Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (4939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49374938493949404941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütfen yaşanmasın şu olay ya gerçekten Canere Gökhana mı kaldık lütfen

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü siz neyle yapıcan kardeşim demeden önce , vedat altay ozan + 1-2 çer çöp satıldı 2022'de kruse yerine mesut
    gelir bekleride o zamana kadar değişiriz bumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 18 Mayıs 2020; 1:0:7 >

• Tyendinaga kullanıcısına yanıt
    yav sanki lig 5 yılda çağ atladı. caner hala iş yapar yapıyor da bu yıl bjk'de sol açık bile oynadı gs maçını kazandıran hamleyi o yaptı. 11 gole katkı sağladı.

flip novak kötü diyen yok zaten
  • ulan vay arkadaş ya adamların kıytırık isimleri futbolunun önüne geçiyor resmen

gökhana canere vereceğin maaş az olmayacak bu adamlar camiasız pusulası para olan oyuncular çıkıp gg az maaş aldı demesin kimse imza parası var

Bjk indirim istediğinde kabul etmeyecekler bjk nin teklif ettiğinden fazla paraya getirirsin en fazla

E bunu da gerçekleştiriyorsan yazıklar olsun ya

Yurt dışını geçtim artık onu gerçekleştiricek vizyonumuz yok marka değerimiz de yok

Alt liglerden iş yapanları topla abi

alt liglerde saysan kaç topçu var 1 sol bek bile iş yapmıyormu şimdi yahu onların arasından 1 tane yok mu

yazıktır ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 18 Mayıs 2020; 2:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Formda bir vedatın striker olanı abartmıyorum Cavani oluyor zaten.
    İlk yarıda her maç çok iyi oynayan, 30-40 milyon eurolar dahi konuşulan bir oyuncu için overrated diyen birini ciddiye alamam, iyi günler.

Alıntıları Göster
    Yahu guzel kardesim, Vedat Muric 40m euroya gercekten satilacak diye dusundunmu gercekten.

Bak 4M euro degil, 40M euro diyorsun. 40M euroya, Vedat Muricten 10 kat daha iyi forvetler var.

Gercekten inanamiyorum.
  • Ehehehe 4 sene caner gokhan ayarinda bek aradikdan sonra gene caner gokhana kalmamiz
    Bu kulup tam bir şaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Google amcaya gore Dunyada 65.000 Profesyonel futbolcu var, ve biz hala 35 yasindaki Gokhan, 31 yasinda Canerin pesindeyiz.

Ondan sonra niye sampiyon olamiyoruz
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    30-40 milyon avroları konuşan kim pardon?

• Soyle bir kadro yaptim arkadaslar, umarim begenirsiniz.

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü

Vedata 15m euro satik varsayalim 15% Rizeye gidecek, elimizde kalan para 12.750.000.

Palomino = free
    Dzyuba = free
    Claudio Bravo = free
    Ricardo Rodriguez = 3,5m
    Visca = 3,5m
    Orsic = 5m
    Mensah = 750.000 Kiralama + zorunlu satin alma opsiyonu seneye 4m.

Bu kadro rahat sampiyonlugu oynar diye dusunuyorum.
    Müthiş kadro olmuş bence. Tek sıkıntı bence Visca’ya daha fazla para öderiz eğer alınırsa ama sözleşmesinin son senesine giriyor sanırım oradan da bir avantaj var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Müthiş kadro olmuş bence. Tek sıkıntı bence Visca’ya daha fazla para öderiz eğer alınırsa ama sözleşmesinin son senesine giriyor sanırım oradan da bir avantaj var.
    Wallaha hocam, Goksel Gumusdagin 2 secenegi var. Ya bu sene 3,5m euro va asari kabul edecek, yada Visca seneye 32 yasinda bize bonservissiz gelecek.

Sozlesme uzatmaz bence Visca cunku oda artik buyuk takimda oynamak ister.

Benim yazdigim kadroya asari yokari, 10m euroya kurulur eger

Dzyuba
    Palomino
    Claudio Bravo ya ikna edebilirsek.
  • Yav caner gökhan nedir arkadaş bunlara mı kaldı koca takım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyendinaga

Soyle bir kadro yaptim arkadaslar, umarim begenirsiniz.

Vedata 15m euro satik varsayalim 15% Rizeye gidecek, elimizde kalan para 12.750.000.

Palomino = free
    Dzyuba = free
    Claudio Bravo = free
    Ricardo Rodriguez = 3,5m
    Visca = 3,5m
    Orsic = 5m
    Mensah = 750.000 Kiralama + zorunlu satin alma opsiyonu seneye 4m.

Bu kadro rahat sampiyonlugu oynar diye dusunuyorum.
    Hocam altay şu anda bravodan iyi,adam kaç senedir yedek oynadı mı da kova.

