Şimdi Ara

Fenerbahçe Başkanı Olsaydınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, mevcut yönetimin yerine siz Fenerbahçe başkanı olsaydınız eğer kulübü düzlüğe çıkarmak adına ne gibi değişiklikler yapardınız, kadro yapılanmanız nasıl olurdu? Hangi teknik adamı kulübün başına geçirirdiniz? Nasıl transferler yapardınız? Hangi oyuncuları teneke bağlayıp kovardınız? Şundan eminim ki forumda kulübü mevcut yönetimden daha profesyonel yönetecek futbol aklına sahip kişiler var ve umarım basiretsiz mevcut yönetim bu konuyu görür ve biraz fikir sahibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stephy -- 13 Ocak 2022; 19:27:15 >

• Allah benim belamı vermesin, lan ne çapsız başkanım ben deyip istifa eder kulübün önünü açardım.

• martax32 kullanıcısına yanıt

Ali koçun yapamadığını hangi başkan yapabilir?

Bu adam bile yabancı teknik direktör bulamadı. O kadar isim konuşulurken pereira geldi, şutlandıktan sonra yine sonuç hüsran: ismail kartal geçici de olsa. Çünkü bulamıyor.

Bu adamın türkiyeye getiremediği hocayı ne galatasaray ne beşiktaş getirebilir.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Sen gözünde çok büyütmüşsün soy ismine bakıp. Bununla 5 dk yüzyüze konuşan paradan puldan bağımsız gelmek istemez.

4 senede 4 ay hoca çalıştırma ortalaması tutturmuş.

Aziz Yıldırım bu gün gelecek olsun boştaki en prestijli teknik direktörü altından girer üstünden çıkar getirirdi.

Yapmışlığı var. Geçmişte kulübe getirdiği isimlere bakmak yeterli.

"Bunun bile" kalıbının içi boş. Biri gelirse eğer "buna rağmen" geliyor bu kulübe.

• Altay

Konoplya – Antov – Fatih – Cemali

Crespo – Kouyate

Ferdi

Kolo Muani – Banza - Jovic

Yukhym Konoplya: Şaktar sağa sola kiraladıktan sonra bu sene arada oynatmaya başladı. Karavaev'de yapamadığımızı Konoplya'da yapabiliriz. Lavuk Osayi'den de hızlı koşuyor.

Valentin Antov: CSKA Sofya yıllardır kiralıyor. 21 yaşında orta sahadan bozma stoper. Hem Kim gibi sert ve agresif hem Szalai gibi ayağı düzgün.

Fatih Kurucuk: Hatayspor'daki kule. Antov ile birlikte Luciano - Servet tadında bir ikili olurlar.

Cemali: Başakşehir'in Rize'ye kiraladığı çocuk. Hem boy var hem hızlı. Ayağı da kötü değil. Ne zaman izlesem sol tarafta arı gibi çalışıyor.

Kouyate: Crystal Palace'taki yamyam. Zaten sözleşmesi bitiyor 32 yaşına geldi.

Randal Kolo Muani: Nantes'ın düşük bütçeli Mbappe'si. 1.87 boy var ama hem hızlı hem teknik. Golcülüğün yanında kanatlara açılıp değişik çalımlar da atıyor.

Simon Banza: Lens bu sene Famalicao'ya kiraladı adam kendini buldu. Famalicao'nun kötü performansına rağmen üstün fiziğinin yanına golcülüğü de ekledi bu sezon.

Nemanja Jovic: Partizan'ın 19'luk genci. Beşiktaş Hasic'i kaptı. Biz de bu kardeşimizi kaptırmamalıyız. Hem teknik hem pitbull gibi saldırgan. 1.68 boyuyla 2 metrelik adamlarla mücadeleye girmekten korkmuyor, hızıyla da mücadelelerden üstün çıkıyor.

Altay, Ferdi, Crespo, Allahyar, Arda hariç kim var kim yok üçe beşe bakmadan yollarım. Mert ve İrfan denen 2 köylüyü bonservisle filan satmak için de uğraşmam. Oy sayımı bitip başkan olduğum anda Samandıra'nın güvenliğini ararım, formalarını çıkartıp attırırım tesislerden. Donla gitsinler evlerine. İbret olsun bundan sonra bu formayı giyecek oyunculara. Mesut abileri gideceği Arap takımına götürsün bunları da.

