Şimdi Ara

🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

5 sn
42.862
Cevap
192
Favori
1.619.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1088
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 131
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 134
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 61
  • Favoriye Eklediklerim 192
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KingOfShadows (3132 mesaj) The Mandalorian (2153 mesaj) BlackLead (1489 mesaj) mpolat35 (1302 mesaj) Spider-Man (1231 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21286 mesaj) Mobil (15820 mesaj) Mini (1828 mesaj) Uygulama (3924 mesaj)
  • @
31 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> 🟡🔵 Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
Giriş
    425 Mesaj
    olum bu freye üzülüyom lan.Guiza gibi.Adam orta sahadan çalımlaya çalımlaya ceza sahasına kadar girmişti.Vuramadı herkes o pozisyonla andı adamı...Yazık lan.
    |
    |

Şu kadrodan 6 kişi değişcek zaten. Sadık-Tolga-Deniz-Sinan-Thiam-Frey. Sivas'ın as kadrosuna karşı iyi oynuyoruz bence bu takıma Sosa, Ferdi, Zahavi gibi oyun aklı olan isimler katılınca çok iyi bir takım oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Thiam geldiği gün Gustavo'yu pazara yolladı diye dribblingi var sananlar vardı. Gol lazım olursa ceza sahasında kalabalık olsun diye alınır, 3-5 maç sakatlık olunca geniş oynayan takımlara karşı oynar o kadar. 3 gol attı diye ilk 11'e yazanlar var 1 haftadır.
    |
    |

Çalışkan forvet bazı oyunlar için değerlidir, bazı maçlar için değerlidir asla itirazım yok, buna Türk futbolunda en güzel örnek umut bulut. Ancak her ne kadar koşarsa ve çalışkan olursa olsun ileri uç oyuncusunda olması gereken asgari şartlar var. En azından minimum düzeyde dahi olsa atılan topu kontrol edebilecek, topa basıp en azından en yakınındaki adama pas atabilecek. En azından ayak içiyle 3-5 metreye pas atabilecek. Ancak bu temel meziyetlerin dahi yeterli olduğunu düşünmüyorum frey için.

Örneğin geçen sene tolga solda çok çalıştı çok çabaladı ancak taraftarın en fazla hakaret ettiği adam oldu çünkü bir kanat forvet ya da açıkta olması gereken temel meziyetlerde sıkıntısı vardı. Bir oyuncu eğer asgari kriterleri sağlıyorsa çalışkanlığı birşey ifade eder. Ancak kendinden beklenen o mevkinin minimum kriterlerini sağlamıyorsa koşması ya da çabalaması da onu sahada tutmak için yeterli değil.

|
    |
    The Mandalorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: su1456ru

bu lemosa çok giydirdiler kesin iyi çıkacak
    İnşallah iyi çıkar, benim öyle beklentim yok. Beklenti olmaması daha iyi :))
    |
    |

Orijinalden alıntı: edgar1899

Çalışkan forvet bazı oyunlar için değerlidir, bazı maçlar için değerlidir asla itirazım yok, buna Türk futbolunda en güzel örnek umut bulut. Ancak her ne kadar koşarsa ve çalışkan olursa olsun ileri uç oyuncusunda olması gereken asgari şartlar var. En azından minimum düzeyde dahi olsa atılan topu kontrol edebilecek, topa basıp en azından en yakınındaki adama pas atabilecek. En azından ayak içiyle 3-5 metreye pas atabilecek. Ancak bu temel meziyetlerin dahi yeterli olduğunu düşünmüyorum frey için.

Örneğin geçen sene tolga solda çok çalıştı çok çabaladı ancak taraftarın en fazla hakaret ettiği adam oldu çünkü bir kanat forvet ya da açıkta olması gereken temel meziyetlerde sıkıntısı vardı. Bir oyuncu eğer asgari kriterleri sağlıyorsa çalışkanlığı birşey ifade eder. Ancak kendinden beklenen o mevkinin minimum kriterlerini sağlamıyorsa koşması ya da çabalaması da onu sahada tutmak için yeterli değil.
    umut bulut adı geçince aklıma boş kaleye atamadıgı direğin yanından auta çıkan pozisyon geliyor
    |
    |

• Yarbay
    3565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

yıl olmuş 2020. pas atamayan orta saha oyuncusu ile oynuyoruz.
    Yıllık 3.5 milyondan 4 senelik sözleşme. İstanbul'dasın, taraftar bayılıyor. Daha ne istesin bir insan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Eylül 2020; 22:5:37 >

Orijinalden alıntı: edgar1899

Bunların hiçbirine itirazım yok ancak Frey'in bu meziyetlere sahip olduğunu düşünüyorum. Umarım özgüvenini kazanıp o performansı ve kaliteyi gösterir, eğer ben yanılmışsam da umarım elden çıkarılır.
    |
    |

• Teğmen
    158 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Lazio nun bizim istediğimiz parayı verebilmesi için Bastos u satması gerekiyormuş.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Yıllık 3.5 milyondan 4 senelik sözleşme. İstanbul'dasın, taraftar bayılıyor. Daha ne istesin bir insan?

Alıntıları Göster
    Geçen maç asist yapınca arkadaşın biri ironi olsun diye onu da geri atmıştır gibi imalı bir mesaj atmıştı ama harbiden geriye atmıştı

• Yarbay
    3565 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Geçen maç asist yapınca arkadaşın biri ironi olsun diye onu da geri atmıştır gibi imalı bir mesaj atmıştı ama harbiden geriye atmıştı

Alıntıları Göster
    İyi gülmüştüm o yoruma. Bu kadar denk gelirdi.
    |
    |

• Yarbay
    2236 Mesaj
    deniz türüç acilen yollanmalı

|
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    7219 Mesaj
    Deniz ile Gustavo geri pas atma yarışı yapıyor işin kötüsü birisi 10 numara oynuyor.
    |
    |
    |
    |
    Deniz Turuc 'ün alacağı dakikayı Ömer Faruk almalı. Deniz yallah malatyaya

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    117 Mesaj

Ne oldu ozana öldü mü bu adam ne oldu yok ortalarda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hauntblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.