Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (1122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bogdanovic 0 oguz yok emir sıvıyor takım cok rehavete kapılmış . anlaşılan o . markoya 4. faulu aldırmayı akıl eden oyuncumuz yok aferın maçı verin...
  • Melih'in elleri çok narin pozisyonu hazırlarsan sokar adam ayrıca Berk'in geleceği çok parlak yatsın kalksın Obra'ya dua etsin!
  • Yok arkadaş gitti bu maç , şampiyonlukta zora girer bu maçla birlikte.
  • Hücumda sıvamaya başladık
  • bjelica niye oynamıyor anlamıyorum
  • Panik olduk mu bitiyoruz
  • Maç gidiyo beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gitti bu maç.

obra niye mola almıyor bjelica niye oynamıyor bo niye hala oyuna girmedi anlamıyorum....
  • Zor döner artık.
  • Nasıl bir maç oluyor nasıl Galatasaray önde nasıl gerideyiz anlayabilmiş değilim.
  • Niye sürekl üçlük atma derdindeler çözemedim, bu seviyeye gelmiş adamlar paniğe kapıldı resmen.
  • Bu Kleiza denen adamı nerden buldular, çok mu aradılar merak ediyorum doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tribünler felaket ötesi.Galatasaray derbisi oynanıyor ve tribünler sus pusss
  • Kazanmaktan çok kazanmayı hakketmek lazımdı, o'da olmadı.2. çeyrek dışında ezik bir görüntü sergiledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

Yok arkadaş gitti bu maç , şampiyonlukta zora girer bu maçla birlikte.

Bu maç giderse şampiyonluğu unutun. Zora felan girmez direk biter
  • spiker:''esasında o kadar sert bir faul değilmiş. ben omuz attı sandım dirsek atmış SADECE''

şaka mı ya bunlar ?
  • Hadi be fark 2
  • Markoşvili'yi tutamadılar maç başından beri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

spiker:''esasında o kadar sert bir faul değilmiş. ben omuz attı sandım dirsek atmış SADECE''

şaka mı ya bunlar ?

Ya hocam buna mı takıldınız allah aşkına soruyorum ? Bogdanovic , Arroyo'nun eline vurdu " şılak " sesi TV başından duyuluyor. Hakem blokladığını düşünüp 4 saniye kala hücumu bize veriyor. Murathan bey sesini bile çıkarmıyor. Hakemler yine şahane.
  • Yok arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.