Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36263627362836293630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru bildiklerimi söylüyorum. ayk*t'u sevmediğimi de yeni olmayan herkes bilir.
  • Hücum hattı için en makul hamle moses'i geri postalayıp birkaç milyona pedroyu + opsiyonlu kiralık ahmed musayu getirmek olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

doğru bildiklerimi söylüyorum. ayk*t'u sevmediğimi de yeni olmayan herkes bilir.
    Hocam bende ersun yanalı sevmiyorum ama takımın başında ersun hoca varsa sonuna kadar desteklememiz lazım sonuçta taraflarlar olarak teknik direktörü biz seçmiyoruz.En önemlisi de saygı duymalıyız sonuçta bu isimlerin fenerbahçe'nin kötülüğünü istediklerini hiç sanmıyorum.Aykut Kocamanda Ersun Yanalda fenerbahçeyi bence içtenlikle seven insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

Hocam bende ersun yanalı sevmiyorum ama takımın başında ersun hoca varsa sonuna kadar desteklememiz lazım sonuçta taraflarlar olarak teknik direktörü biz seçmiyoruz.En önemlisi de saygı duymalıyız sonuçta bu isimlerin fenerbahçe'nin kötülüğünü istediklerini hiç sanmıyorum.Aykut Kocamanda Ersun Yanalda fenerbahçeyi bence içtenlikle seven insanlar.

Alıntıları Göster
    desteklemeliyiz ve destekliyoruz zaten. ama ben bu birlik olmalıyız açıklamalarından gerçekten sıkıldım artık. ali koç geldiğinden beri zaten tamamen birlik olmuş bir taraftar var. her kötü oyun sonrası, her puan kaybı sonrası bu tarz açıklamalar baydı artık.

taraftar zaten birlik olmuş, geçen seneki kepazeliğe rağmen geçen seneden beri desteğini esirgemiyor. fener ol dediler, millet bu ekonomik krizde sonuna kadar destek oldu.

biraz da yönetim ve teknik heyet 'birlik olsun', işini yapsın. yeter. hala daha başarı gelmezse, bu ''omuz omuza şampiyonluğa, birlik olalım, sen yoksan bir kişi eksiğiz'' sloganları falan kesmez insanları. kabak tadı vermeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 6 Aralık 2019; 19:23:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Hücum hattı için en makul hamle moses'i geri postalayıp birkaç milyona pedroyu + opsiyonlu kiralık ahmed musayu getirmek olacaktır.
    Pedro çöp. EPL'den adam alınmaz. Ayew, Slimani, Moses akıllanmadık mı daha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Aralık 2019; 19:25:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan nasıl 11 bu

Altay
    Isla Sadık Serdar Hak
    Emre Gustavo
    Ozan Kruse Rodrigues
    Vedat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 6 Aralık 2019; 19:32:37 >
  • güzel kadro 6 2 alırız
  • Yine Gustavo, Emre ile basliyor futbol cahili adam. Ferdi yine yedek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ulan nasıl 11 bu

Altay
    Isla Sadık Serdar Hak
    Emre Gustavo
    Ozan Kruse Rodrigues
    Vedat
    ersun ya.

ozan sağ kanat. adamın tek taktiksel bilgisi tolga ve ozan'ı kanada koymak. bir insan vasatlıktan hiç mi vazgeçmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 6 Aralık 2019; 19:34:5 >
  • Yazıklar olsun artık yüzlerce binlerce kez yazıklar olsun. Senim sağ kanadın için Ferdi ve Deniz var. Sen gidip Ozan Tufan’ı sağ kanat oynatıyorsun. Yazıklar olsun ya. Defol git artık şu takımın başından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ersun'da ajan galiba.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Ersun Yanal ilk 11’i. Ben alıştım artık siz alışamadınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadik yine kk yapar diyenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadro fena değil yeneriz. ama sio ya dikkat gol atar buadam bize..
    tahmini skor: 3-1
  • Adam kadroyu kurarken ilk ozanı yazıyor herhalde. Orta saha, olmadı sağ bek, olmadı sağ açık adam ferdiyi oynatmamak için oyun mantığı filan bir şey bırakmıyor. Bu kafayla Ersun ilk yarıyı şutlanır ama şampiyonlukta kaçar artık.

• Taraftar: Hocam Ferdi’yi oynatın.
    Başkan: Ferdi artık ilk 11 başlayabilir sanırım.
    Moses: Ferdi oynasın diye sakatlanıyorum.
    Ersun Yanal: Sağa Tolga yerine Ozan’ı mı koysam ya hem Real Madrid’e 30 metreden golü var.

• güzel kadro. kazanırız bu maçı

• Ajan bu adam yemin ediyorum.

Ligin 14.sune karsi da oynayamayacaksa Ferdi ne zaman oynayacak?
  • ne Ozan'mış neresi boşsa oraya yamıyor

• 
Sayfa: önceki 36263627362836293630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.