Şimdi Ara

Fenerbahçe Altyapı Seçmelerine Katılacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar, Fenerbahçe kulübümüzün altyapı seçmeleri başlamış 2005 doğumluyum 16 yaşındayım, daha önce 1 sene kadar İBB nin yetenek avı projelerinde antrenmanlara çıktım ordan da bölgesel bi kulübe yönlendirildim beğenilince sonra yönlendirildiğim kulübün antrenmanlarında da beğenildim ve lisans çıkartacaklardı bi takım olaylar oldu ve o iş olmadı bende sonra bıraktım bu dediğim olaylar pandemiden önce oldu arkadaşlar, fenerbahçenin altyapısında oynayabilmek benim çocukluk hayalim bu yüzden ilk defa seçmelerine katılacağım fizik olarak kalıplı biri değilim pek 1.73 boyundayım kilom 55 civarlarında fakat dayanıklılığım iyi sayılır hızım da gayet iyi genelde bu yüzden sağ bek ve kanat oynarım çalım yeteneğim aman aman olmasada önümdeki rakibi hızım ve birkaç bilek çalımı ile geçebiliyorum genelde ara paslarım iyidir oyun görüşüm yeterli diyebiliriz ortalarım da iyidir benim sizlere sorum şu hayalim olan fenerbahçe altyapısındaki hocalar bu seçmelerde genellikle nelere dikkat ediyolar yani kendimi nasıl gösterebilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.