Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (5332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53305331533253335334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frey mesajına cevaben. Cümle öyle bir yazılmış ki sanki 90+6 da golü Frey atmış zannedersin. Golü Frey atmamış ve şampiyonluk maçında dakika 79 da oyuna sokulan bir adamı alacaklarını pek sanmıyorum.
  • Bu yönetim niye böyle birşeyi kabul etmedi ya Anlamıyorum ben bu yönetimi arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ozan-Gustavo olmuyor. Mert-Gustavo da olmaz. Ya Gustavo'nun önüne Mert Hakan + 8 koyacaksın ya da Ozan'ın yanına pasör ön libero, önüne 10 numara. Zorluk düzeyi yüksek maçlarda oynatılabilir ikisi.
    Bence Ozan-Gustavo ikilisi gayet iyi ya. Takımın işleyen tek parçası ortasaha. Bu kadar iyi ortasahamız olmasa yine küme düşmeye oynardık bu sene. Düzgün kanatlarla, stoperlerle ve beklerle Ozan-Gustavo ikilisinin bize yeteceğini düşünüyorum seneye. Gustavo satılmadığı müddetçe Gustavo'dan sonuna kadar faydalanılır. Zaten satmak demek taraftarın büyük çoğunluğunu karşına almak demek. DH farklı bir mecra. Gustavo'nun bu kadar beğenilmediği tek yer burası sanırım. Arkada oyun kurucu nitelikli bir adam olması lazım diyorsunuz. Haklı olduğunuz yerler var ama takımda bu kadar eksik varken ön libero en son düşünülecek yer olmalı. Her şeyi hallettin geldin ön liberoya. Kimi alacaksın Gustavo yerine. Ondan daha tekniğini bulsan bile fayda olarak Gustavo kadar faydalı olabilecek biri almak çok zor bu ekonomiyle.
    Ayrıca Mert Hakan + 8 demişsin ama zaten Ozan 8 değil mi. Bence motive Ozan ligdeki tüm 8 numaralardan daha iyi 8. Sadece takımın şampiyonluğa inanması ve yanlarında futboldan soğutmayacak oyuncular olması lazım.
    Yönetimin bizi şampiyon yapmayacaklar sözlerinden sonra, yanında top sürmeyi bilmeyen, arkanda sürekli hata yapan adamlar olduktan sonra Ozan'ın iyi oynamasını bekleyemeyiz. Karakter olarak böyle bir karakteri yok ne yazık ki.

Bence ortasahanın çok değişmesine gerek yok. Bizim bu seneki en büyük sıkıntılarımız savunmamız ve gole çevirme sıkıntımız. Ozan çoğu hücumcumuzdan daha çok gol+asist yaptı. Gustavo da stoperlerden çok daha fazla savunma katkısı verdi. Bu ortasaha olmasa halimiz haraptı. Çalışan çarkı daha iyisiyle değiştirmek yerine çalışmayan çarkları değiştirmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ne zaman dediler? Scout ekibi olumsuz rapor verse neden 2.5 milyon euroyla almaya çalışalım koca bir yaz?
    Biraz karışık bir transfer süreciydi aslında,o sezon advo vardı takımın başında ziyech ile konuşuyor ikna ediyor oyuncuyu.Oyuncu için scout raporu isteniyor,bizim malum mangalcı tayfa youtube'dan videolarını izliyor vs bakıyorlar bu cılız bişey olumsuz rapor veriyorlar.Olumsuz rapora rağmen advocaat ben kefilim diyince istemeye istemeye çalıyorlar twente'nin kapısını.Twente kapıyı 8 milyondan açınca bizimkiler zaten istemeye istemeye geldikleri için apar topar dönüyor geri.

FFP'nin ilk sezonu olduğu için biraz acemiler o sezon bu işlerde.Sonra bruno alves gitmiş skrtel ile anlaşıyor bizimkiler,advo diyor yine kjaer var zaten yanına birisini buluruz az maliyetli hallederiz aman diyim bonservisle almayın,kimse dinlemiyor tabi adamcağızı skrtel geliyor 6 milyon bonservisle.Yaz kampı vs derken advo hazırlık maçları sonrası tekrar talepde bulunuyor takımda hücumda adam eksik diyor ziyech için tekrar talepte bulunuyor.Bizimkiler senin dediğin gibi 1.5 milyon euro kiralama bedeli ek olarak 8 milyon satın alma opsiyonu ile almak üzere anlaşıyorlar.

