Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
109.867
Cevap
120
Favori
6.436.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok haklısın. Bu futbolculara 'çöp' diyenlerin çoğu oyuncuları seyretmemiştirler bile. Diyelim ki Murat ve Yasir transferleri faydalı olmadı. Ne zararımız olur ki! Korkmamız gereken senede 5 milyon Euro alıp takıma hiç katkısı olmayan futbolculardır. Ayrıca Yasir Subaşı transferi ile altyapıda ki futbolculara "Size değer veriyoruz. Yeter ki çalışın." mesajı da verilir. Bundan sonra Ali Koç varken bir daha Merih gibi futbolcular kulübü bonservissiz olarak terk edeceğini düşünmüyorum.
  • Ukrayna çok sağlam geliyor. U20 Dünya kupası şampiyonu oldular. Adamların a milli takımıda çok iyi zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedaku

Çok haklısın. Bu futbolculara 'çöp' diyenlerin çoğu oyuncuları seyretmemiştirler bile. Diyelim ki Murat ve Yasir transferleri faydalı olmadı. Ne zararımız olur ki! Korkmamız gereken senede 5 milyon Euro alıp takıma hiç katkısı olmayan futbolculardır. Ayrıca Yasir Subaşı transferi ile altyapıda ki futbolculara "Size değer veriyoruz. Yeter ki çalışın." mesajı da verilir. Bundan sonra Ali Koç varken bir daha Merih gibi futbolcular kulübü bonservissiz olarak terk edeceğini düşünmüyorum.
    Ya bu kadar aptalca yorumlara maruz kaldığımız için ister istemez insan düşünüyor.

Bir kere bile izlemedikleri oyuncuyu sırf birisi kötü dedi diye koyun gibi takip edip ardından kötü demeleri ciddi bir zeka sorunudur.

Yasir ve Murat bedava sayılacak bir paraya geldi. Hiçbir şey yapmasak bu çocukları bir sene elde tutup gelişimlerini birinci elden takip edebilir ve yetersiz geldiklerinde aynı paralara gönderebiliriz. Ama yooook.. Yasir neden alındı, ilk 11 oynamaz, yaşı genç, x lig topçusu vs.

Yahu adam zaten ilk 11 için alınmadı Alttan genç iskelet kurabilelim diye yaptık. Tutanlar oynar, tutmayanlar gider. Bu kadar basit bir denklem için sayfalarca analiz kasıyorlar. Pes.

• Rondón ilk 11'de.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Umarım gerçektir zaten maaşının bir kısmını biz ödüyoruz. Kjaer'in eşi de burayı çok tutmuştu diye hatırlıyorum. Tekrar buraya bir tatil vs. için gelmişti sanırım. Simon bu takıma gelmiş en üst düzey stoperlerden biriydi. Lugano'dan sonra benim en sevdiğim stoperdi. Alves'ten filan fersah fersah öndeydi benim gözümde. Keşke gelse direkt kaptanlık pazubandını taksa. Ama bu haber hayalden öteye gidemez. Adam banko oyuncusu Sevilla'nın.
  • Kjaer Vitor'un sistemiyle parladı, geri gelse yine katkı sağlar ama 3.5-4 milyon Euro civarlarında maaşın karşılığını verecek bir oyuncu değil hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 15 Haziran 2019; 21:44:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Kjaer Vitor'un sistemiyle parladı, geri gelse yine katkı sağlar ama 3.5-4 milyon Euro civarlarında maaşın karşılığını verecek bir oyuncu değil hocam
    Maaşının 1,8 mil. € luk kısmını biz ödüyoruz zaten. Gelirse maksimum 1,2 mil. € daha öderiz kendisine.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Var mı şöyle işimize yarayacak birkaç oyuncu? Ne bileyim kanat, forvet falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Var mı şöyle işimize yarayacak birkaç oyuncu? Ne bileyim kanat, forvet falan?
    Şu listeye göz atabilirsiniz. Bu listede olmayan Ivan Angulo'da dikkatimi çekenlerden olmuştu.

Amadou Sagna tam istediğimiz tarz bir kanat-forvet oyuncusu. Ama buraya düşmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

• Murat Sağlam ile ilgili analiz yapmışlar. Bir bakın derim.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Vitor Kjaer'i orta alana kadar çıkartıyordu rakibi karşılaması için. Ekstra verdiği tek misyon buydu. Kjaer zaten çok iyi bir stoper. Vitor değil X bir hoca olsa da zaten bunu oynar. Dick zamanı da kapanan bir takımdık o zamanda çok iyiydi Kjaer. Ayağı da bana göre yeterli. Simon underrated bir stoper hocam. Bugün çoğu takımda oynar. Şu haber gerçek olsa Elmas'ı sırtımda taşırım ben. Skrtel'i çok severim ama Kjaer gibi lider özellikleri yok. Kjaer hem Skrtel'i hem Alves'i yöneten savunma lideri bir oyuncuydu. Bugün gelsin yarın kaptan yaparım ben.
  • bi bitmediniz ersunbahçeliler
  • [Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü[Fenerbahçe 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu| 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü yarım kalan hikayemiz

• ersun hocam merih ve duhan aksu yurt dışına gidince, fenerbahçe altyapısından çıkan her adam iyi galiba diyerek yasir subaşıyı alıyo, hocam 1 maç izleseydin bari sezon içinde ... ahahahaha
  • keske eljiften gelen parayı komple basıp robert skov u alsak kopenhagdan. tipik pırpır kanat degil. fizikli, mücadeleci ve de golcü kanat forvet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Murat Sağlam ile ilgili analiz yapmışlar. Bir bakın derim.

Sağ çizgiyi tek başına savunabilmekte inanılmaz zorlanıyor. Oyuncunun repertuarında savunma reaksiyonu yok, çabadan öteye geçemiyor.

Ya önünden ya geriden ya da iç merkez personelinden topun arkasında sürekli yardım alması şart. 1v1 adam karşılaması vasat, temaslı oyunu zayıf, pas kesiciliği yok, tandem savunma yapılarında defosu daha da ortaya çıkabilir. Wolfsburg ll, bu sorunu geriye +1 stoperle çözmüştü.

Aktüel seviyesinin FB'ye yakın olduğunu söylemek zor, belki TS'un Abdülkadir Parmak modellemesi gibi vereceği total randımanı daha uzun vadeye yayma düşüncesi olabilir. Şu yeterlilik düzeyiyle değil Fenerbahçe, Süper Lig bile ona bol gibi şimdilik.

Çocuğu gömmüşler resmen

• Kjaer e ihtiyaç var defansa lider lazım

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.