Viscanın bizde tutacağını düşünmüyorum ben,bir şut kaçırdı mı atamiyor daha dayanamaz baskıya

Dirar as sağ bek olamaz geriye adam kaçırıyor ancak yedek olur

• Bazıları bu genç oyuncu işini fetiş haline getiriyor. Genç oyuncular oynatılsın da küme düşsek de olur diye düşünen sanki fm oynar gibi. Malum forumda biri 654753 tane gençten kadro kurup 10 seneye lige ambargo koyarız demiş şaka gibi

Bana göre niteliksiz gencin fenerbahçede işi yok, berke ferdi altay dışında hiçbirini takımda tutmam ayrıca.
    Bu seviyede oynayacak genç eljiftir, ozan kabaktır(satılmadan önce), abdülkadirdir.
    Kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 18 Mayıs 2020; 18:14:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Bazıları bu genç oyuncu işini fetiş haline getiriyor. Genç oyuncular oynatılsın da küme düşsek de olur diye düşünen sanki fm oynar gibi. Malum forumda biri 654753 tane gençten kadro kurup 10 seneye lige ambargo koyarız demiş şaka gibi

Bana göre niteliksiz gencin fenerbahçede işi yok, berke ferdi altay dışında hiçbirini takımda tutmam ayrıca.
    Bu seviyede oynayacak genç eljiftir, ozan kabaktır(satılmadan önce), abdülkadirdir.
    Kusura bakmayın
    Rotasyon/yedek oyuncusu diye prens Tolga’ya 3 milyon avro para gömmek yerine alacağın solbek/kanat için +3 milyon Ver yedek oyuncuyuda altyapından çıkarsan daha iyi olmaz mı

Okan turpun çok mu farkı var zankadan faletten
    Barış alıcının denizden çok mu farkı var
    geçen sene 10 numarada Ekici benzia ferdi olduğu halde gittik zajc aldık adamı oynatmıyoruz

rotasyon oyuncularına parayı gömmeye devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 18 Mayıs 2020; 20:44:10 >

• Burda 98423490 kez anlatmamıza rağmen hala genç oyuncu fetişi diyorlar

Ben çözdüm olayı bu arkadaşlar zamanında futbolcu olmak istemiş olamamışlar

O yüzden gencecik çocukların kendi yapamadıklarını yapma ihtimaline karşı hazımsızlanıyorlar bence

Bu arkadaşlar için 5 tane tolgay 5 tane alper 1 tane kameni sahaya çıksa daha kafi onlar için

fetişmiş peh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 18 Mayıs 2020; 21:7:10 >
  • Gustvocular, Viscaılar garipler. Mesela ben de genç oyuncuları istiyorum onyasınlar ama Emre ve Gökhan'ın oynamasına itiraz etmem. Özellikle Visca geleceğine Gökhan gelsin. 32 yaşındaki visca'nın hiçbir özelliği kalmaz, set oyununda Deniz bile daha iyi olabilir Visca'dan. Kontralarda ise yavaşlamaya başlamış bir oyuncuyu napacağız ? Avrupa liginde tecrübeli desek o da değil.

Visca fetişi tehlikeli.

30+ oyuncu alınacaksa düşük ücretli olmalı ve yerli olmalı. İyi oyunculardan, Nuri olabilir belki ama o da çok hırslı sayılmaz. Yine de ayakları iyi.
    Bunun dışında 25 yaş altı oyunculara yönelmeliyiz.
  • Eskişehir gençleri oynatıyor, 2. Ligde? Demek ki genç oyuncu oynatmak iyi değil.

• Gustavocular a garip demişsin ama 39 yaşındaki emreye hayır demem demişsin, kim garip soru işareti.
    Benin anlamadığım 31 yaşındaki bonservissiz willianla yine bonservissiz 27 yaşındaki kurzawanin telaffuz bile edilmemesi çok ilginç. Şimdi bunların maaşları çok yüksek diyenler olacaktır ama willian ın ingilterede vergi düşüldüğünde cebine giren para 4.2 yken burada 3.5 a rahat oynar kaldıki kurzawada 3 kağıda rahat oynar. Zaten takımdaki çöpleri şutladığındaki bunu yönetimin becerebileceğine zerre inanmıyorum, 15 milyonluk bir maaş bütçesi açılıyor. Hatta yine çok 3 e 5 e bakmadan satıldıklarında bile yine yaklaşık 15 milyonluk bir bonservis bütçeside açılabilir rahatlıkla( Vedat, ozan takımda kalmasına rağmen)
    Yukarıda saydığım 2 oyuncu dışında yine bedava olan cisse forvet rotasyonu için uygun olmakla beraber kalan bölgelere 15 kağıda 3 iyi oyuncu alınabilir. Mesela orta sahaya Kudüs gibi.

• 
Sayfa: önceki 49374938493949404941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.