Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Başkan bize başarı lazım artık deneme yanılma takımı değiliz proje takımı değiliz. Bu sene de şampiyon olmayalım ne başkan neden transferler alayını topa tutarız artık sabretme limitini doldurduk şahsen ben doldurdum.

Lemos için yazın Alves gibi diyorduk Malves çıktı.

Biraz başarısı kalitesi belli oyuncular almamız lazım, oyuncu gelmiş artık umarım iş yapar.

Son 3 senedir diğer takımlar nal toplayıp ellerinde ki oyuncuları hiç bir yere satamazken biz kaç tane adam sattık hem de milyonlarca değerinde. Doğru yoldayız hacım. Böyle böyle düzlüğe çıkıp ekonomiyi düzelticez ve daha kaliteli kadro kurabilecek hale geleceğiz.

Adamın videosunu izledim gayet etkili atakları var. Potansiyel yüksek, yaş genç.

tutarsa hoppp +15 milyon euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Ocak 2021; 22:37:14 >

• genç iyi transferler yaptık bence. osayi de devre arası gelse süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Falette iyi stoper diyenler futbol falan boşuna izlemeyin cidden bak bu tayfa gustavo ile tolga ciğerci aynı işi yapıyor Tolga oynasın maaşı daha az diyen tayfadan daha korkunç harbiden

Bunları gördükçe kafayı yiyorum ya dümdüz bakıyorlar her şeye

Falette iyi "stoper" değil, hücuma katkısı beklenenin üstünde olduğu için iyi stoper diyorlar. Bunu diyenler gustavoya casper diyenlerle aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

İngiltereden tam fit ve güçlü olarak gelir bu çocuk. Bizim en büyük problemimiz bu tarz oyuncuları diri tutamıyoruz, 3 ay sonra kaslar kaybolmaya başlıyor, 6 aya ayakta duramaz hale getiriyoruz. İnşallah artık böyle olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yazın bedava gelecek adama 1,5 M vermeye gerek yok. Güzel yem atmışız, işlerine gelirse artık... QPR son birkaç gün kala 500 bin Euro'ya ikna olur gibime geliyor. Hea bizim şimdi ihtiyacımız var orası ayrı ama Mesut kesin gelcek gibi demek, gelirse solda Pelkas oynar artık.

Bende öyle düşünüyorum. Bu saatten sonra verimde alamazlar. 500 bin € biter bu iş.

• FB transfer açıklıyor

• İzlerken çoğu pozisyonda Volkan Şen in siyahi halini izler gibi oldum.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Şampiyon olursak inşallah şl kupa lig. fimfit olur

• td1907 T kullanıcısına yanıt

Volkan Şen son vuruş özürlüydü bu fena değil 

• Ali Koç QPR sene sonu Osayi ile sözleşme yapmasın diye el altından QPR'a para vermiş.
  • osayi samuel çok duran top kazandırır caner gibi bi oyuncumuz var büyük avantaj

• Yağız TRT spor da Szalai dışında bir stoper daha bakılıyor dedi. Demek ki baba alacaklar bir tane. Tahminim Çin de oynayan Miranda gelecek. 6 aylık bir sözleşme yapacaklar. Oyuncunun menajerlik şirketi Gestifute. Bu şirketi burda Ahmet Bulut temsil ediyor.

Kanat içinde Burak Kapacak işi ciddi dedi. 750 bin € gibi bir rakama biter tahminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Volkan Şen son vuruş özürlüydü bu fena değil 

Hocam çoğu pozisyon dedim zaten  

Gol attığı pozisyonlar dışında çok benziyor. Şut yeteneği de yok...

İnşallah kendini geliştirir.

• td1907 T kullanıcısına yanıt
    O zaman şut çekmesin Pelkas ağabeyine pas versin Pelkas atar :)
  • Szalai transferini çok istiyordum gerçekten çok iyi oldu, 2 sezon sonra 25 M'den kapı açılır bu çocuk için. Avrupa Şampiyonası'nda da boy gösterecek.

Fiziği güçlü ve boyu uzun, dolayısıyla hava hakimiyeti yüksek. Çift ayaklı ve topla ilişkisi de iyi, uzun toplar atabiliyor. Kendini savunma anlamında daha da geliştirecektir, gelişime açık.

22 yaşında Macaristan A Milli Takım stoperi, tank gibi eleman. Daha ne olsun bence çok iyi transfer.

Bu çocuk Lemos falan fıstık gibi vitaminsiz ve tırsak da değil o açıdan rahat olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikuride -- 15 Ocak 2021; 22:52:51 >
  • Bu Samuel iyi adama benziyor. Savunma yönü de iyiyse bir kanatta Valencia bir kanatta Samuel bizi uçurur. Taraftarın sevdiği top cambazı tarzı bir oyuncu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forvet gelsin bi de

• İzlediğim kadarıyla Atilla Szalai çok iyi transfer. Ayaklarına hakim ve topa sert. Hava toplarında yer tutma becerisi oldukça yüksek.

Tisserand kafa toplarını hep ceza sahası önüne gönderiyor. Bu adamda temel savunma teknikleri mevcut. Kafa toplarını ya taç çizgisi tarafına yada oldukça uzağa gönderiyor.

Ben beğendim ve ileride güzel bir fiyata satarız gibi duruyor.

• Fenerbahçe'miz beklenmedik işler yapıyor. Şimdiden Bosman kuralıyla oyuncu aldık ve sanırım bunu ilk defa yaptık böyle şeyler kıymetlidir sonuçta iyi bir asset ve bedavaya geliyor. Yaşı genç, potansiyeli var, EFL'den geliyor.

Bizim için en doğru transfer hamleleri böyle hamleler biz maalesef 15-20 arası yetiştirmeyi yapamıyoruz 20-25 arası yetişmişini al biraz parlat sat bir nevi oyuncu için basamak ol, kendi mali durumunu da düzelt. El de patlasa bile en kötü 3-4 kazandırır. Profil olarak bizim ligin bugı diyebiliriz hızlı süratli ama önemli olan kullanmasını bilmek.

Szalai transferinde de aynı hikaye var önemli olan savunma organizasyonlarını iyi oturtmak. Elimizdeki savunmacılar mükemmel değiller fakat abartıldığı kadar da kötü değiller. Takım bir taktik etrafında oynadığı zaman iş yapacaklardır. Sonuçta rakiplerimizin kadroları da öyle uçan kaçan kadrolar değiller.

Szalai vitaminsiz bir arkadaşa benzemiyor ve patlamışta sönmüş bir futbolcu değil gelişimi hala devam ediyor. En beğendiğim özelliği de geriden kanatlara gönderebildiği pasları maalesef elimizde böyle paslar atabilen bir stoperimiz yok. Oyun kurabilmek için ekstra bir opsiyon çok işimize yarayacaktır. İş bu dakikadan sonra hocada, tek temennim bildiğini oynatması, sosyal medyaya, gazetecilere çok kafayı takmadan işine odaklanması ama pozisyon devşirme işlerini de çok kalkışmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANTRAFOR ÖZLEMİ -- 15 Ocak 2021; 22:53:58 >

• 
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.