Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Obradovic adam eder onu.
  • guduriç'in seviyesi pek bana da umut vaat etmedi ama obra reyize güvenim tam gidipte boş adam almaz bir de sırbistan'dan hiç almaz.

bogdanı parlattı servis etti , guduriç'e de aynısı yapabilir umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Obradovic adam eder onu.

1 2 haftada olacak bisey degil 2 3 senesi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen olmayınca olmuyor. Obradovic de düzeltemiyor. Bennet ve Nunnaly'de olduğu gibi. Umarım Guduric Bogdan'a benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-586DEFFE5 -- 17 Eylül 2017; 23:58:40 >
  • guduric avrupa şamp. son 2 maçta kaybettiği basit toplar ve aldığı sportmenlik dışı fauller kafamda soru işareti oluşturmaya başladı ama onu adam edecek tek koçda biz de en az 2 senesi var. o yüzden bu sene çok bir şey beklemiyorum ama yeri geldiğinde katkı yapacaktır bugün bunu gösterdi. bugünkü final maçın 2. periyodu idi yanlış hatırlamıyorsam attığı art arda 2 üçlük ile takıma bir nefes aldırmıştı.

• İ darsleğ çocuklağ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aradesh

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Obradovic adam eder onu.

1 2 haftada olacak bisey degil 2 3 senesi var

Bogdanovic'i 1,5 sezon hatta bana göre 2 sezon bekledik. Ancak 3. sezonunda patladı. Guduric'te de o hamur var. Er ya da geç çıkar ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.Huron

Bazen olmayınca olmuyor. Obradovic de düzeltemiyor. Bennet ve Nunnaly'de olduğu gibi. Umarım Guduric Bogdan'a benzer.

Nunnaly gayet iyi bence... Adam takım yükü çeken skorer rolünden, ihtiyaç olduğunda top getiren, ceza şutu kesen rol oyuncusuna evrildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

İ darsleğ çocuklağ.

ilk başta jason thompson instagram adresini falan veriyor zannettim "slash" falan dedi

2-3 kere dinleyince anladım
  • Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Bence-sence olayına girmeden kesin olarak bakmak lazım. Dediğiniz özellikleri ligimizde herhangi bir takımdan 2-3 numara bir adam getirsek yapar durumda yanılıyor muyum? James'in sezon ortalaması 5.9 sayı. Playoff serisinde Yunanistan'da oynadığımız maçlarda sayısı yok. F4'da toplamda 4 sayı atmış. Defansif olarakta çok adam kaçırıyor perdelerden çıkamıyor ağır kalıp faul yapıyor ya da üçlük yiyoruz. F4 RM maçını hatırlatırım Jaycee Carroll hep perde sonrası James'in zaafı yüzünden çok yüksek yüzdeyle üçlük atmıştı. Sanırım sadece Milano ve Real Madrid ile sezon içinde oynanan maçlarda istenilen performansı göstermişti. Dediğim 2 maçtaki performansı gibi ya da ona yakın bir performansla oynamazsa James sezon sonu takımdan yollanması lazım. Benim hala umudum var 1 sene daha sabredilmesi lazım ama geçen seneki performansı vasat bile değildi.
  • boby ve kalinic yokmuş turvunada
  • Murat Muratanoğlu artık Bein Sports'ta sunuculuk yapmayacakmış. Kendi mi ayrıldı yoksa kovuldu mu yazılmamış. Seviyordum kendisini kötü oldu. İsmail Şenol olmadığı zaman saçma sapan sunuculara kalacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: L.Huron

Bazen olmayınca olmuyor. Obradovic de düzeltemiyor. Bennet ve Nunnaly'de olduğu gibi. Umarım Guduric Bogdan'a benzer.

