Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28672868286928702871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çocuğa haklı gitsin falan diyen arkadaşlar var.

Mevcut takımı şuan Fenerbahçe (Türkiyenin en iyi tesislerine sahip)

Yaşı 17

Vücudu çok zayıf

Hiç bir tecrübesi yok.

Aldığı maç süresince ruh gibi gezdi büyüklerle oynamaya hazır değil özgüveni yok.

Böyle bir takımda bu bebeye oynama garantisi vermek Fenerbahçenin 1 kişi eksik oynaması demektir.

Herkes haddini bilecek.

Paşa gönlü bilir.

Ama şuna eminim Almanya ya giderse. Yok olur..

• anlasilan perotti artik oynayamayacak veya cok az oynayacak. Perottinin yerine kilit acacak bi kanat lazim. Bu olayla birlikte takimda stoper ve kanat oyuncusu eksikligi oluşuyor, bu iki mevkiye hala transfer yok. Hic transfer yapilmazsa işimiz zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ft ile yarınki yapılacak toplantı ile yollarını ayıracak gs
    Hava ne kadan güzel yaaa

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Keşke mesut özil yerine şöyle adamları konuşabilsek potansiyeli yüksek genç oyuncuları alıp satmaktan başka çaremiz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Valla çocuk gitmiyor, gönderiliyor. Kaptanlık vererek, lafla pohpohlayarak filan değer vermiş olmuyoruz Ömer'e. Mert Hakan denen yeteneksize milyonlar verilirken, ilk 11 başlatılırken bu çocuk ligde 7 dakika oynadı. Fenerbahçe eğer bu kadar potansiyelli bir futbolcuyu kazanmak için 3-4 puan kaybetmeyi göze alamıyorsa, hiçbir genç futbolcu da Fenerbahçe için geleceğini kaybetmeyi göze almaz.

Sezon başında gitme söylentileri çıktığında haksız olduğunu düşünüyordum çünkü bu sezon oynatırız diye ümit etmiştim. Kendisi de aynı şekilde düşünyor olmalı ki, oyntılmayacağını anlayınca gitmeyi kafasına koymuş.

Genç oyuncu oynatmak için 3-4 puan kaybetmek mi? Dostum burası Fenerbahçe. Mesut Özil bile bizde oynama hayali kuruyor, dikkatinizi çekerim.

• ali222 A kullanıcısına yanıt

o hayali kuran mesut özil değil, eşi kuruyor o hayali

• sportal kullanıcısına yanıt

herkes Merih'e özeniyor hocam. Ömer Faruk 17 yaşında oynadığı kupa maçlarında da çok bir ışık gösteremedi. Kimseyi zorla kulüpte tutmamak lazım.

• Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU]

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Keşke mesut özil yerine şöyle adamları konuşabilsek potansiyeli yüksek genç oyuncuları alıp satmaktan başka çaremiz yok.

Ya bizim taş gibi stoperlerimiz olur rotasyon için bu çocuğu alırsın eyvallah derim.Kadrodaki ben stoperlerin hiçbirine gözüm kapalı güvenmiyorum hepsi saatli bomba gibi.son 4-5 yılda kaç tane stoper aldık böyle ucuz beleş diye.Bu saatten sonra gustavo ayarında bir stoper lazım.3 milyon mu alır 4 milyon mu alır artık neyse vereceksin.Yoksa böyle ucuz diye birine ver 1 milyon birin ver 1.5 diğerine ver 2 milyon mundar oluyor paralar zaten.Hakeden adama 5 de vereceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam o çocuk tecrübesiz bir menajerin kurbanı oldu. Barcelona ya gitseydi farklı olurdu. Barcelona çok beğendi ve sözleşme imzalamak istedi ama sözleşme masasında bir sorun çıkmış. Belki yaşı olabilir. Çünkü City falan 18 yaş altı usulsüz transferden ceza yemişti. Kendisi bile bilmiyormuş. Kendi röportajı aşağıda...

Çocuk yetenekliydi fakat bizim ülkede erken şöhretin ve beklentilerin altında ezildi. Hatırladığım kadarıyla TV ye çıkarıp top falan sektir demişlerdi.

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/muhammed-demirciden-barcelona-itirafi

Alıntıları Göster

Benim hatırladığım kadarıyla Barça "röportaj yapma" diye sıkı sıkı tembihlemesine rağmen TVye çıkınca vazgeçmişti transferden. En az 15 sene oldu tabii sallıyor olabilirim.Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Genç oyuncu oynatmak için 3-4 puan kaybetmek mi? Dostum burası Fenerbahçe. Mesut Özil bile bizde oynama hayali kuruyor, dikkatinizi çekerim.

Alıntıları Göster

Emekliliği gelen herkes son vurgunu yapmak için Fenerbahçe hayali kuruyor haklısın. Rami, Kruse, Gökhan, Caner, Cisse vs.

