Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (4304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43024303430443054306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarınki 11 belli mi bilmiyorum ama eğer Samatta oynarsa gol atar gibi geliyor. Öyle bir his var içimde. Umudu kestik kendisinden de işte yine de bekliyoruz. Ulan ilk maçında karagümrüğe 2 tane birden sallayınca ne sevinmiştim be. Yıllardır aradığımız golcü geldi sanmıştım.

Gsnin ne güzel her sene gol atan forveti oluyor. Muslera zaten ortada. Burak Gomis Cagne Mustafa. Boş forveti yok hiç. Penaltı zart zurt bir şekilde gol kralı oluyor forvetler ya da +15 golü görüyor. Bizde en son Alex oldu herhalde gol kralı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 3 Mart 2021; 16:55:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Serdar cezalı, samatta'yı da kola banyosuna yatırıp maça çıkarmadıkça ümit bağlamamak lazım  

Bence atak oynamak lazım. Antalya kapanan bir takım olduğu için ve son maçlarında 1 şut çektikleri de göz önünde bulundurulunca önde baskı oluşturmak ve uzaktan şut çekerek gol aramak lazım. Ben bu kadroyla çıkardım...

Antalya 5'ler bu kadroyu Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Gereksiz adamsın defol bölümüne dediğim adama hakaretten 4 gün vermiş adminin biri.

Eminim o admin ben bu foruma üyeyken kısa pantalonla geziyordu.İtiraz etmedim.Uğraşamam.

valla hocam haklıysam ben her türlü hak ararım.

Eskiden adminler biraz daha hak hukuk bilirdi, şimdiki yeni nesil adminler inanın tamamen o anki hislerine göre hareket ediyor.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Son 3 maçında 1 gol attı mersun hocamın antalyası hocam bize nasıl 5 atacaklar Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] ? şu kadroyla çıkalım ve yenmeyelim futbol izlemeyi bırakırım. Bu kadroyu görünce mersun hocam dayanamayıp takımı öne çıkarmak istese sonuç hatay maçları gibi olur. Gaza gelmeyip geri yaslasa Pelkas ve Mesut gibi kilit açacak iki 10 numara karşısında 90 dakika dayanmaları imkansız. Biz klasik 4231 dizilişiyle çıkarsak maç 0-0 biter yada antalya bir duran toptan veya kontradan bulacağı golle 0-1 alır.

• özil'in dinlendirileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakcity-konya maçında yine futbol ziyafeti varFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

0.5 üstü atayım az biraz da,makus talihini değiştireyim maçınFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAKAY -- 3 Mart 2021; 17:33:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbyram

Son 3 maçında 1 gol attı mersun hocamın antalyası hocam bize nasıl 5 atacaklar  ? şu kadroyla çıkalım ve yenmeyelim futbol izlemeyi bırakırım. Bu kadroyu görünce mersun hocam dayanamayıp takımı öne çıkarmak istese sonuç hatay maçları gibi olur. Gaza gelmeyip geri yaslasa Pelkas ve Mesut gibi kilit açacak iki 10 numara karşısında 90 dakika dayanmaları imkansız. Biz klasik 4231 dizilişiyle çıkarsak maç 0-0 biter yada antalya bir duran toptan veya kontradan bulacağı golle 0-1 alır.

Ersun hocam özel ayıboğan presini bu maça saklamış diyorlar, bu kadroyla hocam beşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Başakcity-konya maçında yine futbol ziyafeti var 

0.5 üstü atayım az biraz da,makus talihini değiştireyim maçın 

Konya attı

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlantic

Konya attı

Alıntıları Göster

B.şehir bile attıFenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Cennem pİres

• fbyram kullanıcısına yanıt

O zaman Novak.Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• fbyram kullanıcısına yanıt

Kafamdaki kadro.

Önde 2 kişi yerine valencia sol öne geçer

3 1 5 1 olarak güzel bir kadro olur.

• Aykut 0/6 yapmış. Sene sonu Başak küme düşer biz de Visca'yı beleşe alırız. Neyse hayal kurmayalım...

• hadi yine iyisiniz beyler bi kac kaynakta boundpenza fenerde diye haber cikti. ali baskan teselli hazirliyor sanirim. 8m euro konusuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

hadi yine iyisiniz beyler bi kac kaynakta boundpenza fenerde diye haber cikti. ali baskan teselli hazirliyor sanirim. 8m euro konusuluyor

ne tesellisi yav forvetimiz yok alsınlar birini bir zahmet

eden hazard gelmiyor sonuçta, boupendza geliyor. 2. diagne vakası olursa şaşırmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Aykut 0/6 yapmış. Sene sonu Başak küme düşer biz de Visca'yı beleşe alırız. Neyse hayal kurmayalım...

başakşehir tam aykutluk bir takımdı aslında. futbolcular da zaten bizim eski aykut kocaman fb'sindeki futbolcular. ona rağmen patladı başakşehir. bu bir süre bizim bölümdeki aykutçuların sesini kesecektir Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• acura07 kullanıcısına yanıt

Gökhanın yerine tisse geçse göbeğe tiago silva tarzında tecrübeli ve sert bir stoper olsa 3lü defansımız sağlam olur.

Bu taktikte sıkıntı yaşayacağımız nokta sosa. Sosa tam oranın adamı ama yaşlı ve formsuz. Şöyle parades gibi bir adam olsa elimizde efsane olurdu Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

Forveti konuşmaya gerek yok zaten hocam neresinden tutsak elimizde kalıyor. Ben valenciayı oraya yazdım çünkü mücadele gücü yüksek, ferdiye yardım eder ve ara toplara kaçabilecek hıza sahip. Thiam da az da olsa top tutma ve hava toplarında caydırıcı olsun diye yazdım...

Bunları unarın erol hoca düşünüp değerlendirir. Bu maç mesutu keserse mental olarak toparlaması zor olabilir. Samatta da buna benzer bir dönem yaşadı kesti sonra kafasını bir türlü toparlayamıyor.

• gs li önyekuru kafa vururken itiyo VAR uyuyo belli sonra derler bizi. hakemler korumuyo. yersen tabiii. 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 3 Mart 2021; 19:26:29 >
  • güzel sarı
  • 
Sayfa: önceki 43024303430443054306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.