Nunnaly gayet iyi bence... Adam takım yükü çeken skorer rolünden, ihtiyaç olduğunda top getiren, ceza şutu kesen rol oyuncusuna evrildi.

nunnaly gayet iyi mi ? şaka olmalı bu heralde neyse kişisel yorumdur tabi yine de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: himone

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

İnşallah emekli olana kadar bizimle kalacak.

valla bende öyle umut ediyorum ama pek çok fenerli ne kadar sevmese de obradoviç hem bu başarısının arkasında aziz yıldırım olduğunu söylüyor ve gerçekten de onunla çok iyi anlaşıyorlar.İleri de olur ya başkan değişirse falan sonra obra reyiz de yavaştan takımdan ayrılma sinyalleri falan verirse diye korkuyorum

Çünkü Aziz yıldırım Obradovic'in işine karışmıyor, Obradovic karıştırmıyor. Sadece maddi imkanları sağlıyor ve kalanını profesyonellere bırakıyor. Bu durumda olsam ben de severim Aziz Yıldırım'ı. Azıcık basketten anladığını düşünse orayı da rahat bırakmaz. Bakın Tuncay Özilhan'a adam Efes'in önünde resmen fren. Parayı tek başına gömdüğü için ve basketbol tutkunu olduğu için sürekli müdahale ediyor takıma. Milletin Aziz Yıldırımı sevmemesi ise tamamen başka bir hikaye, futbol takımını da bu şekilde yönetseydi kimse ağzını açıp bir şey demezdi. Başarısız olmak başka bir hikaye ama FB gibi göz göre göre başarısız olmak aptallığın zirve noktası. Taraftarlar için 1 numaralı sporun futbol olduğunu da düşününce basketboldaki başarılar bir yere kadar götürüyor. Bizim gibi saf basketbol destekleyicisi çok az insan var. Ben de futbolu seviyordum ama son yıllarda yaşananlardan dolayı tamamen soğudum. Aziz gidene kadar da destek olmayı düşünmüyorum, benim gibi milyonlarca insan vardır. İşte böyle bir durumda bırakıp gitmeyi bilmek gerek ama Aziz yargı sürecinden dolayı kendini kurtarmak için duruyor orada. Böyle olunca millet adamı sevmemekte haklı değil mi?

Obradovic'in takımdan soğumasının tek yolu var, ancak bizim başımıza da rakiplerimizde olduğu gibi amatör branşları önemsiz gören bir başkanın gelmesi ki ben bunu mümkün görmüyorum. FB artık geri dönülemyecek noktaya geldi.

tuncay özilhan Efes avrupa'da cok iyi işler yaparken de başkandı.
  • Guduric de Obradovic'in elinde çok iyi bir basketbolcu olacaktır ,Avrupa'nın sayılı skorerlerinden birisi olacaktır bundan eminim ancak bir Bogdanovic olacağını hiç zannetmiyorum.Bogdan bize geldiğinde Guduric'ten daha az Euroleague tecrübesi vardı ama Bogdan'daki yıldız ışığı Guduric'te yok.Bogdan bize rising star olarak geldi hep bir yıldız,lider havası vardı zaten. Guduric'ten Bogdan olmasını beklemek ona haksızlık olur. Nunnaly ise geçen sene küçük maçlarda çok iş yaptı takımı sırtladığı çok maç var. Euroleague için yetersiz bir görüntü çizdi ama ne olacağı belli olmaz kumaşı olan bir adam.Ligde lisans çıkartılmayacak isim bence kendisi olacak. Sadece Euroleague'de de az süre alır.Kendi kariyeri açısından gitmesi en hayırlısı.Vesely,Thompson,Melli,Datome,Kalinic,Guduric,Sloukas,Wanamaker bu adamlardan hangi birisini kesebilir ki ? Bir senaryo olarak Wana Türk yapılır, Dixon sadece Euroleague de kullanılır (yaşından dolayı ama bence kendisi kabul etmez), Nunnaly de hem lig hem avrupada oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: himone

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

İnşallah emekli olana kadar bizimle kalacak.

