Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39303931393239333934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Alexspor'luyu ciddiye almayın. Utanmasa 15 Temmuz darbesini Aykut Kocaman yaptı diyebilecek kalibrede biridir kendisi.
  • Bu Abdülrahim Albayrak ne zaman Gs'de yöneticilik yapıyor hoop Gs lehine hakem hataları oluyor. Bu hafta verilmeyen penaltı ve Muslera'ya çıkması gereken kırmızı kart es geçiliyor. Rakip gol atacak ve eksik kalacaksın. Hamza hoca zamanında melo'ya çıkmayan kırmızı kartları saymakla bitmez

Bugünkü maç 2-0 verilmeyen golümüz var 3-0 olsa maç bitecek... Neyse Aykut'u eleştirelim de nereye kadar.

Rakı şişesi sahaya atılırken maç devam eder, kelebek atılır maç devam eder. Ancak tribünden birisi hakemi dövene kadar maç devam eder, 4-5 tane yabancı madde atılınınca oyuncu korner kullanmaz hakem yardımcıları çağırırır...

Başkan falan değişmesi hikaye arkadaş birileri düzenlerini iyi kurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 23 Nisan 2018; 21:0:38 >
  • 20 dk tempolu oynadık Topal öldü resmen, oyuncular da bıraktı oyunu. Bizim forvete kanada falan ihtiyacımız yok, komple bir geri dörtlü lazım. Hakem de rezalet vermediği gol tam bomba üstüne bir de penaltımızı yedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Takım çok baskın oynuyor. Yükselen bir form grafiği var . Ne yazik ki lig bitiyor. Kayıpsız geçersek. En kötü ikinci olacaz.
    Linç edilmek istemem ama ben Aykut Hoca kalsın diyorum. Seneye FFP Devam edecek yeni hoca gelecek. Yeni sistem kadro tanı oyuncu al . Bu sene fizik gücüyle oynayan bu takıma akıllıca yapılacak 2-3 takviye ile seneye şampiyon oluruz.
    Aykut Kocaman kalmak zorunda. Ali Koç'un uzun vadeli planı varsa dahi bu çok erken bir girişim olur. Yönetim olarak "Biz gereken şansı tanıdık." mesajı verilmeli.

Güzel bir stoper ve hücumcu bir sol bekle güzel işler yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Haketmiyoruz diyorsun hakem kör olmasa maç 3-0 verilmeyen % 100 penaltı var.

Alıntıları Göster
    Golü de mi hakem yedirdi ? Adamların önü yayla gibi bomboş geliyor, bizimkiler izliyor. İzlerken ben çıldırıyorum kardeşim siz nasıl sindiriyorsunuz bu oyunu ya
  • Orada niye ofsayt verdi kalecinin arkasında mi diye ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-1 biter bu maç büyük ihtimalle antalya 2-2 yapar düşüncesi varsa kafanız iyi sanırım sizlerin Oynamadan bile gol yağdırır fener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Golü de mi hakem yedirdi ? Adamların önü yayla gibi bomboş geliyor, bizimkiler izliyor. İzlerken ben çıldırıyorum kardeşim siz nasıl sindiriyorsunuz bu oyunu ya

Alıntıları Göster
    Hem "2-0'dan sonra yattık." diyeceksin hem de "Adamların önü yayla gibi bomboş." diyeceksin.

Yediğin bloğu Alexspor'lu.
  • sysuejehdjd bos kaleye gol kacirilmasi aykutun sisteminden kaynaklaniyor. bugun de iq'muz dustu hamdolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Aykut Kocaman kalmak zorunda. Ali Koç'un uzun vadeli planı varsa dahi bu çok erken bir girişim olur. Yönetim olarak "Biz gereken şansı tanıdık." mesajı verilmeli.

Güzel bir stoper ve hücumcu bir sol bekle güzel işler yapabiliriz.

Alıntıları Göster
    Atıf Sağ açığa çekmesi lazım. Atıfın yeri sol açık değil. Bana göre iki tane çok iyi stoper lazım. Sol bekte lazım ama acil olarak bir Sol açık bir tane çok kaliteli 8 numara ve bir stoper lazım. Eğer ekstra olacaksa bir stoper ve sol bek de olabilir ama FFP Varken nasıl olacak bilmiyorum.

• quote:

Şu Alexspor'luyu ciddiye almayın. Utanmasa 15 Temmuz darbesini Aykut Kocaman yaptı diyebilecek kalibrede biridir kendisi.
    Sen kimsin birader beni tanıyormuş gibi konuşuyorsun ?
  • lugano dahil fb nin son 15 yildaki topla iliskisi en kotu stoperi skrtel. izledigim en kazma stoperlerden. hava topu karsilamak disinda bir vasfi yok. liverpoolda teneke bagladilar zaten. bos beleş adam bi de yillik 4 aliyor. sene sonu itelenmeli

• Her mesajının içeriği Aykut Kocaman fanboyluğu olanları bloklayın gitsin tertemiz oluyor forum
  • quote:

Hem "2-0'dan sonra yattık." diyeceksin hem de "Adamların önü yayla gibi bomboş." diyeceksin.

Yediğin bloğu Alexspor'lu.

Alıntıları Göster
    Sen ne değişik bişeysin böyle. Aykutperest seni.
  • quote:

Blokların geçin, kendi kendilerine konuşup dursunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The.ExpertD

Belini kırdı diyorsun da daha müsait pozisyondayken vermedi, g20nin önüne 3 adam geçtikten sonra verdi.

O kanatta dirardan başka biri olsa yardırıp kaleye gitmişti zaten
    Beni daha müsait pozisyon ilgilendirmiyor orada adam pası vermiş ve guiliano atamamış pozisyon orada bitmiştir benim için dirar'a gelene kadar nice çöp adamlar var neyse maçı izlemeye devam
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun arkadaş... Kafan mı iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The.ExpertD

quote:

Blokların geçin, kendi kendilerine konuşup dursunlar.

Alıntıları Göster
    Kanıma dokunuyor bunların burada ahkam kesmeleri. Aykut gelince ortaya çıkıp gidince yok olan tipler has Fenerbahçeli gibi konuşuyor.

Basıyorum zaten bloğu gördükçe.
  • quote:

Alıntıları Göster
    bunlar skorcu tayfa.
  • Bir penaltı daha gitti, ne olacak ya nasıl olsa hatalı gol yedik
  • 
Sayfa: önceki 39303931393239333934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.