Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (690. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.031
Cevap
213
Favori
2.068.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle... Dün hakemler acayip kontrol dışıydı, uzun zamandır bu kadar berbat yönetim görmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

basarinin butce ile alakasi yok..gecen seneki fenerbahce ornek mesela.
    sonra cska ,oly,milano ornekleri var..

O zaman Obra'ya bizim takımı da versen gene Eurolig'de böyle başarılı olur yani değil mi?

kleiza ''benim nba kariyerimi obradovic bitirdi'' şeklinde açıklama yapmıştı, bjelica vs. koçun etkisiyle gözü kapalı geldi. bütçenin yanında iyi koç çok önemli. transfer edeceğimiz oyuncular 3 isteyecekken obra faktörüyle 1.5 a geliyor. geçen yıl çok isteyip alamadığımız oyuncular vardı bu yıl isteyip alamadığımız oyuncu olmadı. oyuncuların koça duyduğu saygı oyun düzenine bağlanmaları, onun oyundaki kararlarına saygıyı beraberinde getiriyor nba den gelmiş klezia gibi adam üstelik son avr. şamp. ında final görüp litvanya kupayı alsa mvp seçilecek adam kenarda başlıyor ilk 5 de başka oyuncular var ama buna karşı geliyor mu? Koça duyulan güven oyuncuları etkiliyor kendilerine güven getiriyor. Bo mccaleb in geçen yıl ki performansı ile şu anki performansı arasında ciddi fark var ve bo hayatımda oynadığım en zevkli basketbolü bu dönemde oynuyorum şeklinde açıklama yapıyor adam müthiş hucümcü olarak geldi top kapma sıralamasında 1. sırada, kendini yerlere atıyor. daha ilk maçımızda anadolu efes ile oynamıştık o zaman barça maçını da daha oynamamıştık efes maçı full çekmiş seyirci kazanılan maç içersinde obradovic şeklinde hep bir ağızdan tezaruhat yapmıştı. salon her maçta full çekiyor tüm ülkenin avrupanın gözü bizde. obradovic beşiktaşta olsa sponsoru olmayan beşiktaşa sponsorlar sıraya girer :)) neler farkedeceğine devam etsen yazı akar gider

eyoruk ün örneğinden, olympiacos efsane kadro kurdu spanoulis, teodosic, papaloukas gerisini yazmaya gerek yok bu bütçeli kadro hayal kırıklığı oluştururken takımın dağılmasından sonra oluşan düşük bütçeli kadro 2 yıl üst üste şampiyonluk kazandırdı.

ivkovic i galatasaray ya da beşiktaş alsa ligimizi düşünemiyorum

Ivkoviç bize iyi bir sponsor bulmadan gelir mi sence? Keşke gelse
  • Orda BJK'nin nerdeyse her mesajda bütçeden bahsetmesine atıfta bulunmuştum beyler ne tartışmalar dönmüş yahu . Yoksa Galatasaray'ın da bütçesinin az olmadığını, veya başarının sadece bütçeyle olmadığını ben de gayet iyi biliyorum.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    ivkoviç beşiktaşta bir partizan etkisi oluşturabilir. renkler aynı taraftar kitlesinin ortak özellikleri var. biraz hayalcilik yapsakta gelse bir basketbolsever olarak sevinenler arasında olurum. acıbadem grubu trabzon un basketbol kulübüne 10m tl sponsor oldu. bi kere de beşiktaş a olsun ya da başka bi tüpçü bulun

@Petyr Baelish olaya fransız kalmışız k. bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 9 Kasım 2013; 15:04:43 >
  • Emir 37 dakika kalmış oyunda.Çok fazla bu.Çok yük bindi üzerine.Koç en azından ligde Barış,Berk,Ömeri daha fazla kullanır umarım.

Bir de artık İlkan-Oğuz dönse keşke.Her maç sonu uzunların faul problemi korkusu var.

Emir dün ilk kez iki ucu keskin bıçak gibiydi uzun aradan sonra ama ikinci yarı iyi oynadı.

Bojan ise Hawkins olayından beri pişman etmeye devam ediyor.Avrupaya fazla,rolünden memnun halinden memnun ve hırslı.Yaptıgi tercihin ne kadar doğru olduğunun farkına varmıştır bu yıl havlu sallayacakti.Umarım gitmez ve kontrat yeniler.

Kenan adım adım gelişiyor,son çeyrekte çok büyük oynadı.O atmosferde eli titremedi ilk kez Kenandan niye bu kadar umutlu millet sorusunun cevabı vardı dün parkede.

Vidmar Kievdeki gibi son çeyrekte iyiydi.Obradovicin bu kulüpteki tek yanlışı olacaktı onu gönderseydi şans güldü hem ona hem bize.

Bjelica'da iyiydi bambaşka bir karakter koçun sahadaki eli gibi.

Bu maç kazanıp kaybetmekten çok büyük sınav oldu yine 90'a yakın sayı attık ve ikinci yarı iyi de savunduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Dün de takıldım bu pozisyonda hakemler yanlış karar vermedi mi? Emir dışarıya çıkmadan vermiş topu, yoksa benim göremediğim bir şey mi var?

