Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rennes, Bastos ile ilgileniyormuş. Bizimkiler Lemos dışında Tisserand ve Godin'i bitirecek gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler renktaş bizim şanssızlığımız 15 gün ceza almamız oldu valla. Neyse geri döndük artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcurse

Zanka
    Dirar
    Tolgay
    Zajc
    Garry
    Frey
    Mevlüt
    Deniz (Kiralık Yurt Dışı)

Gidecekler listesi
    Şuradan sadece Zajc ve Deniz'in kiralık yollanmasına katılmıyorum. Tabi hoca isterse Zajc'ı yollar çünkü nasıl bir oyun oynatacağını tam olarak kestiremiyorum. Deniz'de bonservisiyle yollanırsa daha güzel olur.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Gustavo'nun mevkisinde görev alabilecek sadece 2 futbolcu var. Tolga ve Jailson Tolga yeteri kadar kaliteli değil.Jailson ise tam olarak o mevkinin adamı değil.Ozan'ı ön libero sayıyorsan zaten baştan yanlış düşünüyorsun demektir.Tamam alınması yanlış oldu eksik bölgelere transfer yapılmalıydı ama oturmuş bir takımda gayet verimli olur.
  • Bu haber üzdü. Eğer bizim verebileceğimiz rakamları teklif ederlerse almamız zor gibi. Geçmiş olsun.

• Ozan ««»» Visca işi gerçekleşiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Bu haber üzdü. Eğer bizim verebileceğimiz rakamları teklif ederlerse almamız zor gibi. Geçmiş olsun.

Yuvasina yaşlaninca döner gelsin bize
    Yalnis Aras Özbiliz Ermeni diye baya lafi olmuştu bununda olucaktir çok mide bulandirici

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Yuvasina yaşlaninca döner gelsin bize
    Yalnis Aras Özbiliz Ermeni diye baya lafi olmuştu bununda olucaktir çok mide bulandirici

Alıntıları Göster
    valla şu sezon şöyle bir 20-24 tane sallayıp bizi şampiyon yapacaksa, taraftarlarla aramızda para toplayıp ufak bir sinagog yapalım adama. O kadar senedir şampiyon olamama, 4. yıldızı takamama, kaç senedir şöyle sırtımızı yaslanıp rahat ve zevkli maç izlememizi sağlarsak isterse satanist olsun.
  • Luis,mert,sosa orta sahasını geçe rüyamda gördüm.Resmen ıslandım..

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Golcülerin golcüsü için totemi başlatıyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Ozan + 10 milyon falan mı vereceğiz. Visca kim Ozan kim öyle takas mı olur.

• Zahavi loading..

• Ozan kesinlikle gitmemeli takasla falan bu cocugun bu yasta hayvan gibi milli maci var şu sezon az istikrarlı olsa İngiltere'ye satarız

Umarım takasla falan gitmez gitmemeli bence takımdaki en iyilerden biri ozellikle fiziğine laf ediliyor ama çocuğun fizik yapısı böyle çocuk taş gibi sağlam emin olun ve topla dribbling yapabiliyor

Ozanın tek problemi istikrar o da kendinde bitiyor

Dediğim gibi ozanı yurt dışına satıp bonservis kazanmalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 26 Ağustos 2020; 12:6:38 >
  • Visca'yi seneye de aliriz bence. Ozan gitsin istemiyorum. Alanya'dan sonra iyi bir takimda goremedik kendisini. İyi bir sezon daha gecirir milli takimda da bir seyler yaparsa 6-8 civari satilabilir bir adam. Su an bile vardir belli basli talipleri. Ben pek ihtimal vermiyorum bu takasa. Keza Basaksehir de sampiyonlar ligine Viscasiz cikmak istemez. Hatta belki Basaksehir'in alacagi puanlar Visca'nin orda atacagi goller ulke puani acisindan da onemli. Bu isi seneye birakmak en ucuzu en mantiklisi gibi duruyor. Cok isterim ama bu sene su kadroda sagda Visca solda Ferdi.

• Başak Ozan'ı ciddi ciddi istiyorsa Gustavo verelim onun yerine. Süper Lig'in en iyi oyuncusuna hayır demezler herhalde.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Oynatmazsan, süre vermezsen futbolcu neden kendini geliştirsin ?

Bizde Ferdi kupada oyuna girdi, verkaç vs kendini gösterdi 1 yıl oynatmadılar çocuğu. Bu durumda ancak mental olarak çok iyi insanlar çalışmaya devam eder.

Şunu kabul edelim, ülkemizde İsraillileri bebek katili sanacak kadar rezalet bir eğitim veriliyor. Bilgi edinme, buna sabretme vs yok. Böyle bir kültürel ortamdan çıkan adamın hiçbir şeye sabrı olmaz.

Oynaya oynaya öğrenecekler. bize hem yetenekli hem de çalışkan sabırlı adam gelmez. onları zaten avrupalılar havada kapıyorlar. Bu eğitimi ortamı sağlasan bile insan buna eğilimli değil. O yüzden yetenek görüyorsak, başta 15 dakika sonra yarım saat bir yarı ve arada 11 oynatıp oyuncuyu geliştirmek lazım.
  • Ali Koç'un böyle saçma bir takasa gireceğini sanmıyorum. sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmış 30 yaşında oyuncu
    diğer tarafta EPL piyasası olan 25 yaşında 50kere milli olmuş topçu

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Başak Ozan'ı ciddi ciddi istiyorsa Gustavo verelim onun yerine. Süper Lig'in en iyi oyuncusuna hayır demezler herhalde.
    Visca + Para = Gustavo mükemmel takas.
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.