Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (3624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Yok 8 yerler abartma.

Alıntıları Göster
    Hadi 4 olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Hadi 4 olsun.

Alıntıları Göster
    Falcao ayrılma kararı almış, eğer giderse zor.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Bu hattı tam olarak nasıl kuracaksın, Başakşehir şampiyonluk adayı bir takım. En iyi oyuncusunu neden versin? Talisca buraya gelir mi, ne kadara gelir? Onyekuru'yu sen almadan GS kiralar. Vedat'ı satıyorsan forvette kimi oynatacaksın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

Bu hattı tam olarak nasıl kuracaksın, Başakşehir şampiyonluk adayı bir takım. En iyi oyuncusunu neden versin? Talisca buraya gelir mi, ne kadara gelir? Onyekuru'yu sen almadan GS kiralar. Vedat'ı satıyorsan forvette kimi oynatacaksın?
    Gustavo'yu Katar'a 8-10'a okutup Visca'yı alabiliriz. Devre arası Isla gider Moses'i beke çekeriz, Tolgay gider ondan gelen parayla'da Visca'nın evrak masrafları falan çıkar işte.
  • The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    Başkanın TV'de "para için değil, şampiyonluk için geldi" dediği adamı alınan sezonun devre arasında satacak mıyız yani jhahdsa, hele Gustavo şu anki sözleşmesini hiçbir yerde bulamaz, kimse de 10 filan vermez ona. O adam kötürüm kalana kadar bu takımda devam eder ne yazık ki.

Tolgay, Moses, Zajc, Sadık filan; bu takımın transferlerinin yarısı gereksiz. Şu Allahyar filan da öyle. TR 2. ligine topçu kiralıyoruz, şu adamları Belçika amatöre filan kiralayın ama yeter ki TR içine kiralamayın. Türkiye'de hangi takımda genç oyuncu şans buluyor da tüm gençleri lig takımlarına dağıtıyoruz, İso süper zekâsı beş dakika oynatmıyor kiraladığımız 28 tane topçuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@rhuncu

Başkanın TV'de "para için değil, şampiyonluk için geldi" dediği adamı alınan sezonun devre arasında satacak mıyız yani jhahdsa, hele Gustavo şu anki sözleşmesini hiçbir yerde bulamaz, kimse de 10 filan vermez ona. O adam kötürüm kalana kadar bu takımda devam eder ne yazık ki.

Tolgay, Moses, Zajc, Sadık filan; bu takımın transferlerinin yarısı gereksiz. Şu Allahyar filan da öyle. TR 2. ligine topçu kiralıyoruz, şu adamları Belçika amatöre filan kiralayın ama yeter ki TR içine kiralamayın. Türkiye'de hangi takımda genç oyuncu şans buluyor da tüm gençleri lig takımlarına dağıtıyoruz, İso süper zekâsı beş dakika oynatmıyor kiraladığımız 28 tane topçuyu.
    Başkan Tv'de Ersun isteyen taraftara "siz benim hayalimdeki Fenerbahçe'yi anlamamışsınız" deyip Ersun'u getirmişti jhahdsa

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt
    O da doğru, ne diyim :d
  • quote:

Başkan Tv'de Ersun isteyen taraftara "siz benim hayalimdeki Fenerbahçe'yi anlamamışsınız" deyip Ersun'u getirmişti jhahdsa

Alıntıları Göster
    Ersun hocaya demediğini bütün dünya biliyor, başkan çıktı kendi de açıkladı. Hala mı buradasınız ya

bknz:https://forum.donanimhaber.com/siz-benim-hayal-ettigim-fenerbahce-yi-anlamamissiniz--136293499

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Ersun hocaya demediğini bütün dünya biliyor, başkan çıktı kendi de açıkladı. Hala mı buradasınız ya

bknz:https://forum.donanimhaber.com/siz-benim-hayal-ettigim-fenerbahce-yi-anlamamissiniz--136293499

Alıntıları Göster
    Bu o video mu?

Ben yanlış biliyormuşum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mandalorian -- 5 Aralık 2019; 17:42:47 >

• Gençlerbirliği oyuncuları trenle geliyor maça, şimdi güzel hırslanırlar.

• T@rhuncu T kullanıcısına yanıt
    Başkan o kadar çok laf edip o kadar çok lafını yiyor ki bunu da yapsa şaşırtmaz. Başkanın kafasındaki dünya ile gerçek dünya birbirinden çok farklı.

• mmemati kullanıcısına yanıt
    Güzel şimdiki bahanemizde belli.

• quote:

Sahadaydı. Gerçi top gelmedi adama hani mecazen değil hiç top değmedi sanırım.

