Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.179.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sow 75 gol 32 asist yapmış abi isterse kulak memesiyle kontrol etsin topu ben skora bakarım.
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    Kralı (!) ben Lille'de bir sezon izledim, Hazard-Gervinho'lu sezonda. Söylüyorum teknik olarak çöp bir adam. 30 gol attı o sene toplam, Diagne golleri attı çoğunu. Elbet iyi goller de vardı. Golcü bir adamdı ama top kavalına çarpar açılırdı.. Eski konulara bakarsan detaylı olarak istatistiklerle top kaptırmalarını falan incelemiştim. Hatta konusu bile vardı.

Gol atıyor diye iyi oyuncu olunmaz. Emenike de atıyordu. İyi değildi, Atanmış Emenike Sow.

Fener'in Niang'tan Sow'a düşmesine çok çok üzülmüştüm hatta. Maçları izlemeden 30 gol attı diye getirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Sağda da oynayabilirse güzel Thiam. Bence artık sağa adam almasınlar çok kalabalık oldu kanat rotasyonu. Daha Alper falan gönderilmedi. ferdi, thiam, Garry,deniz. iyi gayet. ekstra bir tek kanatta iyi oynayan Alper var daha gönderemedik.
    Sağ tarafta kimse yok ki, Alper'i falan saymıyorum, zaten ondan kimsenin umudu yoktur.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Umut değil zaten. Para 1.3 milyon para veriyoruz hala. Gönderemiyorsak kadro dışı da bırakmıyoruz, geçen maç oynadı gol falan attı demek düşünüyor Erol hoca. Bir görmek istiyor demekki. Satamayacağımız hiçbir adamı oynatmayalım bana göre. Sosa hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Hocam sen sow a karşı art niyetlisin anladığım kadarıyla. Yoksa bu adama futbolu seven futboldan anlayan herkes teknik ve kaliteli bir futbolcu der. Bize gelmiş en kaliteli forvetlerden biri, tartışmaya bile gerek yok. Aranızdaki fark sen rövaşota ile kaleye gönderebiliyormuşsun, adam manuya gol atabiliyordu.

Belki sow u bilmeyen vardır, okuyup tanıması için şu videoyu da ekleyelim de kralı çöp zannetmesinler...

Arkadaşımız iyi birisi ama Sow nefreti ve Alper seviciligi var. Ben 3 yıldır bu konuda tartışıyorum. Ben Alper olsam kendimi o kadar savunmam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sosa işi çok uzadı tatil yapıcam diye uzatıyor da uzatıyor. zaten 20 gün sonra lig başlayacak doğru bir davranış değil
  • Umarım kaçak yayın yapanlar olmazda kulüp buradan iyi bir gelir elde eder. 5 TL ile üye olabiliyorsunuz. Hazırlık maçları dışında özel içerikler de mevcut.

Dİagne iyi oyuncu yani ?
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Rotasyon için düşünülmüş ancak sağlam 2 kanat 2 stoper hala alınmadı.

• Sow gideli kaç sene oldu hala Sow tartışması.

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Hocam şu gaziantepspora lensin ortalayıp sowun kayarak attığı gol var ya tam bir santrfor golü. Boş yapmaya gerek yok. Adamı sol kanat oynattık, sağ kanat oynattık. teknik olmasa bir forvet nasıl sağda solda oynar? 2. devre geldiğinde forvet oynuyordu her maç gol attı, asist yaptı neredeyse adam.
  • quote:

Umut değil zaten. Para 1.3 milyon para veriyoruz hala. Gönderemiyorsak kadro dışı da bırakmıyoruz, geçen maç oynadı gol falan attı demek düşünüyor Erol hoca. Bir görmek istiyor demekki. Satamayacağımız hiçbir adamı oynatmayalım bana göre. Sosa hariç.
    Geçen ki maçı izleyemedim, kadroları dahi bilmiyorum özete de bakacaktım, izleyemedim. Transfer olarak 35 üstü gelecek adam gerçekten fark yaratacak isim olmalı, 30 yaş üstü oyuncuya bonservis abanmamalıyız. Tabi istisnalar olabilir.
  • https://twitter.com/Fenerbahce/status/1295647624440184832?s=19

Gerçek taraftarlar bir ayıklansın bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dİagne iyi oyuncu yani ?
    13 etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Rotasyon için düşünülmüş ancak sağlam 2 kanat 2 stoper hala alınmadı.
    Kanat-forvet geldi bir tane. Sağ tarafa net oyuncu lazım. Callejon şart.

• fbyram kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]
    Aha böyle oynar.

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

Böyle de oynar. Santrfor olarak orta düzey kulüplerde şuanki fenerde iş yapar çünkü gol bile zor atıyoruz. Ama Niang gibi sahada çalım atan pas atan adamdan, top kavalına çarpıp dönen adama dönmek üzücüydü baya. Cezasahası dışında stoper gibi adamdı, çevik olmasına rağmen bu kadar top kaybetmek zordur.

Belki forvet olur 30 yaş üstü, çünkü Vedat giderse yerini doldururken yaş biraz arkada kalabilir doğal olarak.
    Evet Sow Diagne'den çok daha kaliteli adam gözümde, sürpriz gol atabiliyor doldur boşaltla. Ama senin istediğin oyunda, ortasız oyunda 5-6 tane atsa şükredersin.
    Adam 32 yaşında futboldan vazgeçti yahu. Bu kadar iyi olsa böyle mi olurdu :)
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Ferdi-Rodri-Sinan ve transfer yapılacak Deniz ve Thiam ekstra o bölgeler için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.