Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: elel
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
85.009
Cevap
213
Favori
2.068.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23652366236723682369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noluyor yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakin beyler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de sakiniz de madem umrumuzda değil maç neden Udoh, Babby, Bogdanovic, Datome oynuyor. Formsuzları ve gençleri oynatsın. Şuan Oynayan takım ilk 5 oyuncularından kurulu ama hala rezalet.
  • Ya bu Barış bu kadar kötü şut atmıyordu sanki daha önce, herif bildiğin kaya fırlatıyor sanki
  • Isterse mac 50 sayi olsun ama ribandlarda cok pasif kaliyoruz.Hemde cedevitaya karsi , real karsisinda hucum ribandi almamiz mucize.

• Önemli maç değildi ama oyuncular hiç iplemedi. Farkı 15in üstüne çıkarmayabilirlerdi isteseler. Neyse amaçsız bir takıma karşı saldılar, oldu bir kere kızmanın anlamı yok. Son 2 maç böyle olmayacaktır eminim. Kazasız belasız atlatalım kalan maçları da tek isteğim o.

Bu kadar gevşek oynamak bu pozisyondaki takımın hakkı ama biz taraftar olarak daha iyi oyun bekliyoruz. Vitesi biraz yüksek tutsunlar, çok kasmadan sakatlık olmadan atlatalım 2 maçı bize yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavaklar0 -- 25 Mart 2016; 21:37:50 >
  • Kafalar burada değil.

Hickman'ın pozisyonu bunu anlatıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Schuey kullanıcısına yanıt
    Bende şaşırdım iyi değildi önceden de Bugun gülleci oldu çıktı:)

• haftaya efesle oynuyoruz. bir Türk takımı karşısında aslan kesilirsek o zaman her türlü küfrü hakeder bizim takım. sadece yedeklerle oynayıp 30 sayı fark yesek neyse ama bu şekil ayıptır bence. bu takıma karşı böyle yeniliyorsak efese de yenilmemiz şarttır. tabi efesin çıkma şansı hiç kalmazsa o zaman ayrı.
  • Çapulcu ve uyduruk takımdan fark yemişler. Komik olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Ben gecen sene en iyi 5 e ayon u secince bana hede hodo edenler aman ayon lu madrid gelmesin demeye baslamis

ayon geçen sene en iyi 5'e girecek kadar iyi değildi,vesely ve boban çok iyiydi geçen sezon

real ise kadro olarak çok kaliteli ve top 8 ile birlikte vites yükseltebilirler,bahsettiğimiz takım lobi gücü ve kadro gücü olan bir takım,elemek için her türlü çirkefliği yapacak,hatta süreyi değiştirecek kadar söz sahibi bir takım(geçen seneki efes serisi)

dar uzun rotasyonunda korkmamız gayet normal,umarım real gelmez top 8'de

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Bana karşılık mı dedin bilmiyorum ama ayon u hiçbi zaman küçümsemedim.gecen sene en iyi 5 e girecek kadar iyi değildi daha iyisi vardı çünkü.

Vesely olsa realden cekinmezdm hatta hesabı erkenden kapatalım isterdim.bizim en iyi 3 oyuncumuzdan biri olmayacak bu kolay yeri doldurulacak bişey değil

Yok hocam sadece senin icin demedim ben gecen sene bunu yazdigimda ayon icin bizde anca rotasyon olur yok cok vasat yok savunma yapmayi bilmiyor falan diye hem beni hem ayon u taslamislardi kendisi cogu avrupali gibi nba de kendini harcadi o yuzden cogu kisi bilmez ona istinaden dedim .. Cok bilmislikte degil yanlis anlasilmasin bazi oyuncularin yeteneklerine daha fazla inaniyorum ayon onlardan biri ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Ben gecen sene en iyi 5 e ayon u secince bana hede hodo edenler aman ayon lu madrid gelmesin demeye baslamis

ayon geçen sene en iyi 5'e girecek kadar iyi değildi,vesely ve boban çok iyiydi geçen sezon