Alıntıları Göster
    Değmedi net renktaşım çünkü maçı anlatan spikerden hiç adını duymadık.
  • Bizim taraftarlardaki tutarsızlık çok artmaya başladı. Ferdi’yi oynatmadığı için kızanlar kalkıp altay’a çemkiriyor. Altay dediğimiz çocuk daha yolun çok başında. İlla ki hata yapacak bende izlerken çok stres oluyorum ama destek yerine köstek olarak bir yere varamayız. Seneye berke geldiğinde o da hata yapacak o zaman da kalkıp berkeyede çemkirirler. Herkes istiyor ki 18 yaşındaki çocukta 39 yaşındaki adamda sıfır hata ile oynasın ama kusura bakmayın öyle bir dünya yok.

Gustavo gelsin diye ortalık ayağa kalktı şimdi devre arası gönderilsin deniliyor. Kimse adamın yaptığı iyi hareketleri görmüyor ama bi kırmızı kart gördü diye yangın yerine çevrildi. Ama bu ülke genelinde böyle bir şey iyi şeyler yapsanda bir kez hata yaparsan senden kötüsü olmaz.

Yazılan isimlere bakıyorum visca, talisca vs. havada uçuşuyor. Bu oyuncuları devre arasında alabileceğini ciddi düşünen var mı ? Kulüpte para yok ayrıca kulüpleri bırakacak kadar kafayı yememiştir.

Kolarov’u bekleyen varsa vazgeçsin devre arası gelmez. Sözleşmesi var + bonservis isterler. Sözleşme bitimine 6 ay kala bir oyuncuya bonservis ödenmez gelecek sene için mukavele yapılır ancak.

Bunlara ek olarak devre arası kanat forvet, sol bek, stoper takviyesi yapılması lazım. Ancak buraya alınacak adamlar öyle hayallerinizdeki gibi üst düzey olması çok zor. Bunları söylüyorum sonradan üzülmeyin diye...

• Medyada bahsettiğimiz algılardan bir örnek :

• 75 yaşında altayı oynatan ersun yanal istifa

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Commander

Bizim taraftarlardaki tutarsızlık çok artmaya başladı. Ferdi’yi oynatmadığı için kızanlar kalkıp altay’a çemkiriyor. Altay dediğimiz çocuk daha yolun çok başında. İlla ki hata yapacak bende izlerken çok stres oluyorum ama destek yerine köstek olarak bir yere varamayız. Seneye berke geldiğinde o da hata yapacak o zaman da kalkıp berkeyede çemkirirler. Herkes istiyor ki 18 yaşındaki çocukta 39 yaşındaki adamda sıfır hata ile oynasın ama kusura bakmayın öyle bir dünya yok.

Gustavo gelsin diye ortalık ayağa kalktı şimdi devre arası gönderilsin deniliyor. Kimse adamın yaptığı iyi hareketleri görmüyor ama bi kırmızı kart gördü diye yangın yerine çevrildi. Ama bu ülke genelinde böyle bir şey iyi şeyler yapsanda bir kez hata yaparsan senden kötüsü olmaz.

Yazılan isimlere bakıyorum visca, talisca vs. havada uçuşuyor. Bu oyuncuları devre arasında alabileceğini ciddi düşünen var mı ? Kulüpte para yok ayrıca kulüpleri bırakacak kadar kafayı yememiştir.

Kolarov’u bekleyen varsa vazgeçsin devre arası gelmez. Sözleşmesi var + bonservis isterler. Sözleşme bitimine 6 ay kala bir oyuncuya bonservis ödenmez gelecek sene için mukavele yapılır ancak.

Bunlara ek olarak devre arası kanat forvet, sol bek, stoper takviyesi yapılması lazım. Ancak buraya alınacak adamlar öyle hayallerinizdeki gibi üst düzey olması çok zor. Bunları söylüyorum sonradan üzülmeyin diye...
    Altay > 10×(Volkan+Harun)

Yıllardır ilk kez top kaleye yaklaşınca tedirgin olmadan maç izliyorum. Ankaragücü, Basakşehir(hatalı gol yese de), Trabzonspor. Şu maçlarda direkt galibiyetin/beraberliğin mimarı diyemem ama üstteki ikiliden biri olsa hepsinden 0 puan alırdık muhtemelen. Hele Göztepe maçında gol iptal olmasa direkt maçın adamıydı. Berke-Altay'dan birini 10'a satar 15 yıl kaleci bakmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Aralık 2019; 21:9:35 >

• Bir Altay'dır Fenerbahçe

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Bir Altay'dır Fenerbahçe
    İşte bu zehirli oku atmayaydın iyiydi hocam.

• sonunda hoca düşünmeye başlamış.
  • 
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.