan gs taraftarı değildir.

Alıntıları Göster
    Boş laf yapmayın, bana son 10 sene seyirci ortalamasını bulsana. Yıl yıl bakalım Kaç defa 40000'ın üzerinde çıkmış.
  • Fenerin maskotu zaten Kadikoyun bogasi.

Nereden ciktiysa bir yazar mi ne bir kaleci yuzunden kanaryayi uydurmus yapismis kalmis kanarya ne yaaa

• Fenerbahçe: Tamam

• Yalnızca 4'te haklısın.

• Fenerbahçe cool olmak için bunları yapmalı

Bence ya beni anlamadınız ya da kafada oturtamadınız. Bakın FB'nin logosu zaten zamanla ufak tasarımsal değişiklikler geçirmiş. Ben olsam dış yuvarlağı kaldırır, kırmızı rengi de kaldırırım. Yaprakla biraz oynama yapardım.

• stat sayısal olarak 52k ama bunun %5 i yani 2600 ü misafir tribün.
    stadın köşelerinde kör noktalar var buraya genelde seyirci gitmiyor gitse de duvarı seyreder.
    bir de stadın zemini yüksek. bundan dolayı sahaya yakın en alt sıralar genelde boş kalır çünkü görüş açısı kötü.

ayrıca şehir dışından ve yurt dışından sadece derbileri seyretmek için kombine alan kişiler var onlar da çoğu maça gelmedikleri gibi devirle de uğraşmıyorlar.

yani tüm bunları hesaba katarsak aslında stadın efektif taraftar sayısı 43-44k larda.
    bence bu da yeterli. illa bir tadilat yapılacaksa zeminin indirilmesi lazım. onun için de kurbağalıdere ıslahının bitmesi lazım.
  • baytar kullanıcısına yanıt
    Faydalı bilgiler. Teşekkürler.

• Kanaryada haklısın. Kim bulmuşsa Allahından bulsun. Boğa çok daha iyi gider. Boğazın boğası diye Serhat'a lakap takmışlardı çok da yakışmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.