valla bende öyle umut ediyorum ama pek çok fenerli ne kadar sevmese de obradoviç hem bu başarısının arkasında aziz yıldırım olduğunu söylüyor ve gerçekten de onunla çok iyi anlaşıyorlar.İleri de olur ya başkan değişirse falan sonra obra reyiz de yavaştan takımdan ayrılma sinyalleri falan verirse diye korkuyorum

Çünkü Aziz yıldırım Obradovic'in işine karışmıyor, Obradovic karıştırmıyor. Sadece maddi imkanları sağlıyor ve kalanını profesyonellere bırakıyor. Bu durumda olsam ben de severim Aziz Yıldırım'ı. Azıcık basketten anladığını düşünse orayı da rahat bırakmaz. Bakın Tuncay Özilhan'a adam Efes'in önünde resmen fren. Parayı tek başına gömdüğü için ve basketbol tutkunu olduğu için sürekli müdahale ediyor takıma. Milletin Aziz Yıldırımı sevmemesi ise tamamen başka bir hikaye, futbol takımını da bu şekilde yönetseydi kimse ağzını açıp bir şey demezdi. Başarısız olmak başka bir hikaye ama FB gibi göz göre göre başarısız olmak aptallığın zirve noktası. Taraftarlar için 1 numaralı sporun futbol olduğunu da düşününce basketboldaki başarılar bir yere kadar götürüyor. Bizim gibi saf basketbol destekleyicisi çok az insan var. Ben de futbolu seviyordum ama son yıllarda yaşananlardan dolayı tamamen soğudum. Aziz gidene kadar da destek olmayı düşünmüyorum, benim gibi milyonlarca insan vardır. İşte böyle bir durumda bırakıp gitmeyi bilmek gerek ama Aziz yargı sürecinden dolayı kendini kurtarmak için duruyor orada. Böyle olunca millet adamı sevmemekte haklı değil mi?

Obradovic'in takımdan soğumasının tek yolu var, ancak bizim başımıza da rakiplerimizde olduğu gibi amatör branşları önemsiz gören bir başkanın gelmesi ki ben bunu mümkün görmüyorum. FB artık geri dönülemyecek noktaya geldi.

tuncay özilhan Efes avrupa'da cok iyi işler yaparken de başkandı.

Aziz Yıldırım da biz Şampiyonlar liginde çok iyi işler yaparken başkandı, ölene kadar aynı seviyede kalacaklarının garantisi yok. Efes'in sadece bu seneki kadrosundan bile durumu anlayabilirsin zaten.
  • Efes te bu sene boşa geçer yazık paralarına oyuncu seçimleri çoooook yanlış

• Partizan, Fenerbahçe Doğuş ile oynanacak dostluk maçı için video yayınladı | VIDEO
    By İlknur Kara/ 20/09/2017/ BSL, Featured
    Son EuroLeague şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, 26 Eylül günü Partizan’a konuk olacak.

Bilet satışları bugün başlayacak olan karşılaşmanın ev sahibi, eski oyuncularından Jan Vesely’yi ve kulüp efsanesi Zeljko Obradovic’i de ağırlayacak. “Avrupa Şampiyonu, Aleksandar Nikolic Salonu’na konuk oluyor.” sloganıyla taraftarlarını maça çağıran Partizan, bu karşılaşma için bir de özel video yayınladı.

http://trendbasket.net/partizan-fenerbahce-dogus-ile-oynanacak-dostluk-maci-icin-video-yayinladi-video/?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com
  • Merkürlü Adam kullanıcısına yanıt
    Gece gece başlığa girdim, eğlenceli bir videodur izleyim dedim. O da ne, Wanamaker mı o?

İş güç derken dünyadan kopmuşum. Almışız kara oğlanı. Bence çok iyi transfer, çok sevindim. 1 sene 3 sene takılmamak lazım, böyle kaliteli oyuncuları takımımızda ne kadar görsek kar. Sakatlanmadan önce Llull gelir mi acep diye bir umut bekledim yaz boyu ama Wana da işimizi görür

Neyse, yatıp zıbarayım, 3'te kalkıp işe devam. Gerçeklere dönme vakti.

• 
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.