real ise kadro olarak çok kaliteli ve top 8 ile birlikte vites yükseltebilirler,bahsettiğimiz takım lobi gücü ve kadro gücü olan bir takım,elemek için her türlü çirkefliği yapacak,hatta süreyi değiştirecek kadar söz sahibi bir takım(geçen seneki efes serisi)

dar uzun rotasyonunda korkmamız gayet normal,umarım real gelmez top 8'de

Marjanovic biraz fiziginin ekmegini yiyor birde bireysel basarilarda takimin dereceside onemli mesela madridin skoreri ile kizil in skorerini ayni konsantrasyon ile savunmazsiniz ama boban cok iyi sezon gecirmisti boban diyenlerede saygim sonsuz , vesely konusundada hem avrupaya adaptasyon sureci hemde bizim 2 li oyun zaafimiz bence vesely nin potansiyelini gostermesinde negatif etki oldu ama bu sene her pozisyonda degismemiz vesely i ordan oraya yardim savunmasina kosturtmak yerine kisa nin ustunde birakmamiz oda inanilmaz atlet oldugundan 1 den 5 e herkezi savunup canavara donustu .. Ben ayonu birazda gencligini falanda bildigimden ayri seviyorum bununda etkisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Karşıyakaya bu kadroyla F4 oynatabilir mi denmiş? Kardeşim bizim kadromuzu kuran Obra değil mi? Vesely'i Udoh'u Nemanja'yı yıldızken getirmedi bu adam. 2si NBA'de tutanamayan, diğeri EL standartlarında bir oyuncuyken tuttu getirdi Avrupa'da kral yaptı onları.

Efesin bizden az mı parası var? Kadrosu daha güçlü bana göre, ama Duda bile toparlayamadı o takımı.

Eleştirirken azıcık makul eleştirin. Yok Ksk yı şampiyon yapamazmış, çıksın 5 oynasınmış.

Keşke Obra getirse...
    Türkiye'de 2 tane menejer var. Bütün transferler o adamların listesinden yapılıyor. Fenerbahçe'de eskiden tek fark Gherardini hakikaten gidip NBA'de oyuncu izliyor.
    Efes'te ise direkt menejer listesinden.

Fenerbahçe'ye gelen bütün oyuncular Beobasket firmasının menejerliğini yaptığı oyuncular. Ben daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum çünkü pek seviye tartışmaya müsait değil. Daha farklı olaylar da var ama
    neticede bizim takımımız artık güçlü kuvvetli Final-Four adayı bir takım. Obradoviç'in gitmesini isteyen de yok.

Ben sadece ve sadece niye Semih kalmadı dedim, olay buralara geldi.

Neyse Maçı izleyelim.

aha birde Obradovic'e menajer transferi yapıyor dedi

''Fenerbahçe'ye gelen bütün oyuncular Beobasket firmasının menejerliğini yaptığı oyuncular.''

oyuncularımızdan sadece Pero Antic'in menajer şirketi bu şirket

allah aşkına daha fazla yorum atma kalp krizinden gidicem. birde daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum daha farklı olaylarda var demiş ahahahahahahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Karşıyakaya bu kadroyla F4 oynatabilir mi denmiş? Kardeşim bizim kadromuzu kuran Obra değil mi? Vesely'i Udoh'u Nemanja'yı yıldızken getirmedi bu adam. 2si NBA'de tutanamayan, diğeri EL standartlarında bir oyuncuyken tuttu getirdi Avrupa'da kral yaptı onları.

Efesin bizden az mı parası var? Kadrosu daha güçlü bana göre, ama Duda bile toparlayamadı o takımı.

Eleştirirken azıcık makul eleştirin. Yok Ksk yı şampiyon yapamazmış, çıksın 5 oynasınmış.

Keşke Obra getirse...
    Türkiye'de 2 tane menejer var. Bütün transferler o adamların listesinden yapılıyor. Fenerbahçe'de eskiden tek fark Gherardini hakikaten gidip NBA'de oyuncu izliyor.
    Efes'te ise direkt menejer listesinden.

Fenerbahçe'ye gelen bütün oyuncular Beobasket firmasının menejerliğini yaptığı oyuncular. Ben daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum çünkü pek seviye tartışmaya müsait değil. Daha farklı olaylar da var ama
    neticede bizim takımımız artık güçlü kuvvetli Final-Four adayı bir takım. Obradoviç'in gitmesini isteyen de yok.

