Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: elel
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
85.009
Cevap
213
Favori
2.068.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başkan adayları

Ferit Şahenk

Ali Koç

Ben Koç'lardan yanayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obradovic-Ferit Şahenk-Aziz Yıldırım = Euroleague Şampiyonluğu
  • Zevk veren bir takım izlemek için devasa bütçelere gerek yok, yeter ki bu takıma olan destek bitmesin. Taraftar olarak ta bu desteği hak ettiğimizi defalarca ispatladık, gerekirse her sene futbol takımına 1-2 transfer az yapıp Basketbol takımına bütçe aktarılmalı. Bütün sezon boyunca hiçbir halt yemeyen bir oyuncuya ödenen bonservis bedeli ve yıllık ücreti karşılığında millet koskoca bir takım kurup top 8'i zorlayabiliyor. Doğuş grubu da desteklerse tabiki mükemmel olur ama EL şampiyonluğu alıp ta küçülmeye gidiyoruz derlerse hiç olmaz.

Vesely durumu da çok kötü oldu, ben uzun süredir bu tarz bir sakatlıktan korkuyordum. Allahtan liderliği garantilediğimiz bir döneme denk geldi. 6 hafta çok uzun değil bu süreçte savunması sert ve biraz atletik bir uzun alırsak fazla sıkıntı olmadan atlatabiliriz. Ama artık transfer kesinlikle yapılmalı. O zamana kadar Antic'in de bir şekilde döneceğini düşünüyorum, Barış ta çok istikrarlı olmasa da takıma katkı vermeye başladı. Benim takıma olan inancım tam, olmazsa da canları sağolsun şuana kadar gurur duyacağımız bir performans gösterdiler. Bu kadar dar rotasyonla oynayabilecek takım sayısı neredeyse yoktur. Biz sadece Avrupa'da değil Türkiye'de de hep aynı oyunculara aynı süreleri vererek oynuyoruz. Artık diğer oyuncuların üzerine daha fazla yük binecek umuyorumki bu süreçten de alnımızın akıyla çıkmayı başarırız.

Peki şuan piyasada alınabilecek bir uzun var mıdır? Bu tarz bir haber var mı? Lütfen Erceg demeyin 30 sayı atar 40 sayı yedirtir. Bize gerekirse sadece 5 sayı atacak ama en fazla 5 sayıya izin verecek adam lazım.
  • resmen en ufak olayda yönetimi eleştirmek için pusuda yatanlar var...
  • Ergin Ataman: "Euroleague, tamamen sportif ruha aykırı düzen kurmak istiyor. Ben bu kararı tanımıyorum."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Ergin Ataman: "Euroleague, tamamen sportif ruha aykırı düzen kurmak istiyor. Ben bu kararı tanımıyorum."

• quote:

Ergin Ataman: "Euroleague, tamamen sportif ruha aykırı düzen kurmak istiyor. Ben bu kararı tanımıyorum."

Tanımıyorsa gitsin annesinin liginde takılsın.
  • Ne kararından bahsediyo bu yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 22 Mart 2016; 23:58:35 >
  • quote:

Ergin Ataman'ı takan kim ?
  • Bir kişi çıkıp şu adama taraftar öldürülürken, maçlarında olay olurken ve oyuncuların parası ödenmezken sportif ruha aykırı olunmuyor da biz sizi almayınca mı oluyor dese keşke. Tüm gerçekler ortadayken hala kime ne konuşuyorsun arkadaş. Normalde GS'ın EL'ye girmesini isterim ama adamlar seni boşuna dışarıda bırakmadı, Perşembe'nin geleceği Çarşamba'dan belliydi. Zaten takımlardan istenen kriterler belli olmasaydı boşuna A lisansı, B lisansı gibi ayırım olmazdı. Her ay aynı açıklamayı yaparak ne umuyor bu herif anlamıyorum, hani Eurocup'ı alıp katılacaktın ne oldu?
  • Ergine laf etmissiniz ama adam tamamen hakli kizilin zagrebin zalgirisin veya fransa sampiyonunun almanya sampiyonunun olmadigi bi euroligin ne anlami var ? Madem buyuk takimlarin birbiriyleriyle oynamasi bu kadar onemli neden f4 tek maclardan olusuyor zaten yaptiklari hangi is dogruki ..

