Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4953. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49514952495349544955
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi olur bence. 10 numara santrafor kanatlarda oynayabiliyor. max verilecek 2.5 ve yerli statüsünde bir oyuncu. yaşıda orta.
  • yav hadi her şeyi anlıyorum tamam mı şu tribüne 2 yabancı ne abi dalga mı geçiyorsunuz yani gördüğüm en saçma şey ya. adam maç izlemeye mi geliyor allahım sen sabır ver, bir ülkede hiç mi doğru bir şey olmaz arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

yav hadi her şeyi anlıyorum tamam mı şu tribüne 2 yabancı ne abi dalga mı geçiyorsunuz yani gördüğüm en saçma şey ya. adam maç izlemeye mi geliyor allahım sen sabır ver, bir ülkede hiç mi doğru bir şey olmaz arkadaş.
    Kapalı alanda sigara içmek yasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben de bu tribünde 2 yabancı olayını bir türlü anlamış değilim napacak yani tribünde gerçekten saçmalık
  • Çıkış maddesi varmış 2m euroya bence iyi bir para ama daha aşağı da çekilebilir sanki 10 numarada 3 tane oyuncumuz var daha çok kanat forvet olarak kullanılır muhtemelen ama bir as oyuncu seviyesinde mi tartışılır belki rotasyon oyuncusu olur.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Bence güzel, çok paralı halkımız futbolcuların arabalarına, telefonların, kıyafetlerine bakıp "vay be ne güzel veriyoruz bunların vergisini" der.
  • Flip Novak'ı tsnin elinden kaptigimiz doğruysa çok iyi iş çıkarmışız

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Bu mesaj silindi.
    Fenerbahçe şampiyon olsun olmasına da, kimse kimseyi bedavaya şampiyon yapmaz. Siz kolay zannediyorsunuz galiba bu işleri. Ülkeyi bitirdiler zaten birde Ali Koç un hayatını bitirmesinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman koltuğu Aziz Yıldırım'a geri bırakabilir o en azından mücadele ediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

o zaman koltuğu Aziz Yıldırım'a geri bırakabilir o en azından mücadele ediyordu.
    Beton yenmiyor hocam. Doymadık mı zaten yıllardır?

• Daha da kötü olur umarım bu kafadaki FB. Kulübü manevi açıdan bitiren, 3 Temmuz döneminde yazdıkları, söyledikleri şeyler belli olan tipleri TV’ye çıkartanlar, yönetime, takıma getirenler başarısız olunca hiç üzülmüyorum.

Zaten bu yeni nesil taraftar varken de başarı gelmez. 17/18’de şampiyon olmayalım diye dua eden, yönetimden bu hocadan kurtulalım da Ali Koç gelince her şey düzelir diyen tipler bana Fenerlilik öğretmesin.

• 'Haşortmanlı' kelimesini kullandığım için 14 gün kadar ceza yedim. Üstelik bu kelimeyi kullanırken kimseyi ne alıntıladım ne de etiketledim. Çok garip gerçekten. FB bölümünden sürekli ve kasıtlı olarak uzaklaştırılıyorum. Gerekli şikayetler forum destek bölümüne yapıldı.

Konumuza dönecek olursak hoca konusunda artık net bir karara varıldığını düşünüyorum. Çünkü yönetim daha ortada teknik direktör yokken transfer yapıyor ve bünyesine antrenör katıyor. Yapılan bu transferlerin hoca adayına danışılmadan yapıldığını düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı gelecek hoca kendi ekibini getirir ve mevcut antrenör ekibi ile çalışmak istemeyebilirdi. Yönetimin böyle bir hata yapıp çıkmaza gireceğini düşünmüyorum.

