Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kimse kusura bakmasın ama vitoru övmezsiniz ya inanılmaz gerçekten

beşiktaş derbisini hatırlıyorum rvp oynasa kazanıcaktık

yazık ya neyse vitoru öven arkadaşım merak etme beşiktaş önümüzdeki haftalarda puan kaybedicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

kimse kusura bakmasın ama vitoru övmezsiniz ya inanılmaz gerçekten

beşiktaş derbisini hatırlıyorum rvp oynasa kazanıcaktık

yazık ya neyse vitoru öven arkadaşım merak etme beşiktaş önümüzdeki haftalarda puan kaybedicek
    vitor, terim'i alt edebilecek tek adamdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Mehmet Topal gidici gibi. İnşallah dualarımız kabul olur, kurtuluruz.
    Topal aynı Volkan gibi bu kulübü iliklerine kadar sömürmeden gitmez

Fenerbahçe'de aldığı maaşı hiçbir yerde alamaz
  • kruse hakkında bir tahminde bulunmak zor.

ama bana 15 gole ulaşamayacak gibi geliyor.

yine de fb taraftarı uzun zamandır iyi bir forvet performansına hasret, dilerim +20 gol atar. gs maçları hariç tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

https://twitter.com/yagosabuncuoglu/status/1143592148950016001?s=19

Yıllık ücret tahminlerini alalım.
    3.5 + bonuslar ile 4.5'ten aşağı kazanmayacak.

ama bu paraya değecek bir forvet.

slimani'nin tek senelik maliyeti 6.72 milyon euro oldu. ona bakılırsa süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

''Portuguese legend Vitor Pereira'' şu ifade çok hoşuma gitti valla, helal olsun yazan arkadaşa

Bazı İngiliz veletler hocayı küçümsemiş, Lampard'ı seviyor olabilirler onlara bu yönden kızamam ama Chelsea için Vitor Pereira çok doğru bir tercih olur, mantık çerçevesinde bakıldığında bu durum gerçekten böyle. Chelsea'nin transfer yasağı var, dolayısıyla eldeki oyunculardan verim alabilen, eldeki imkanlarla bir şeyler başarabilen bir hoca lazım Chelsea'ye. Vitor Pereira'nın hocalığını yaptığı Shangai SIPG 5 transfer dönemidir transfer yapmıyor eldekilerle bir şeyler yapılmaya çalışılıyor. Yani Vitor Pereira transfersiz ortamda çalışmış ve bu alanda başarısını kanıtlamış bir adam olarak son derece doğru tercih olur, ki farklı liglerde çalışmış gelişime çok açık bir hoca. Son Uefa şampiyonu Porto'nun başına geçip 2 sene üst üste şampiyon olmuştu Vitor, şimdi de son Uefa şampiyonu Chelsea. Tarih tekerrürden ibarettir hiçbir şey belli olmaz

Yukarıda değindiğim gibi bazı İngiliz veletler aklınca küçümsemiş hocayı. En son Shangai ile anlaştığında ''Boas'tan daha aşağı seviyede hoca'' diye dalga geçen Guangzhou Evergrande taraftarı epey pişman olmuştu söylediklerine...

Alıntıları Göster
    Evet son derece haklısınn Vitor’a belki de fenerbahçe tarihinde ki en iyi kadroyu verdiler elde edilen sonuç ortada. Eskiyi, vasatı ne çok seven insan varmış ya.

Adamın elinde nani var, rvp’yi besleyemedi var gerisini sen düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Topal aynı Volkan gibi bu kulübü iliklerine kadar sömürmeden gitmez

Fenerbahçe'de aldığı maaşı hiçbir yerde alamaz

Alıntıları Göster
    Topal kalsa bile son senesi. Taraftarı karşılarına almak pahasına takımda tutacaklarını zannetmiyorum. Volkan kaptan olduğu için kaldı ve büyük ihtimal takımın içindeki teknik görevli olacak. Forma giyeceğine ihtimal vermiyorum. Ama Topal'ın son senesi ve kurtulacağız. Büyük ihtimal Volkan da jübile yapar ve seneye resmi olarak teknik ekibe katılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

david badia gerçekten istifa etmiş. yazık şu adamı bile 1 sene elinizde tutamadınız yönetim. size olan inancım yok denecek kadar azaldı.

ne söyleyip yola çıktıysanız hepsinin tam tersini yaptınız, yapıyorsunuz. yazık.
    Sağlık sorunları varmış hocam. Yönetimle alakalı değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Biri yedek olmak üzere 2 forvet alacağımızı varsayarsak kimleri isterdiniz makul şartlarda
    As: Aboubakar
    Yedek: Janssen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

As: Aboubakar
    Yedek: Janssen

Alıntıları Göster
    Kruse forvet değil mi?
  • kruse tek forvet oynarsa verimli oynayamaz 2.santrafor yada alex-talisca tarzında oynar belkide 433 sağ yada sol iç olarakta oynayabilir
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Kişisel sebep ne mesela genel bir tanım daha 1 ay önce sistem kuruyoruz diyordu adam şimdi ne olduda kişisel sebepten ayrılmak istedi

https://twitter.com/ajansfenercom/status/1143567053368045568?s=19

Aynı konuşmayı tekrar atıyorum şu cümleleri kuran üst aklın olduğu bir takımın altyapısında sen çalışmak istermisin ben istemem kişisel sebep der çeker giderim Badia'yı takip edicem kısa sürede bir yerde çalışmaya başlayacak değerli bir adam çünkü.