• quote:

Beşiktaş'tan para için kaçıp ortada yüzüstü bıraktığını hatırlatırım. Oyuncularını da ayartıp yanında getirdiğini hatırlatırım. Oyuncularını tokatladığını, rakip takımlara centilmenlik dışı beyanatları hatırlatırım.

Neyin sportif ruhuna aykırı?

ergin Ataman konuşmasın bence
  • hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Adam öldürdüklerini de hatırlatırım.

Ama onlar hatırlamaz hemen unutur.

Ben olsam bende almam.

Basketbolu çok iyi bilmem ama EL maçlarını takip ediyorum.

Dünkü maç kesinlikle EL seviyesi ile alakası yoktu.

Şımarıklık olmasın öyle anlamasınlar arkadaşlar ama GS Daçka'nın gösterdiği performansı bile gösteremez bence.

Geçen senenin TBL şampiyonunu tokat manyağı yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Doğuş Grubu Daçkayı markalarından -muhtemelen Garanti bankası- birine bırakıp bize sponsor olacak haberleri var. Şahenk'in büyük ekonomik destek vereceği söyleniyor. Sanırım euroleaguei almadan şube küçülmeyecek.

Obrayla uzun dönem sözleşme imzalamak lazım bu haber doğruysa.

Şahenk e bir ben mi sıcak bakamıyorum. Evet kağıt üstünde cok zengin ama futbola ilgisi kulubü sahiplenmesi ne kadar olabilir soru işareti cok aktif bir işadamı sonuçta

• quote:

Ben olsam bende almam.

Şımarıklık olmasın öyle anlamasınlar arkadaşlar ama GS Daçka'nın gösterdiği performansı bile gösteremez bence.

• EL transferine bakıyordum, geçen sene İsmail Şenol yazmış. Play-off için transfer olmuyor ama F4 için transfer olabiliyor demiş, bilmem bu sene de kural geçerli mi?

Geçen sene Twitter'da yazdıkları, tarih 27 Mart 2015:

TBL'de transfer 17 Nisan'da bitiyor. Euroleague'de kurallar gereği playoff öncesi transfer yapılamıyor ama F4 için yeni transfer hakkı var.

Euroleague ByLaws, Sayfa 66, Chapter III, Madde 10.6: Final 4 haftasının olduğu çarşamba günü saat 18:00'e kadar yeni transfer yapılabilir.
  • Baktım, şöyle kurallar var:

10.4: There is also a short period for registering players (except for the provisions stipulated in Article 10.5) that lasts during the two days immediately prior to the beginning of Round 8 of the Top 16 (Tuesday and Wednesday of that week) until 18:00 CET.

10.5: During the same season, a player may only transfer from one Euroleague club to another Euroleague club once: during the period between the end of the Regular Season and 18:00 CET on the day prior to the beginning of Round 1 of the Top 16.

10.7: For the other team members included in the registration documents, the deadline for new registrations or replacements will be Wednesday at 18:00 (CET) on the week of the Final Four. Before the deadline above, changes will be allowed until 18:00 (CET) on the Wednesday of the week of the calendar date for the game in question. These deadlines refer to the arrival of the documentation at the Euroleague Basketball office.

Kuralları çok kapsamlı yazmışlar, forma detayına kadar her şey yazılı:

http://www.euroleague.net/rs/6bswxd4wlowaejay/84bd1f8d-134d-42a0-a8ee-cd688d29aaa2/d6d/filename/2015-16-el-bylaws-book-31august.pdf
  • quote:

Ben olsam bende almam.

Yok artık puhhaahhahhah
  • LÜTFEN EUROCUPÇILARI CİDDİYE ALMAYIN ASLA FENERBAHÇE KADAR BAŞARILI OLAMAYACAKLAR... ADAMLARIN SEVİYESİ BU BIRAKIN EĞLENSİNLER.
    ZATEN BASKETBOLDAN ANLAYAN SEYİRCİLERİ DE YOK.

• 
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.