Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: himone , himone
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Viagogo kara borsa sitesi doğrudur ama Euroleague'in resmi bilet satış kanalı.
    Final four yarı final maçlarında dahi reklamları dönüyor salonda. Finale gelemeyecekseniz biletiniz viagogo da satın tarzı bi sloganları vardı

ticket2final da resmi satış kanalı, rezervasyon ücretini peşin alıyor. takım çıkamaz ise biletinizi yakıyor öyle bir riski var.

https://detur.koobin.com birde detur u deneyin isterseniz ama otel rezervasyonunu şart koşabilir

bu arada daçka maçı alacak gibi
  • Helal Daçka.
  • eurolegue'de muhteşem bir hafta son 8 maçlarında böylesi kolay kolay görülmez 3 temsilcimiz 3'ü de deplasmanda kazandı herşey istanbul'da belli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 21 Nisan 2017; 23:56:14 >
  • 3te3 yaptık süper oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3'te 3 geldi Bakalım final four'da 3 Türk takımı olacak mı
  • Kağıt üzerinde Real Madrid baya iyi takım ama olası bir eşleşmede Obradovic bu Laso'yu yine elinde oynatır

Tebrikler tüm Türk takımlarımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke basketboluna save atın

• Kimse mükemmel değil bu sezon..Bizim geçen sene o 100 sayılarla silip süpürdüğümüz play-off performansını kimse başaramadı.Cska evinde iki galibiyet alırken oldukça zorlandı.Sezonu lider olarak kapatan Real Madrid evinde ancak 1/2 yapabildi.Olympiacos aynı şekilde evinde mağlubiyete boyun eğdi.

Kendi açımızdan rezalet diye niteleyebileceğimiz bir sezonda bile şampiyonluk çok uzak değil arkadaşlar..İnşallah artık bu sene o sene olacak..!

• Bugün de ülke basketbolu adına güzel bir geceydi. Umarım Daçka ve Efes İstanbul'da bu performansı devam ettirir ve FF'de 3 takımımızı da görürüz. İmkansız değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fokof

salak olmamak gerek eyer f4 da 3 tr takimi olursa bonba olur fakat ulkerspor finalde tr takimina kesin elenir o yuzden sadece febe ciksin

ben bunu dün düşündüm real'mi çıksın daçka'mı diye, ben real'i tercih ederim.çünkü real'i eleme şansımız daha yüksek bence. efes'e karşı önyargım yok,cska'mı efes'mi derseniz, orda efes'i tercih edebilirim.
  • Frozzy45 kullanıcısına yanıt
    Passolig olayı basket maçlarında yok , biletler biletix resmi sistesinden satılmakta . Ama taraftar kartınız olması gerek , çünkü salon full kombine bir tek tepedeki yerler için biletler satışa çıkıyor onlarda az sayıda oluyor , genel satışa çıkmadan taraftar kartlarca biletler tükeniyor .

• 3 Takımmızda Saha Avantajını Ele Aldı, Umarım En Az 2 Takımımız F4 da Olur ...
  • Beyler bana kimse hikaye anlatmasın, Top 8'de izledim maçları.

Bizim gösterdiğimiz karakteri gösterecek, bizi yenebilecek takım yok şu anda. 2.bir Damir Javor vakası yaşanmadığı sürece bu sezon Allah'ın izniyle kupayı alırız her türlü

Fenerbahçe gözünü kararttığı zaman inanılmaz savunma yapıyor, herkes 2 kişilik yer tutuyor sanki

• wtwt24 W kullanıcısına yanıt
    Daçka ve Efes ikiside çıksın ikiside Türk takımı , bugün galibiyet almalarına çok sevindim burada ülkemin takımı varken eşleşme seçme gibi birşeyimiz olamaz . Elenirsek bile yabancıya değil , Türk takımına elenmiş oluruz . Final-Four'a İnşallah 3 takımımızla katılırız . Şunu söyleyim seçme olayındada tarafsız olarak bakacak olursak yine kesinlikle Daçka'yı seçerim , Madrid gelmesi bizim açımızdan daha kötü olur . 2 sezon önce şampiyon kadrosunu Rodriguez dışında korumakta , koçları kaç senedir aynı koç , Final Four'a hep kalıyorlar çok tecrübeliler . Daçka burada ilk kez oynayacak oyuncu topluluğuda ilk kez bu tecrübeyi yaşayacak , koçları David Blatt bu konuda tecrübeli Maccabi'yi şampiyon yaparak başarılı bir koç . Ama bu onlara Final - Four'da yeteceğini hiç sanmıyorum . Daçka'ya iki maçta yenildik ama o zamanlar takımda formsuzluk ve maç içinde ciddiyetsizlik konsantre eksikliği vardı . Final fourda böyle kesinlikle olmayız , o maçlar full konstre ve hırsımızla çok farklı olur ve yüksek ihtimal maçı alan biz oluruz .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    ben olaya öyle bakmıyorum, biz şampiyon olmalıyız saha avantajı olması için real gelsin,2 sene önce şampiyon ama biz geçen sene 3-0'la geçtik onları,daçka gelirse saha avantajı olmaz,ayrıca bize ters geliyor.biz olmasak tamam daçka ve efes'i desteklerim ama biz varsak biz kazanmalıyız.daçka bize sorun çıkartacaksa elensin.
  • türk basketbolunun geldiği nokta çok başarılı gerçekten de , çeyrek final için 3 takımımız da 3 deplasman galibiyeti aldı.Gerçekten muhteşem başarı
  • Biletlerin neredeyse %60'ını şimdiden taraftarımızın aldığı bir Final Four'da kimse rakibimiz olamaz.Pana serisi başlarken eyvah elendik,bittik diyenler şimdi de Daçkadan korkmaya başlamış.Hey Allahım ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: RequeimFatih

Kimse mükemmel değil bu sezon..Bizim geçen sene o 100 sayılarla silip süpürdüğümüz play-off performansını kimse başaramadı.Cska evinde iki galibiyet alırken oldukça zorlandı.Sezonu lider olarak kapatan Real Madrid evinde ancak 1/2 yapabildi.Olympiacos aynı şekilde evinde mağlubiyete boyun eğdi.

Kendi açımızdan rezalet diye niteleyebileceğimiz bir sezonda bile şampiyonluk çok uzak değil arkadaşlar..İnşallah artık bu sene o sene olacak..!

Real dua etsin 2 de1 yapti dacka ilk mactada cok iyi

Basladi ama sonunu getiremedi

• Daçka davetlilerle bin kişi anca topluyor bizle istanbul veya herhangi bir yerde eşleşmesi farkettirmeyecek onlar için,3-5 iş adamı bilet alır o kadar

Ayrıca Cska ile final yaparız diye düşünüyorum ve umuyorum.Daçka/Efes çok önemli galibiyetler aldılar ama Olympiakos/Real Madrid'i İstanbul'da 2/2 yaparak eleyeceklerini düşünmek çok hayal olur.Bunu yapabilecek tek Türk takımı biziz

• ilk hafta sonuçlar

ikinci hafta maçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 22 Nisan 2017; 1:23:45 >
  • 
Sayfa: önceki 31353136313731383139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.