Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3724. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.006
Cevap
213
Favori
2.068.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oldu bu takkıma, diyecek söz bulamıyorum. Bundan sonra öncelikle hocanın bir şekilde takımda kalması sağlanmalı, hoca takıma ve kulübe küserse bittik demektir. En azından hoca kalırsa seneye yeni bir yapılanma falan olur. Şu an oynanan oyunu falan geçtim ben, yönetim hala neyi bekliyor hocayla sözleşme uzatmak için?
  • Takım olduğu gibi değişmeli..Türkleri alsın ..Sonuncu olalım önemli değil..Bunlara bir tepki konmayacak mı? alay ediyorlar resmen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalege2000 -- 21 Kasım 2019; 0:22:50 >
  • Obradovic’i ve takımını en son 2005 Sırbistan milli takımında bu kadar çaresiz izlemiştim.O turnuva sonrası basın toplantısı vardı kı cidden şaşırtıcı olmuştu
    Bir ara Panathınaıkos ile çok kötü dönemi olmuştu 2.turda neredeyse maç kazanamamışlardı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • barca inanılmaz savunma yapıyor yalnız her şeyden önce,hücumda ters eşleşme yakalamak dışında pek bir şey yapmadan dağıttılar feneri.guardın sloukas gibi orta seviye olunca en ufak baskıda dağılıyorsun doğal olarak
  • fark 21'e iniyor pesic hemen mola alıyor

bu takımın adı yeter sonu böyle olmayacak....
  • Oyuncular mental olarak dağıtmış. Kimsenin umrunda değilmiş gibi oynuyorlar. Normalde Obra’nın geçenki molasından sonra şu takımın hırs yapması lazım ama neredeee...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Egehan nerede ? Merak ediyorum ?artık oldum diyerek çalışmayanlar arasına mı giriyor yoksa ?

• mvp higgins oldu

bilgi verelim.higgins'in vaftiz babası michael jordan
  • Alisti takim en az 20 fark yemeye. Kimsenin sesi cikmiyor.

• Umarım hocayı göndermek gibi bir hata yapmaz yönetim. Senelerdir hayalini bile kuramadığımız F4,finaller,şampiyonluklar yaşadık. Böyle zor bir dönemden her takım geçebilir. Fikstürümüz de çok zorluydu. Asvel maçından sonra birazda olsa toparlanma şansı olabilir taraftarların stadı ağzına kadar doldurması gerekecek.

• Artık sert önlemlerin alınması gerekiyor, basketbol oynamaya niyeti olmayanları göndermeleri gerekiyor. Ve maalesef bunların başında Vesely var, eğer hazır değilse de artık kusura bakmasın.

Hepsi milyonlarca euro kazanıyor ama acınacak haldeler, 1 milyon Euro bütçeli herhangi bir takım takım bile birşeyler gösteriyor.

Olay kaybetmek, kupa alamamak falan değil. Ama destek göstermenin de bir sınırı var. Bütün deplasman maçlarında garanti fark yiyoruz, içerideki maçları da acaba kazanır mıyız diye şüphe var. Eğer takım düzelmeyecekse hiç uzatmayıp bir sonraki senenin planını yapmaya başlayalım. Ayrıca bu sene nasıl biterse bitsin kadroda büyük bir revizyon gerekiyor. Vesely ne olur bilmiyorum ama Datome, Kalinic, lauvergne falan artık gitmeli. Ayrıca westerman da bu takıma hiç yakışmıyor, onun yerine Barış Ermiş’i falan alsak daha faydalı olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fanatiklik yapmaya gerek yok. Neyin ne olduğunu ya da ne olacağımı haftasonu yazdım, benzer şeyleri de forumda bir kaç kişi daha dile getirdi. Sloukas 2.5 milyon euro alıyorsun. Sana bizden sonra Cska"dan başka kimse vermez. Bir görüş verirlerse git. Uzun uzadıya yazmaya yeni polemiklere gerek yok.

Not : Koçumuz dede Obra'nın konuyu uzatıp kinayeli şekilde lütfen biraz savunma yapar mısınız? falan demesi boş işler. 26 sayı fark. İşine bak dede sezon sonu senle sözleşme imzalanırsa zaten Ali Koç kendini bitirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Fanatiklik yapmaya gerek yok. Neyin ne olduğunu ya da ne olacağımı haftasonu yazdım, benzer şeyleri de forumda bir kaç kişi daha dile getirdi. Sloukas 2.5 milyon euro alıyorsun. Sana bizden sonra Cska"dan başka kimse vermez. Bir görüş verirlerse git. Uzun uzadıya yazmaya yeni polemiklere gerek yok.

