Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sol bek için Miguel Lopez söylentileri var twitterda
  • Harbiden o nasıl bi cevaptı ya gerçekten adamlar bi değişik. Dün yazdığım yorumun bire bir örneği adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun sisteminin forveti Smolov der susarım

Kasadaki parayi basip alin allah rizasi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

ya admin neden siliyorsun yazdıklarımı tahrik,küfür yok ki,kendimi bildim bileli gs'lilerle çekişirim,birbirimizi kızdırırız yeri geldiğinde makara yaparız
    fenerbahçeliyim benim rakibim hep galatarasay olmuştur başkası olmamıştır,bunu yazmak suç mu anlamıyorum ki

Harbiden bu işte bir gariplik var. Buraya ne yazsak siliniyor. Bjk bölümüne günaydın yazarsak 1 hafta ban.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

Biz orta saha değiştikten sonra takım ciddi derecede seviye atladı resmen bambaşka bir takım vardı dün. Bence sizinde en çok ihtiyacınız olan şey bu. Valbuena'nın yanına 2 tane kaliteli adam alırsanız epey fark olur eskisine göre.

bizim yönetim öküz olmasaydı ndiaye yi geçen sezon alırlardıda iş işten geçti
  • ben rakibin onurlusunu ve büyüğünü isterim,olmuşken böyle olacak,öyle kendi abuk subukluğumuzdan kaynaklı+yapay+haybeye+karambole 1-2yıllık başarıyla birden kendini dev aynasında gören yolunu şaşırmış sözde rakip istemiyorum
    son 3 yılda bunu anladım bizim tek rakimiz var öyle olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göztepe.

Seyircisiz maçta "Haydi Bastır Şanlı Göztepe" tezahüratını iliklerinize kadar hissetmeye hazır mısınız?

beşiktaşlılar yetmedi dimi .. sen nerden çıktın bilader göztepe ne
  • hic duyum yok yaprak kimildamiyor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ashley j williams

quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

savunmayla orta saha arası çok boş bu bjknin biz adam akıllı santrafor ve 10numara alırsak dağıtırız bu bjkyi bu sene.

adamlar geçen sezon ölümüzü yenemediler.

pepe de gelse negredoda gelse. lenside alsalar hava civa.

bu sene büyük düşüş yaşıyacaklar.

kafa bi milyon olunca. hayallerde yaşıyorlar

asıl tehlike başskşehir.

asıl tehlike fenerbahçe ve beşiktaş bunu başakşehir açısından söylürum bu sezonun en iyi kadrosu onlarda

• M.Sow u kesinlikle istemiyorum. İnanılmaz ağır bir oyuncu pasları vs çok kötü tek yaptığı ceza sahasında boş beleş gol atmak bide secdeye yatmak. Takım şuanda baştan aşşağı yenilenmiş durumda lig başladığında görceksiniz yeni transferlerle 2 ya da 3 eski oyuncu olacak sahada. Ayrıca şuanki oyun sistemimize oyuncu yapımıza da fazlasıyla ters valbuena ve dirar ın yanında pas istasyonu olamaz verkaça giremez çok ama çok ağır kalır takımın el freni olur. Muhtemelen gelirse de aykut hoca onu sol kanatta oynatır.

Umarım gelmez gelirse bile bu 4 transferden biri olmaz 5 nci oyuncu yedek santrafor olur ise öpüp başıma koyarım 60 tan sonra oyuna sokulabilir.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Ya nerede duydunuz bunu ? Kendi izleniminizse nereden vardınız bu kanıya ?

Aykut Kocaman Fenerbahçe de şampiyon olmuş. UEFA'da çatır çatır oyadığı maçlarda zorlandığı maçlar da olmuş yarı final oynamış finali kaçırmış.
    Buradan ayrılınca Konya da sistem kurmuş. Küme düşecek konya takımında 2 senedir yaptıkları ortada bırakmış hala işliyor sistemi.
    Daha ne yapacak AK uzayamı fırlatacak Konyayı. Kadrosu belli imkanları belli. Fenerbahçede iken yaşadıklarımız belli.

Yeter ya bu AK düşmanlığınız hakikaten rahatsız ediyor artık. Hoca kendisi söylüyor benim oynatmak istediğim futbolu oynamak zor oturtmak zor.
    Sizin düşündüğünüz gibi defans değil Tempo oyunu oynatmak istiyor hoca. Bkz Monchengladbach maçları örnek. Fakat fizik yetersiz ve yaşlı oyuncularla oynaması kolay bir sistem değil. Oynamayan bir takım da yorulup geride kabullenmek zorunda kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Bu oyun sisteminin forveti Smolov der susarım

Kasadaki parayi basip alin allah rizasi icin

Boyu posu uzun olmasına rağmen oldukça hızlı ve ayrıca teknik. Fenerbahçe ile oynadıkları maçta adamı ağzım açık izlemiştim. Hem mükemmel takım oyunu, hem tam bir pivot, sürekli rakibi rahatsız ediyor, tüm ataklarda istasyon görevi görüyor. Sırtı dönük oynuyor ama topu önüne alıp ortalamanın üzerindeki hızı ve tekniği ile çalım da atabiliyor. Ayağı da gayet iyi. Kesinlikle ama kesinlikle 2xSow eder Smolov.