Son şampiyonluk 6 sene önce, Avrupa'da başarımız zaten tarihimizde yok. Başarıyı geçtim en son Şampiyonlar Ligi'ne gittiğimizde sene 2008. Sen bizi Real Madrid ile filan karıştırdın sanırım.

Dortmund'u, Leipzig'i, Ajax'ı filan geçtim, bugün Bayern, Barcelona bile 17-18 yaşında futbolcularına süre veriyor puan kaybını göze alarak.

Senin gibi taraftarları gördükçe bize müstehak diyorum Slimanilerle, Kruselerle 5. 6. olmak.

• Arkadaşlar her şeyi geçtim de sizce Ömer'e yol gösterenin Emre olması manidar değil mi? Çocuk dese ki; abi sende 19 yaşında Galatasaray dan kaçarak bedava ayrıldın beni en iyi sen anlarsın derse ne cevap verecek?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar Aziz - Dorukhan takası gündemdeymiş. Lemos'da kiralık gidebilirmiş. Sokratis + Attila paketi yapılabilirmiş. Umarım bu ihtimaller gerçekleşir.

• Tesadüfen fark ettim bu sezonun başında kamil glik beneventoya transfer olmuş.Baksan yıllık 800 bin euroya falan oynuyordur.Al sana baba stoper lemos-tisserand falan uğraşacağına gliki alırdın 1.5-2 maaş da kendisine verirdin ohhh yeme de yanında yat.

en az 2-3 sene stoper derdi olmazdı.

• Arkadaşlar Ömer Faruk'a kızanlara,bela okuyanlara soruyorum ne bu gerginlik? Çocuk sürekli oynamak istiyor,biraz bile olsa garanti devam eden maçlarda fazla süre bulmak istiyor fakat dalga geçer gibi sadece ligde ''7'' dakika süre verdiniz farkında mısınız?

Fiziği yokmuş bahane abicim. Bundesliga'da oynayan 17-18 yaşındaki çocukların fiziklerini ne zannediyorsunuz? Çocuk zaten maça çıkabilse,kendini test edebilse fiziğinin yeterli mi yetersiz mi olduğunun farkına varıcak. Maça çıkartmadan,riske girmeden o çocuğu oynatmazsan GE-LİŞ-MEZ. Bizde zamanında Leroy Sane çok mu fizikliydi sanıyorsunuz? Adam olmayan fiziğiyle şov yaptı 55 milyon euro'ya City'ye sattık.

Çocuğun isteklerini yerine getirmeyen bir teknik ekip var sonrasında çocuk kariyer planını çizince taraftarın önüne atılıyor nice belalar,küfürler ediliyor ayıp değil mi yapılan?

Ömer gelsin altyapımıza başımızın üstünde yeri var. Altyapımızda Türk sayısı oldukça fazla aynı şekilde Gelsenkirchen'de de Türk sayısı fazla çok yabancılık çekmez. Ozan,Suat,Ahmed abileride var. Son zamanlarda altyapıda rekabet oranı arttı kendisini olumlu olarak etkileyeceğini ve 2 yıl içinde A takıma yükseleceğinden eminim.

Sonuç olarak gerçekten yapmayın arkadaşlar. Türkiye'de ki tüm takımların altyapıya önem verip satılıcak oyunculardan gelicek parayla borçların kapatılması lazımken elinizdeki en iyi genç oyuncunuza 7 dakika süre veriyorsunuz. Kendinizi Ömer Faruk'un yerine koyarak empati kurun. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportal

Bu çocuğa haklı gitsin falan diyen arkadaşlar var.

Mevcut takımı şuan Fenerbahçe (Türkiyenin en iyi tesislerine sahip)

Yaşı 17

Vücudu çok zayıf

Hiç bir tecrübesi yok.

Aldığı maç süresince ruh gibi gezdi büyüklerle oynamaya hazır değil özgüveni yok.

Böyle bir takımda bu bebeye oynama garantisi vermek Fenerbahçenin 1 kişi eksik oynaması demektir.

Herkes haddini bilecek.

Paşa gönlü bilir.

Ama şuna eminim Almanya ya giderse. Yok olur..

Hocam ben niye düşman kesildiniz onu anlamadım. Ben de izlediğim kadarıyla da bir şey göremedim, ama bu düşmanlık niye? Gitmek istiyordur gider bu kadar basit.

• Ali koç dönemindeki stoper transferleri,

sadık, reyes, serdar, zanka, rami, fallette, tisserand, lemos

zanka napıyor acaba şu anda maaşının %90nını biz ödüyoruz zira gece gece aklıma geldi,hala stoper transferi yapacaklarmış yapın yapın.Sonra gustavo niye 3 milyon alıyor diye dır dır yapıyorlar.5 milyon alsın sesimi çıkarmam, stoperlere maaşı bonservisi derken 30 milyon euro gitmiş çöpe sırf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 14 Ocak 2021; 1:6:10 >
  • 
Sayfa: önceki 28672868286928702871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.