Not : Koçumuz dede Obra'nın konuyu uzatıp kinayeli şekilde lütfen biraz savunma yapar mısınız? falan demesi boş işler. 26 sayı fark. İşine bak dede sezon sonu senle sözleşme imzalanırsa zaten Ali Koç kendini bitirir.
  • Takımı komple yenilemek lazım.

Not: Koç hariç tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 21 Kasım 2019; 2:49:22 >
  • Fark yiyeceğimizi bildiğim için üzülürüm diye maçı izlemedim. Az önce özetini izledim ve beklediğim gibi olmuş. Sorun Obra’ da değil, sorun oyuncularda. Mental anlamda bitik durumdalar. Aslında takım uyarıyı geçen sezonki Efes maçlarında vermişti. Acilen takımın toparlanıp yükselişe geçmesi lazım. Nasıl bu kadar çöküşe geçer takım anlamak mümkün değil.

• Çalışıyordum, maçın tekrarını izleyebildim yine. Gece işten dönünce şans eseri ekşisözlüğü açmış bulundum, en üstlerde maç ve Obradoviç başlıklarını görünce hezimeti tahmin etmem zor olmadı.

Görünen o ki problemler ağırlıklı olarak psikolojik. Baskı altında kaçırılan üç sayılık, içeride savaş varken girmeyen pota altı sayıları falan anlarım da 8'de sıfır gibi bir serbest atış yüzdesi sorunun kafada olduğunu anlatıyor. Birleşip itin bir tarafına sokup çıkardığımız uzunlar maçın başında Barça gibi dominant uzunları olan bir takıma karşı bile sayılar bulabildiğini, savunmada karşılarında kalabildiklerini gösterdiler. Sorun şu ki hiç birinin özgüveni yok. Hücumda top kendilerine gelmesin diye adeta pozisyonlardan kaçıyorlar, savunmada pota altında savaşmak istemiyor kimse, rakipler 2-3 oyuncuyla ribauntları çekip sayı olana kadar deniyorlar. Yüzüne bakmadığımız Stimac son periyotta girip diğer uzunların toplamından fazla ribaunt almış olabilir.

Hoca son periyotta gençleri ve oynatmadığı oyuncuları sahaya alarak kendince mesaj vermiş. Lauvergne'yi de bu maçlık hak ettiğini düşündüğü için ödüllendirmiş sanırım ama o dakikalarda sahada olmak bir oyuncu için mükafat mı zulüm mü bilemedim.

Bu seneden kimsenin umudu kalmadı gibi, iç saha maçları başlamadan hoca oyuncularla köprüleri attı. Üzücü olan panik düğmesine bu kadar erken basmamız. Daha birkaç maç önce De Colo'nun tek başına yendiği Baskonia bile birkaç galibiyet alıp yeniden potaya girmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Alıntıları Göster
    Yaratıcı... 1 aydır iş yerine zeki ve yaratıcı adam arıyoruz. İş arıyorsan hemen genel müdür ile görüşeyim :)

• takımı ikiye bölüp

üç Fransız de colo, westerman, joffrey ve williams + gününde olan biri ile ayrı

çekirdek kadro sloukas, bobby/melih, vesely, kalinic, ahmet ile ayrı oyun tipi geliştirsek kaybettiğimiz çoğu maçı alabilirdik bence

sloukas ile çekirdek kadro fb'nin alıştığımız oyununu oynasın de colo'nun tayfa ise oyunu çok kalıplara sokmadan oyunu yönlendirsin

deneme tahtası olduk zaten :D bir macligina görmek isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Fanatiklik yapmaya gerek yok. Neyin ne olduğunu ya da ne olacağımı haftasonu yazdım, benzer şeyleri de forumda bir kaç kişi daha dile getirdi. Sloukas 2.5 milyon euro alıyorsun. Sana bizden sonra Cska"dan başka kimse vermez. Bir görüş verirlerse git. Uzun uzadıya yazmaya yeni polemiklere gerek yok.

2.5 Milyon Euro mu alıyor? Kaynağınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

2.5 Milyon Euro mu alıyor? Kaynağınız nedir?

Alıntıları Göster
    Temmuz ayında 3 yıllık yeni sözleşme imzalandı.Eski kontratı 2 milyon euro'idi. 2.250 + Final four'a katılım bedeli ile 2.5'u da bir miktar geçiyor. Final four katılım bonusu çoğu oyuncunun sözleşmesine eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 37223723372437253726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.