Herkes bilsin ki yeni hoca kesinlikle Erol Bulut ve Abdullah Avcı olmayacak. Başkanın ve sportif direktör Emre'nin yerli olarak alında ki tek ismin Okan Buruk olduğunu düşünüyorum. Çünkü mevcut kadro ile başarılı olabilecek ve oyuncuların performansını yukarıya çekebilecek isimdir Okan Buruk. Sürekli olarak yükselen bir performansı var. Birde Okan Buruk'un yardımcısı İrfan Saraloğlu'na dikkat edin derim. Kendisi Daum ve Zico döneminde antrenör ekibindeydi. Çok tecrübeli bir isim. Okan Buruk çıtayı bu kadar yükselttiyse İrfan Saraloğlu'nun da etkisi büyük. Okan Buruk,İrfan Saraloğlu,Mehmet Aurelio ve Yalçın Koşukavak'dan oluşan teknik ekip bizi üst seviyeye çıkarıp, şampiyon yapar. Umarım bu ihtimal gerçekleşir.

Vole programında Ali Ece, kaptanımızın La Gazzetta dello Sporta yaptığı açıklamayı değerlendirmiş ve teknik direktör Okan Buruk'u işaret etmişti. Zaten önce ki programlarda da Fenerbahçe'nin niye Okan Buruk'u düşünmediğini söylemişti. Bende Ali Ece gibi düşünüyorum. Unutmayın kaptan/sportif direktörümüzün Okan Buruk ile arası çok iyi. İkisi iki farklı kulüp, biri Inter olmak üzere aynı takımda oynadılar. Menajerleri (Ahmet Bulut) aynı kişi. Üstelik GG'nin menajeride bu kişi. Buradan bir üçgen çıkarsa şaşırmayın derim. Birde Dorukhan'ın menajeri de Ahmet Bulut oldu. Seneye Dorukhan'da bonservissiz olarak bize geleceği söyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Daha da kötü olur umarım bu kafadaki FB. Kulübü manevi açıdan bitiren, 3 Temmuz döneminde yazdıkları, söyledikleri şeyler belli olan tipleri TV’ye çıkartanlar, yönetime, takıma getirenler başarısız olunca hiç üzülmüyorum.

Zaten bu yeni nesil taraftar varken de başarı gelmez. 17/18’de şampiyon olmayalım diye dua eden, yönetimden bu hocadan kurtulalım da Ali Koç gelince her şey düzelir diyen tipler bana Fenerlilik öğretmesin.
    Eee yani sonuç? Takım değiştiriyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Eee yani sonuç? Takım değiştiriyor musun?

Alıntıları Göster
    Şu anki Fenerbahçe, Fenerbahçe değil benim için.

Neler yaşadığımız belli iken GS ile dost olacağız dedi sonradan Aziz Başkan’ın dediğine geldi,

Bu kulübün yaşadıkları belli iken şov yapıp GS ile aradaki şampiyonluk farkı 2 oldu kapatmamız lazım dedi fark 4 olmak üzere (hakem diye ağlamaya hakkı yok çünkü Aziz Yıldırım’a bunlar üzerinden vurdu, vuranın düğününe şahit oldu),

Sina Afra yönetimde yok diye şov yapıp yönetime aldı,

Volkan Ballı’yı yeniden kulübe getirdi (merak eden baksın neler demiş 3 Temmuz döneminde),

Kulüp efsanesi Volkan Demirel’i kamera karşısında özür dilemeye zorladı ama Alex denen kitabında yazdıkları belli olan adamı kahraman yaptı,

Daha tonla şey... Kulübü manevi açırıdan bitirdiler. Umrumda değil hatta daha kötü olsun hak ediyor FB bunları.

• Aziz Yıldırım’ı, Aykut Kocaman’ı eleştiren tipler hakem diyor Aynen o yüzden 7. oldun kesin, o yüzden Kadiköy serisi bitti.

Neyi savunduysanız desteklediyseniz kulübü berbat hale getirdi. Umarım FB daha da kötü bitirir seneyi.

