Şimdi Ara

FENERBAHCE CHELSEA SKOR ANKET BUYRUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

FENERBAHCE CHELSEA SKOR ANKET BUYRUN

(En Son Oy Tarihi: 30.11.2020)
Giriş
  • Fanatik fenerliyim ama 3-0 Chelsea buraya kadar gelmesi bile güzeldi Fener in en azından bu akşam son maçımızıda izlesek bir çeyrek final izlicez tebrikler ve diğer sezon başarılar dilerim
  • 3 VE ÜSTÜ FARKLA CHEALSE ALIR.
  • Umarım dediklerimde hatalı çıkarım ama bence chelsea fenerbahçeye göre bir numara buyuk gelir.Yani zar zor belki tur atlar fener.Kadiköyde fenerbahçenin iyi oynadığını herkez biliyor.Ama şimdi kadiköyde değiller o yüzden çok umudum yok buraya kadar gelmekte bir başarıdır.
  • 5-0 olsun bizim olsun.
  • Chelsea en az 3 tane atar
  • chelsea 3 atar diyorum ben
  • 1-0 Fenerbahçe alır..
  • fenerbahçe alamaz adamlar geçen maçta çok rahat oynadıkları halde üstündüler bu maç o kadar boşlayacaklarını sanmıyorum defansa ve volkana büyük işler düşüyor...
  • chelsea gerçekten fenerden 2 gömlek üstün. ilk maçta fener kazanmasına rağmen çok kötü oynadı. ama fener öne geçtikten sonra chelsea dağıldı. zaten maçın sonlarıydı.
    bu maçta erken gol yemezse fenerbahçenin tur şansı var. chelsea gerçekten çok hırslandı bu maça. öyle 1-2 atıp bırakacaklarını sanmıyorum. yapabildiklerinin en iyisini yapacaklardır. bu maçta fenerbahçede bence en önemli oyuncu gökhan gönül olacak. onun performansı fener için çok önemli.
  • 3-0 veya 3-1 Chelsea...
  • skor önemli değil fener kesinlikle ama kesinlikle tur atlayan takım olucak...görüceksiniz...
  • bol $anslar fenerbahce

cok ihtiyacin olacak
  • 1-1 berabere kalır fener turu atlar
  • 3-2 Chelsea alsın Tur bizim olsun..
  • 3-2 chelsea
  • bugün ingilterede yer yerinden oynicak. stad fenerin başına yıkılıcak.
  • Chelsea 12-0 FB
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

chelsea gerçekten fenerden 2 gömlek üstün. ilk maçta fener kazanmasına rağmen çok kötü oynadı. ama fener öne geçtikten sonra chelsea dağıldı. zaten maçın sonlarıydı.
    bu maçta erken gol yemezse fenerbahçenin tur şansı var. chelsea gerçekten çok hırslandı bu maça. öyle 1-2 atıp bırakacaklarını sanmıyorum. yapabildiklerinin en iyisini yapacaklardır. bu maçta fenerbahçede bence en önemli oyuncu gökhan gönül olacak. onun performansı fener için çok önemli.

dostum fener bu maçta öyle bir kapanıcakki ömründe kapanmadığı kadar kendi sahasına kapanıcak. eğerki ilk yarı 1-0 biterse ikinci yari açılır. ama eğerli ilk yarı fark yerse o zaman fark 3 olduğu an tamamen açılır. ilk yarı hasbel kader 1 gol atarsak o zaman zico da defansa yardıma gelir.

• Dün rüyamda gördüm. Fener 5-2 yeniyordu chelsea'i. Fenerliler için kötü haber benim aklıma gelen başıma asla gelmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: termo6556

quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

chelsea gerçekten fenerden 2 gömlek üstün. ilk maçta fener kazanmasına rağmen çok kötü oynadı. ama fener öne geçtikten sonra chelsea dağıldı. zaten maçın sonlarıydı.

dostum fener bu maçta öyle bir kapanıcakki ömründe kapanmadığı kadar kendi sahasına kapanıcak. eğerki ilk yarı 1-0 biterse ikinci yari açılır. ama eğerli ilk yarı fark yerse o zaman fark 3 olduğu an tamamen açılır. ilk yarı hasbel kader 1 gol atarsak o zaman zico da defansa yardıma gelir.

iyide zico bu maçta hücum oynayacağız diyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.