Sonra hiç hesapta olmayan bir durum oluyor,ajax şampiyonlar liginde rostova eleniyor taraftar kelle istiyor kudurmuş durumda ortalık yangın yeri,takımda kaptan klassen olmasına rağmen onun bölgesine ziyech alınıyor.Twente biz fenerle anlaştık diyerek fiyat yükseltiyor ama keş 11 milyon euro olunca hemen satıyorlar ziyech de ajaxa hayır diyemiyor ve transfer bu şekilde gerçekleşiyor.

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    Elinize sağlık hocam. Bizim 4 tane kanat (2 si bek) oyuncuya acil ihtiyacımız var. Çünkü çoğu maç kopacak kadar gol yemedik ama koparacak kadar gol atamıyoruz maalesef. Umarım yönetim benim bile evimden görebildiğimi görür de şu pozisyonları doldurur yoksa kafayı sıyıracağım. Yalnız Ferdi sol kanatta çok iyi oynadı son maçlarda. Belki sol kanata gerek bile olmayabilir.

Edit: 3 üzeri gol yememişiz, 3 gol yediğimiz sadece 3 maç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matthew Murdock -- 11 Temmuz 2020; 22:26:35 >
  • Bizim Alpaslan yine atmış golü hocam Kaçırırsak fena üzülürüm

• AnondraX kullanıcısına yanıt
    hahahah aynen ya bende açtım baktım çöp görüntü vardı tam kestiremiyorum

ya dedim frey orda dikiliyor kara bir çocuk dünyanın en saçma vuruşu ile golü attı ne alaka dedim

sonra dedim herhalde ligde kaldı falan ondan alsın diyor dedim sdlkfmsldkf
  • Altta ki yorumlar

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Valla kaptan Emre hem Onyekuru'yu hem de Emre Kılınç'ı bitirirse helal olsun en büyük icraati olur ama yukarıda arkadaşların dedikleri de mantıklı aslında Perotti'ye olumsuz bakıyordum ama hızlı bekler alınırsa neden olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCellad

Valla kaptan Emre hem Onyekuru'yu hem de Emre Kılınç'ı bitirirse helal olsun en büyük icraati olur ama yukarıda arkadaşların dedikleri de mantıklı aslında Perotti'ye olumsuz bakıyordum ama hızlı bekler alınırsa neden olmasın.
    Hocam 32 yaşında ki perotti için hem 3-4 milyon euro bonservis hem de 2.5-3 milyon civarı maaş vereceksin. Nereden baksan elde kalıyor. Gidip 5-6'ya Onyekuru'yu almak daha mantıklı. Sol bekler belli oldu zaten ; Novak - Caner.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Muhtemelen Göztepe'ye takas da gider kendisi. Alpaslan için Alper + Sadık takas formülü devreye sokulabilir. Zaten Alpaslan'ın sözleşmesi 11 ay sonra bitiyor.
    Gerek yok o kadar ya Caulker Bakasetas'a fitim ben bide belki Cisse.
  • arkadaşlar kanada ihtiyacımız yok kanat forvete ihtiyacımız var
    kanat başka kanat forvet başka

• quote:

Gerek yok o kadar ya Caulker Bakasetas'a fitim ben bide belki Cisse.
    Zaten zeki bey sallıyor hocam. Ciddiye almaya gerek yok. Ama tweetin altında ki yorumlar fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

arkadaşlar kanada ihtiyacımız yok kanat forvete ihtiyacımız var
    kanat başka kanat forvet başka
    Onyekuru kanat-forvet. Rodrigues ise kanat oyuncusu. Bence Perotti'de kanat oyuncusu.
  • Seneye inşallah Adidas forma yapmaz. Cidden iğrenç tasarımları var.

• Habere bak ; Shaqiri gelmeye ikna olmuş, 3 mil. euro istiyormuş biz 1.5 veriyormuşuz ve transfer bitebilirmiş. Adam liverpooldan net 2.5 milyon euro mu ne kazanıyor. Az ötede sallayın be abi ya. Ulan bu kişiler tvye çıkmıyor mu birde gıcık oluyorum. Yazık valla bize. Şu kanallara forumdan 10 kişi koysak millet adam gibi spor programı izler.

Edit :

Edit 2 : Bu tivibuspor, asporu da geçti Birde shaqiriyi bonservisiyle alacakmışız. FFP ve TFF harcama limitinden haberleri yok bunların sanırım.

Birde bu programda ki sivasspor maçı için yaptıkları muhtemel 11'e bakın

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 12 Temmuz 2020; 1:19:5 >

Onyekuru'ya kimse hayır demez valla geçen sene zaten 16-17 gol attı forvet yokluğunda gsde ama gelmek ister mi ve alabilir miyiz bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 53305331533253335334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.