Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (1761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile ligte namağlup devam eden 2 kulüp var. Fenerbahçe ve Alanyaspor.

Umarım bu hafta tamamlandığında bu sayı 1 olur ve namağlum devam eden Fener olur.

• Olan var, olmayan var kıskanırlar 😌

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Bosman kuralının etkisi oldu hocam Ajax'ın çöküşünde. 90 lı yılların ortalarında Ajax baya iyiydi. Bugün millet İngiltire'den Manu, Liverpool ve Arsenal dışındaki diğer takımlardan daha çok uluslararası başarısı vardır büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster

Arsenal ile kıyaslarsak Arsenal takımının adının Ajax ile yan yana bile geçmemesi lazım aslında. Arsenal'ın tek bir başarısı var Avrupa'da. 1 defa Kupa Galipleri Kupasını kazanmışlar o kadar. O da 93-94 sezonu

Ajax'ın ise 3 Avrupa şampiyon Kulüpler Kupası, 1 Şampiyonlar Ligi, 1 UEFA Kupası, 1 Kupa Galipleri Kupası, 3 Süper Kupası ve 2 Kulüpler Dünya Şampiyonluğu var.

Üstelik Arsenal'ın 93-94 senesinde Kupa Galipleri kupasını kazanmasından 1 sene sonra 94-95 sezonunda Ajax'ın Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu var

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Son maça kadar Thiam ve Ferdi oynadı. Ferdi formsuzdu bu sene, Thiam ise sadece gol atan tarzda futbolcu.

Diğer kanatta Valencia bir türlü istenileni veremedi.

Pelkas ile sol taraf biraz canlandı, Perotti gelince sol taraf iyice düzelir ama sağ tarafa transfer kesinlikle şart.

Pelkas haricinde kanat oyuncularımız > Valencia, Thiam, Ferdi ve Sinan : 0 gol 0 asist.

Devre arası net bir sağ açık şart. Yada Cisse / Ademi ileriye geçecek ve Samatta kanat forvet oynayacak.

Alıntıları Göster

Vallahi ben Valencia'yı beğeniyorum, adamın hücum gücü tartışılır fakat maksimum fayda veriyor, defansa yardım ediyor çok sorun yaratıyor. Perotti gelirse çok rahatlarız ama ben devre arasında bir tane daha kanat lazım diye düşünüyorum ama fark yaratacak oyuncu şart. Ferdi formsuz. Thaim kanatları ve forvetleri yedekleyen bir adam yani gereksiz tepki gösteriliyor yine bence.

Samatta'nın kanat oynaması bana mantıklı gelse de gole bu kadar yakın kaliteli bir ayağı kaleden uzakta oynamkta bir o kadar mantıksız geliyor.

• Şöyle gol yemeden rahatça izleyebileceğimiz 2-3 farklı galibiyet istiyorum çok mu zor. Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• HALT yıyenlere kaptanlık verılır olmusFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• Dadaş' a başarılar.

Ligde kötü takım yok, ünlü isimleri olmayan adamlarda çatır çatır defans yapıyor.

• Falzao atacakti..

• Falcao 166m euro

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Dadaş' a başarılar.

Ligde kötü takım yok, ünlü isimleri olmayan adamlarda çatır çatır defans yapıyor.

Ligte kötü takım yok çünkü yabancı kuralı yok.

3.ligte oynamayacak adamlar yabancı kuralı yüzünden milyonlar alacaklar gene.

• Erzurum 2-3 tane atsa da dalga geçsek

• sahada sarbiyi gördüm sol kanatta oynuyorFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Erzurum 2-3 tane atsa da dalga geçsek

GS alır Erzurum etkisiz.

Edit: Erzurum kendi sahasında iyi oynamıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 24 Ekim 2020; 19:22:41 >
  • Babel net faul yaptı ama gölü yinede verdiler rezalet

• Babelin yaptığı hareketlerin futbolla bi alakası var mı?

• Messisporun el clasicoyu kaybettiği yetmiyormuş gibi birde almanların osasunası tarafından dalga geçiliyor

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
  • Ligin resmen içinden geçtiler. Yazık verdiğimiz emeğe. Lânet olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biz bu ligde şampiyon falan olamayız beyler...ne yapıp edip yabancı hakem getirilmesi için uğraşalım

• Bu hafta gs yi kurtarma haftası, ne yapıp edip galip yapmalılar. Hiç şaşırmadık VAR dan çıkan sonuca.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

GS alır Erzurum etkisiz.

Edit: Erzurum kendi sahasında iyi oynamıyor..

Alıntıları Göster

Cağ Kebabımı yedim, bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 17591760176117621763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.