Son 5 yıldaki en verimli forvetimiz olur buna eminim diyebilirim. Şu an bana Ben Arfa'yı mı alsak sevinirsin Smolov'u deseler kesinlikle Smolov derim. O maçları adam akıllı izleyenler adamın ne denli yerli yerinde bir forvet olduğunu bilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wizard Gezici

quote:

Orijinalden alıntı: geng

Ayrıca Bjk Lensi alarak Fenerbahçe yönetiminden cok sağlam intikam aldi.

Bizim yonetim o kadar beceriksiz ki bizim en iyi futbolcumuzu satın aldı, bu kulüp Aziz Yıldırım ve tayfasından kurtulmalı.

Aykut Kocamandan da, kalede Volkanı oynattığı gun bitti bu adam, teknik direktör once adaletli olacak, adam kayirmayacak.

troll musun bilmiyorum ama lens'in bizi oyuncumuz olmadığını bilmen için beyin fonksiyonlarının tam teşekküllü çalışması lazım.

Lens tabi ki bonservisiyle bizim oyuncumuz degildi, ama sonucta hepimiz de cok sevdik Lensi Fenerbahcede.

Niye troll olayim, başlığı takip etmiyor musunuz hic, yaziyorum ara ara, Lens en iyi futbolcu degilmiydi gecen sene Fenerbahcede.

Kimse kusura bakmasın Bjk cok sağlam çalım attı Fenerbahçe yönetimine, Aziz Yıldırım niye 4 transfer diye sayıklamaya başladı, durup dururken degil herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 7 Ağustos 2017; 14:6:23 >

• quote:

quote:

quote:

Bizim yonetim o kadar beceriksiz ki bizim en iyi futbolcumuzu satın aldı, bu kulüp Aziz Yıldırım ve tayfasından kurtulmalı.

Aykut Kocamandan da, kalede Volkanı oynattığı gun bitti bu adam, teknik direktör once adaletli olacak, adam kayirmayacak.

troll musun bilmiyorum ama lens'in bizi oyuncumuz olmadığını bilmen için beyin fonksiyonlarının tam teşekküllü çalışması lazım.

Lens tabi ki bonservisiyle bizim oyuncumuz degildi, ama sonucta hepimiz de cok sevdik Lensi Fenerbahcede.

Niye troll olayim, başlığı takip etmiyor musunuz hic, yaziyorum ara ara, Lens en iyi futbolcu degilmiydi gecen sene Fenerbahcede.

Kimse kusura bakmasın Bjk cok sağlam çalım attı Fenerbahçe yönetimine, Aziz Yıldırım niye 4 transfer diye sayıklamaya başladı, durup dururken degil herhalde.

aykut kocaman gelmeseydi lens bizdeydi, kendisini gölgede bırakacak oyuncu istemedi her zamanki gibi,

• quote:

quote:

quote:

Çalımla alakası yok. Aziz bonservisini al gel bakarız demiş. Lens'in öyle bir şey yapması mümkün değildi. Fenerbahçe'ye gelmek istiyordu ama Dirar alınınca olmasa da olur dediler. Tek tercih hakkı vardı o da Beşiktaş. Lens konusunu kapatalım artık.

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Musa sow bu takimin bel kemigiydi gelse de tekrar secdelere gitse

Ver mehteri ustam !

• Eski yaptıkları yüzünden hala eleştirilen (eski yaptıkları bile gereğinden fazla eleştirilen) Aykut Kocaman, dün itibariyle Konya'ya 1.5 kupa kazandırmış oldu.

• Merak etmeyin beyler Lensi Aziz Y. Ajan olarak bjkye yerlestirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Affedilmeyen_

quote:

quote:

quote:

Çalımla alakası yok. Aziz bonservisini al gel bakarız demiş. Lens'in öyle bir şey yapması mümkün değildi. Fenerbahçe'ye gelmek istiyordu ama Dirar alınınca olmasa da olur dediler. Tek tercih hakkı vardı o da Beşiktaş. Lens konusunu kapatalım artık.

Bu yönetim tencerede taş kaynatti durdu, taraftar da avundu.

Hatta taş kaynatma isini o kadar iyi yaptılar ki yönetim tencerede taş kaynatmayi bırakmasına rağmen taraftar avunmayi bırakmadı, ta ki Lens Bjk ye gidene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 7 Ağustos 2017; 14:18:2 >

• Onur Tuğrul sol bek transferi düşünüldüğünü söyledi

• 
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.