Çizgiye basmadan top elinden çıkmış ta zor bi pozisyondu hakemler için de
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Kısmet olursa yarın ki Tofaş maçına gidiyoruz.Ama maç çok erken daha aradan 48 saat geçmeden maç yapacak takım.

Saat 1'e maç mı koyulur arkadaş..Aynısı 2 hafta önceki Bjk deplasmanında da olmuştu oyuncular yorgun yorgun oynamıştı..

Dostum Obradovic ve oyuncular Fenerbahçe-Galatasaray derbisine yetişmek için maçı erkene aldırmışlar..

Obradovic derbiyi stad ta izlemek istiyormuş
  • quote:

Pesic'i ikna edin. Yugoslavya ile Avrupa ve dünya, Barcelona'yla Euroleague şampiyonluğu var ama esas 93'te Alman milli takımıyla İspanya ve Yunanistan'ı eleyip, finalde de Rusya'yı yenerek şampiyon yaptı. Alba Berlin'e Korac, Akasvayu Girona'ya da FIBA EuroCup'ı kazandırdı. Valencia'ya Euroleague'de çeyrek final oynattı. Bu sene de Bayern Munich'i çeyrek finale taşırsa şaşırmayız. Pesic ve Ivkovic Türkiye'de takım çalıştırmadan koçluğu bırakırsa Türk basketbol adına önemli bir kayıp olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metality

quote:

Pesic'i ikna edin. Yugoslavya ile Avrupa ve dünya, Barcelona'yla Euroleague şampiyonluğu var ama esas 93'te Alman milli takımıyla İspanya ve Yunanistan'ı eleyip, finalde de Rusya'yı yenerek şampiyon yaptı. Alba Berlin'e Korac, Akasvayu Girona'ya da FIBA EuroCup'ı kazandırdı. Valencia'ya Euroleague'de çeyrek final oynattı. Bu sene de Bayern Munich'i çeyrek finale taşırsa şaşırmayız. Pesic ve Ivkovic Türkiye'de takım çalıştırmadan koçluğu bırakırsa Türk basketbol adına önemli bir kayıp olur.

Hocam sizin koç araya girse belki bir şeyler olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baydar94

quote:

Kısmet olursa yarın ki Tofaş maçına gidiyoruz.Ama maç çok erken daha aradan 48 saat geçmeden maç yapacak takım.

Saat 1'e maç mı koyulur arkadaş..Aynısı 2 hafta önceki Bjk deplasmanında da olmuştu oyuncular yorgun yorgun oynamıştı..

Dostum Obradovic ve oyuncular Fenerbahçe-Galatasaray derbisine yetişmek için maçı erkene aldırmışlar..

Obradovic derbiyi stad ta izlemek istiyormuş

Obradovic böyle istediyse bize bir şey demek düşmez

• pesic olmaz..bir ara milli takim gundemindeydi falan iyi ki olmamis. 2.bir tanjevic olur pesic.

• quote:

Hocam sizin koç araya girse belki bir şeyler olur

Ahmet Kandemir iyi hoca, bence takımda devam etmeli. İleride memnun olmazsanız Pesic'e kesinlikle teklif yapın. Obradovic'in araya girmesine gerek yok, Pesic potansiyeli olan takımları sever ve onları istediği noktaya getirir.

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

pesic olmaz..bir ara milli takim gundemindeydi falan iyi ki olmamis. 2.bir tanjevic olur pesic.

Tanjevic asla olmaz. Tanjevic uzun süreye rağmen milli takımda başarlılı olamadı, Pesiç ise kısa zamanda başarılı olan bir koç. Efes'in de gündemindeydi bi ara. Milli takımı Ergin Ataman veya Oktay Mahmuti çalıştırmalı. Ben daha çok kulüp takımları için Pesic'i istiyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ulkemden 12000 mil uzakta hic bir maci kacirmamami saglayan obradovic ve fenerbahceye ne soylesem bilmiyorum. Her galibiyet baska bi sevic dalgasi, beni 2 3 gun mutlu ediyor. Bu sene top 16yi evimde izleyecegim :D o zamana kadar daha da iyi oluruz umarim
  • Bilet durumu nedir? 4. kategori kaldı mı? Bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Dün de takıldım bu pozisyonda hakemler yanlış karar vermedi mi? Emir dışarıya çıkmadan vermiş topu, yoksa benim göremediğim bir şey mi var?

Çizgiye basmadan top elinden çıkmış ta zor bi pozisyondu hakemler için de

Hakem tam yanlarında duruyor, kaçırmayabilirdi pozisyonu...
  • quote:

Bütün takım gs maçına geliyormuş.
  • Tofaş maçı başladı. Bakalım Partizan maçının yorgunluğuyla neler yapacağız?

• Saat 1'de mac mi olur arkadas, takim zaten deplasmandan donmus yorgun, Pazartesi yapilamaz miydi su mac?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo Obradovic'e. Pianigiani geçen sezon Metecan'a farka giden maçlarda bile doğru düzgün süre vermezken, Obradovic çıkarıyor onu, uzun süreler oyunda tutuyor. Bu da ona büyük özgüven sağlamış belli, hiç sırıtmıyor sahada Metecan. Gençler böyle kazanılır işte, maç sonu 30 saniye oyuna alınarak değil.
  • 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.