• 🤌🤌🤌👍 keşke bunu fenerlilerin Twitter bölümüne atsan belki biri görürse dediklerini yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam Ali Koç ismini bence fazla abartıyorsunuz. Şu gelinen noktada Ali Koç'un nasıl 10-15 maçta bir TD değiştirdiğini, nasıl hiç bir hocanın arkasında durmadığını ve yaptığı her yanlış sonrası TD şutlayarak sorunu çözmeye çalıştığına bakarak bence TD'ler Ali Koç'tan uzak duruyordur tam tersi sempati duymak yerine.

Yahu en basitinden geçen sene şampiyonluk yarışısındaki takıma SADECE bir forvet lazım iken, adam gitti eksik yerleri doldurmak yerine bi Galatasaray'ın transfer etmeye çalıştığı İrfan'ı aldı bi Mesuta sulandı avcunun içindeki şampiyonluğu kaybetti, sonra da Erol'u kovdu. Adım gibi eminim sadece 1 forvet ile geçen sene Fenerbahçe şampiyondu, İrfandı Mesuttu diğer fantezileri yaza bırakabilirdi.

Onu geçtim, Yaz aylarında çıkıp "HOCA BİZDEN BEK TRANSFERİ İSTİYOR" diyorsun, gidip bek yerine zaten ultra şişik olan ortasahana Meyeri falan alıyorsun. Bu nasıl bir mantık? Bunu gören hangi TD gelmek ister? TD'lerin aklından geçen muhtemelen "Ben şimdi bu takıma gelip forvet istersem gidip kaleci falan alır gelirler" olmuştur.

• burnaldinho B kullanıcısına yanıt

Müdahale ettiği kesin hocam ona lafım yok. Zaten sportif başarısızlığı bu gözü dönmüşlüğünden kaynaklı. Kendi takımını bırakıp terime laf sokmak için basın açıklaması yapması, fetö metö hakem vs. futbol dışında herşey konuşuldu. Bunu genellikle 3 büyükler yapıyor zaten, ama ali koç daha baskın bu konuda. Benim demek istediğim yurtdışı bağlantıları. Vedat muriç, eljif elmas gibi ederinde olmayan bonservislerle satıldı. Galatasaray kesinlikle satamazdı o paralara. Diagne sizde olsaydı o da 25 küsüre giderdi gol krallığı rekorunu egale ettiği sezondan sonra.

Arkadaş bu ne mabad yangınıymış ağzındaki baklayı anca çıkardın. Elif'de Vedat'da ederine satıldı. Senin "bile"lerinin arkasında 2-3 sene öncesinin transfer gelirleri varmış. Bu ne kin nefret çekememezliktir...

Bizde dikkate alıp cevap veriyoruz normal bi tartışmaymış gibi.

Nefretinle boğul kıyıda kenarda. blok...

• Dostum yaşın ufak zaten sana cevap vermiyorum ısrarla ergence konuşuyorsun. Bloklamana sevindim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilk olarka tüm yerli muhabirlerle ilişkiyi askıya alırdım.

yabancı bir teknik direktöre preira gibi idealist bir hocaya takımı tamamen bırakırdım.

menajer önerisi hiçbir oyuncuyla muhatap olmaz hocanın istediği oyuncuları alırdım.

3 sene sözleşme imzalar hedef şu olurdu;

-avrupada gruptan çıkma

-ligde ilk 2 sırada bitirme

-ziraat türkiye kupasında en kötü yarı final

ikinci sezon

-ligde şampiyonluk

-avrupada gruptan çıkma veya şampiyonlar ligine katılma

-ziraat en kötü yarı final

üçüncü sezon

-ligde şampiyonluk

-şampiyonlar liginde mücadele

-ziraat en kötü yarı final

mesut,irfanb,ozan,mhy gibi yerli oyuncuları gönderirdim.

takımın kaptanı szalali ile altay olurdu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• İnandığım bir TD yi getirirdim. Onun istediği yardımcıları ve ekibide getirirdim. Adama da yense de yenilse de 3 sene süre verirdim. Taraftari, medyayı kimseyi dinlemezdim. Gitsin gitsin diyen olursa arkasındayım , ben ona inanıyorum derdim. Ben inandiktan sonra bir süre sonra herkes inanır susardi zaten. Sağlam birde scout ekibi kurardim. Emin olun Ali Koç un 6 ayda bir gönder yenisini getir sisteminden daha başarılı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 17 Ocak 2022; 2:46:8 >
  • İstifa eder ve Aziz Yıldırımın başa gelmesini sağlardım. Gerisini o halleder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-534CA33BA -- 30 Ocak 2022; 11:59:14 >
  • Sosa'yı holdingde çalıştırırdım. Kasaları tırlara yükletirdim kendisine

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daum ile çalışırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.