• Transfer konusuna gelecek olursak, ilk transferimiz olan İsmail Yüksek, onu iyi tanıyanlardan dinlediğim kadarıyla olumlu bir transfer yaptığımızı düşünüyorum. Bu tarz transferler şu mali durumda ve gelecek yabancı sınırı sonrası ilaç gibi gelecektir. Bu tarz transferlerin hepsini direk kadroda yer alacak diye de düşünmeyin. Bazıları kamp sonrası yeterli görünmezse başka takıma kiralanır veya takasda kullanılabilir. Muriqi transferinde nasıl bazı gençleri takasda kullandığımız gibi. Eğer maliyetler 500 bin-2 milyon TL aralığı gibi olacaksa bu transferlere kesinlikle karşı çıkmam.

Birde 15-18 yaş aralığında bazı oyuncular ile ilgilendiğimiz haberleri çıkıyor. Gerçekten altyapıya potansiyeli olan isimler kazandırıyoruz. Umarım bunları değerlendiririz. Berke ve Barış'ın gittiği takım Westerlo, Acun'un satın alacağı takım Fortuna Sittard, kurulacak rezerv lig veya 2. 3. Ligden pilot kulüp olarak anlaşma yapacağımız bir Türk takım. Değerlendiremediğimiz genç oyuncuları bu takıma göndererek onları kazanabiliriz. Üstelik Westerlo ve Fortuna Sittard'a 20-25 yaş aralığında kullanmadığımız oyuncularıda kiralayıp, onları tekrar vitrine çıkarabiliriz.

• elonardo kullanıcısına yanıt
    6 ay önce yazdığımda uydurma diyorlardı şuanda ihtimali çok artmış umarım gelir Ligin aktif en iyi sol beki olduğunu düşünüyorum
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Dorukhan iddiaları doğru seneye gelirse güzel olur genç ve dinamik bir orta sahamız olur (Ozan Dorukhan İrfan Can gelirse tabii) Abdullah Avcının gelmeyeceğini hemen herkes biliyor fakat Erol Bulut ciddi şekilde isteniyor diye biliyorum Okan Burukun gelmesini çok isterim Erol Buluttan daha iyi hoca olduğunu düşünüyorum her ne kadar Ersun Yanal elindeki kısıtlı kadro ile içerde dışarda hakemlerin pek etki etmediği iki maçta da çok domine bir şekilde yense de hangi maçta ne yapacağını biliyor fakat Okan Buruk gsli diye biliyorum yani bize gelmesi zor gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Şu anki Fenerbahçe, Fenerbahçe değil benim için.

Neler yaşadığımız belli iken GS ile dost olacağız dedi sonradan Aziz Başkan’ın dediğine geldi,

Bu kulübün yaşadıkları belli iken şov yapıp GS ile aradaki şampiyonluk farkı 2 oldu kapatmamız lazım dedi fark 4 olmak üzere (hakem diye ağlamaya hakkı yok çünkü Aziz Yıldırım’a bunlar üzerinden vurdu, vuranın düğününe şahit oldu),

Sina Afra yönetimde yok diye şov yapıp yönetime aldı,

Volkan Ballı’yı yeniden kulübe getirdi (merak eden baksın neler demiş 3 Temmuz döneminde),

Kulüp efsanesi Volkan Demirel’i kamera karşısında özür dilemeye zorladı ama Alex denen kitabında yazdıkları belli olan adamı kahraman yaptı,

Daha tonla şey... Kulübü manevi açırıdan bitirdiler. Umrumda değil hatta daha kötü olsun hak ediyor FB bunları.

Alıntıları Göster
    Sana çok şey yazar çizerimde. Ne olduğunu anladım ben senin ve onu burda söylersem ceza alırım. Ama şunu söyleyeyim eski her şey bitti artık. Fenerbahçe hiçbir zaman birilerine muhtaç olmadı, olmayacakta. Elbet her sistemin içinde çürük elmalar vardır ama o çürük elmaların ayıklanması için önce sepetin başında duracak adam lazım, o da olmayınca böyle oluyor. Sizin gibilerde çıkıp bir şampiyonluk için satabileceği her şeyi satmaya kalkıyor. Fenerbahçe'yi sindiremediniz, sindiremezsiniz de. Ama bugün iyi gözüken her şeyin akıbeti yarın belli olacak. O zaman hesap görülecek.

• 
Sayfa: önceki 49514952495349544955
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.