Şimdi Ara

Fenerbahçe 2020 / 2021 Sezonu [ANA KONU] (2048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114.229
Cevap
118
Favori
4.177.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için takımda şuan en büyük hayal kırıklığı Ferdi. Gecen sezonki Ferdi nerede bu maçta sonradan oyuna giren Ferdi nerede.

Hazırlık maçlarında iyi oynamıştı ama yedek kalınca salmış gibi. Nasılsa oynamayacağım havasını girip çalışmıyor galiba. Bugün bir pozisyonda topu çok kötü kullandı. Gecen sezon ki Ferdi o topu kötü kullanmazdı. Fizik olarak da geriye gitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

abi bütün transferlerimiz menajerlerin tavsiye ettiği isimler üzerinden, emre belezoğlu ve biraz da erol bulutun beğenmesiyle yapılmış gibi duruyo. zaten çoğunluğu ligden transfer edildi

biz herşeyimizle gelişmiş ülkelerin gerisinde kalmış, gelişmekte olan ülkeyiz ekonomide, eğitimde, futbolda da.. futbola bakış açımız ve futbolda doğru kabul ettiklerimizde de ciddi sıkıntı var.

bence aziz yıldırım 20 yıl boyunca şunu düşünmüş olabilir. paraları da olmasına rağmen bu ajax ve psv niye daha büyük futbolcular almıyo ?

biliyorum hatta Pelkas Fenerbahçe'ye getiren menejer başka oyuncusunu da Paok'a getirmiş ama en azından Emre, Erol falan bakmış yani.

gelişim konusunda çok emin değilim, doğrular konusuna da katılıyorum bazı kulüplerin çok ciddi prensipleri var ve buna rağmen başarılı oluyorlar, doğru örnek olmaz ama Leipzing 25 yaş üstü oyuncu transfer etmiyor ama her sene üzerine koyuyor mesela ya aslında bazı doğrular o kadar açık ki konuşmaya değer bulmuyorum. Plan, sistem, scout, doğru kararlar, planlama vs.

pek sanmıyorum, Aziz Yıldırım işin şov kısmını iyi kotarıyordu, ekonomik olarak daha iyiydik, genel hata koltukta fazla oturmayacaksın yoksa o koltuk sonunda seni başka bir şey dönüştürüyor, kötü ayrılıyorsun. Ben sevgililerimde bile uzun süreli ilişki kurmam çünkü insan değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bu mesaj silindi.

Bizim hazırlık maçında 6 yediğimiz takımdan dünyanın en iyi takımları şampiyonlar ligi çeyrek finalinde 8 yiyor, çok da iyi bi örnek olmadı sanki :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samatta hariç takım fişşek gibi

• Thiam vasatlığından sonra perotti .
    Bi an düşündüm önceki haftalarda thiam oynuyordu,kabus gibiydi.İlk devreler boşa gidiyordu vasatlığı yüzünden
    Yıllardır bugünkü sosa ve perottinin klas gollerine hasret kalmıştım
    Samatta da haftaya gösterir artık kendini.Genkte oynarken seviyordu beşiktaşı ;)

• o zaman moda girelim :)

İNLEYEN NAĞMELER RUHUMU SARDI!

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

adamsın cemallllllll

az kaldıı az

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

o zaman moda girelim :)

İNLEYEN NAĞMELER RUHUMU SARDI!

bir rüya ki orda hep şarkılar vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

bir rüya ki orda hep şarkılar vardı..

Alıntıları Göster

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN 

UÇAN KUŞLAR MARTILAAAAARRRRRR

• quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Perotti bu kadar kerizin olduğu ligde daha çok penaltı alır.
    Yavrum Perotti
    Not:Fb

Yıllardır söylerim dan dun girişen oyuncuların çok olduğu ligimizde ceza sahasında hafif hareket yaparsanız çat diye bacağa Çakarlar .

Bu da işler kötüye giderken penaltı demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 21 Kasım 2020; 23:5:39 >
  • José sosa büyük oyuncu bazen ruhsuz oynar hoca beni değiştir demek bu hatta o maçlarında bile gol attığı olur ama formda Bi sosa pres yapar bugunkü gibi gol atar. Sosa bu dediklerimi rahatken yapıyor yoksa tek başına derbi kazandırdığını filan hatırlamıyorum öylede bir takım şu an fb bugunkü gollerini daha çok atar.

• quote:

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN 

UÇAN KUŞLAR MARTILAAAAARRRRRR

Alıntıları Göster

Teşekkürler

Siyah beyaz oğlanlar

• haftaya kartal çevirme var bir an önce pazar günü gelmeliii

• Maç sırasında da yazdım. Perottinin düşüşünden belli ayaklarının alttan toplandığı diye, kamera açısından saçma sapan şeyler yazıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 21 Kasım 2020; 23:14:31 >
  • Perotti gelmeden önce sakatlanmazsa ligin en iyi kanadı olur demiştim.

Sıkışan maçlarda şapkadan tavşan çıkarabilecek bir oyuncu ve daha tam hazır bile değil.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    İşte bunu ben de yazdım, bu açıyı kesmiş koymuş arkadan görüntü videosu, algı kasıp durdular.
    Rakibin oyuncusu itiraz bile etmemiş, t. direktörü ve başkanı penaltı bizim hatamız diyor, burada gelip salya sümük ağlayan var. Hele btaş lılar ligi iptal edin falan diyolar kendi forumlarında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt

İşin kötüsü futbolda oynamamışlar hayatında, bir ayağın darbe gelmeden o şekilde kayamayacağından bihaberler. Oyuncu istese atamaz kendini o şekilde çünkü bastığı denge ayağını geriye doğru hızla kaydırması gerekir bu insan fizyolojisine aykırı 

• quote:

perotti’nin 2. golü karşısında şapka çıkarın, önünde eğilin, ayakta durun, selam verin

"Deivid, Deivid, Deivid, Deivid... Müthiiiiş! Müthiiiiiş!"

"Benim adım Deivid, Avrupa'da gol krallığına oynarım diye de ekliyor."

• 
Sayfa: önceki 20462047204820492050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.