Ben sadece ve sadece niye Semih kalmadı dedim, olay buralara geldi.

Neyse Maçı izleyelim.

aha birde Obradovic'e menajer transferi yapıyor dedi

''Fenerbahçe'ye gelen bütün oyuncular Beobasket firmasının menejerliğini yaptığı oyuncular.''

oyuncularımızdan sadece Pero Antic'in menajer şirketi bu şirket

allah aşkına daha fazla yorum atma kalp krizinden gidicem. birde daha fazla üzerine konuşmak istemiyorum daha farklı olaylarda var demiş ahahahahahahahahaha

bu kadar gülücüklerle hahahaha larla mesaj atacağına adamın tezini çürütecek referanslarla açıklama yapsan daha iyi olmaz mı? nasıl bir seviye bu? önceki bazı mesajlarında da aynı üslup var. haklı bile olsan bence kendini küçük düşürüyorsun.
  • Fenerbahçe beobasketten falan değil 3 4 farklı şirkete bağlı oyuncu alıyor bu geçen sene açıklanmıştı aynı menajerlik iddiaları ortaya çıkınca.

Bir kere en basitinden biz bu seneye kadar beobasket ile kavgali idik Obra Misko ile kavgalı idi şimdi de

Kalinic Vesely Bogdan
    Antic Dixon
    Bunlar dışında Rasko yada beobaskete bağlı oyuncu olmaması lazım Hickman ve Udohun şirketleri çok çok başka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elder Wand

Fenerbahçe beobasketten falan değil 3 4 farklı şirkete bağlı oyuncu alıyor bu geçen sene açıklanmıştı aynı menajerlik iddiaları ortaya çıkınca.

Bir kere en basitinden biz bu seneye kadar beobasket ile kavgali idik Obra Misko ile kavgalı idi şimdi de

Kalinic Vesely Bogdan
    Antic Dixon
    Bunlar dışında Rasko yada beobaskete bağlı oyuncu olmaması lazım Hickman ve Udohun şirketleri çok çok başka.

Bunun üzerine Bobby Dixon'ı da ekle :=)

Pero Antic, Kalinic, Dixon, Ekpe Udoh ve Sloukas bizim bu seneki yabancı transferlerimiz.

Pero Antic,Kalinic ve Dixon Beobasket oyuncusu... Daha yoruma gerek var mı ? Ekpe Udoh'u Gherardini getirdi zaten... Yaz liginde izledi aldı getirdi.

Kaliniçe verilen şans Ömer Faruk Yurtseven'e verilseydi şimdi gitmeyebilirdi... Daha kötü de oynamazdı... Neyse diyelim.

Koça güveniyoruz, inşallah Real gelmez, Brose Basket gibi kafa kafaya oynayabileceğimiz bir takım gelir, ekol olmayan bir takım gelir ve kendimizi F4'a atarız. Vesely ile de coşarız.

Canları sağolsun şu ana kadar iyi geldiler. Ama yine diyorum bu takımda şu anda Semih olsaydı, hiç tasalanmazdım :)
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Kalinic Raskonun oyuncusu Beobasket ile Raskovucin bağlı olduğu şirketler farklı bunu bilmiyorsunuz sanırım Raskovicin bağlı olduğu şirket Wasserman Media Group

Ömer Faruk 5 numara Kalinic 3 4 numara birbirinden tamamen alakasız oyuncular

Antic ve Dixon,Raznatovicin sahibi olduğu Beobasketten yazdım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elder Wand -- 26 Mart 2016; 13:00:37 >
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Semih olsa tasalanmazdım derken farklı semihten bahsediyorsun sanırım.Yoksa şu bizim senelerdir istikrarla uzaktan yakından alakası olmayan semih le demiş olamassın cidden heralde :

Semih 5-10 dk rotasyonda oynayabilecek bir oyuncu öyle ona güvenip arkana yaslanıp tasalanmamak felan uçuk kaçık şeyler.
  • 
Sayfa: önceki 23652366236723682369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.