Fenerbahçe için böyle değerli bir altyapı insanını kaybetmenin yanında Kruse transferi filan hiçbirşeydir o 2 sene oynar gider ama orda geleceğini değerli bir adama emanet etmişsin adam birden çekip gidiyor altyapıda değerli işler yapılıyor deniyordu ne oldu hepsi çöp oldu.

Ama camiaya bakarsan kimse bunu konuşmuyor hepsi Kruse aşağı Kruse yukarı yüzlerce genç olmasada olur bize bir Kruse yeter buda camianın nasıl bir kafa yapısında olduğunun göstergesi dün ben Badia haberini gördükten sonra Kruse filan gram umurumda olmadı bu adam var diye altyapıdan umudum vardı artık oda kalmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hep öyle olur zaten.

Sence anlaşamadığımız için yolluyoruz mu diyecekler?Ya da projeyi iptal ediyoruz mu diyecekler açık açık?
    Maşık abartma istersen. Olayın iç yüzü tam olarak belli olmadan kendi hayal dünyanda düşündüğün şeyleri insanların üzerine leke bırakacak şekilde söyleme.
    İlk başta kişinin beyanı esas alınır. Daha sonra farklı gerçek varsa zamanla ortaya çıkar.
    Yönetim ile aralarında gençleri önem verme bakımından problem olupta ayrılmış ise o zaman sonuna kadar eleştiririz ama her duyduğun olayda kendi komplo kurgularini yazıp ortalığı yangın yerine çevirme lütfen.

• Transfermarkt'a bakıp Max Kruse'yi ileriye tek santrafor olarak koymaktan bir vaz mı geçsek artık ? Bu takımın çok ciddi forvet ihtiyacı olacak. Max forvet arkası oynar Giuliano gibi. Bizim en büyük eksiğimiz olan 20+ gol atacak forvet. Bunun için gerekirse milli seferberlik ilan edilmeli. Benim adayım Mario Gomez. Biliyorum yaş olarak ilerledi ama bu lige uygunluğunu ispatlamış bir isim. Bizim risk alma şansımız yok bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Aykutçu değilim ben siz sıktınız esas Ersunu eleştiren herkes AYkutçu mu oluyor bu nasıl bir kafa?Git blokla napıyorsan yap.

Fenerbahçe aykut ile ersundan mı ibaret?Allah akıl fikir versin size

Alıntıları Göster
    anlatamassın boşver..Ersun'u kral aykut'u hocadan görmeyen taraftar kitlesiyle niye bu hallerdeyiz diye düşünmeye gerek yok zaten..
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Üstteki aklı düşününce gençlere önem verme konusu komplo teorisi olmuyor gerçeğe yakın düşünce olur ancak Badia'nın gitmesi aynı gün Ersun'un Berke açıklaması çıkması ne kadar manidar sen düşün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ersun yanal david badiayı kovdurmuş diyorlar...
    altyapıdan yetenekli gençler çıkarıp, hocanın yapmak istediği yaşlı oyuncu transferlerinin göze batmasına neden oluyomuş.
    ersun yanal altyapıya bu kadar önem vermek doğru değil, önemli olan kariyerli oyuncu almak demiş
  • max kruse forvet arkası arkadaşlar yani çok ihtiyacın olur sakatın çok olur oyuncu bulamazsın o zaman forvete tek başına koyarsın . yani alexin giulianonun yerinin oyuncusu..
    böyle bilale anlatır gbi anlatalımda belki anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Haziran 30 çekiyor adam 31'i diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Evet son derece haklısınn Vitor’a belki de fenerbahçe tarihinde ki en iyi kadroyu verdiler elde edilen sonuç ortada. Eskiyi, vasatı ne çok seven insan varmış ya.

Adamın elinde nani var, rvp’yi besleyemedi var gerisini sen düşün.

Alıntıları Göster
    Chelsea teknik direktör harcama konusunda en iyilerden. Mourinho , conte gibi worl class hocaları bile harcadılar. Vitor pereira’yı yemek onlar için giriş seviyesi gibi. Özellikle vitor pereira’nın da oyuncularla sorun yaşamaya müsait olduğunu düşünürsek sağlıklı bir iş olmaz. Ama vitor için büyük başarı. Çin liginin bu kadar önemsendiğini tahmin etmezdim.

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.