Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (593. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ertuğrulda Fabianoda Volkandan daha iyi oynar

Aç son haftalarda oynadığımız sivas ve ibb maçlarını izle volkan ve fabiaonun kurtarışlarına bak.

Volkan ameliyat oldu zaten kötü formu vardı iyice düşecek

Türkiyenin de en iyi kalecisi falan değil eskidendi o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cja

boş verin bu sene pahalı transfer falan yapmasınlar ki seneye gelecek yönetime enkaz kalmasın en azından o yüzden böle ucuz oyuncuları falan alcakalrsa alsınlar en azından gelecek sene kadroyu temizlerken çok problem yaratmazlar ( diego gibi) o yüzden pek oyuncu almadan bu seneyi geçirelim mali fair playe uyarak gelecek sene yeni bir yönetimle eski günlerimize döneriz

seneye gelecek yönetim ? aziz ölecekmi acaba bi duyum mu aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Ertuğrulda Fabianoda Volkandan daha iyi oynar

Aç son haftalarda oynadığımız sivas ve ibb maçlarını izle volkan ve fabiaonun kurtarışlarına bak.

Volkan ameliyat oldu zaten kötü formu vardı iyice düşecek

Türkiyenin de en iyi kalecisi falan değil eskidendi o.

Ya bırak Ertuğrul'uda gören bişey sanacak Bizde anca 2.3. kaleci olacak hep göreceksiniz ..

İsteyen istediğini düşünsün söylesin Volkan bu senede kaleyi korumaya devam edecek 1.kaleci olarak he Volkan'ı istemiyorlarsa getirsinler o zaman Ospina vs bi kaleci oda FFP varken yemez..

Ayrıca ameliyat olun hiç bir şey değişmez kaldığı yerden devam edecek nolmuş ameliyat olduysa bel fıtığı ameliyatı olup başarıyla kariyerine devam eden bir sürü futbolcu var ..Bu sene anca CL elemelerini kaçırır Volkan sonra kaldığı yerden devam..

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    devam etsin sorun yok 2 senedir rezil performansı var zaten 1 sene daha rezil oynar sonra bırakır futbolu.

siz kalede gelen ilk topu yemek için fırsat kollayan birini istiyorsanız o sizin sorununuz zira ben sıkıldım artık kalemize gelen ilk topun gol olmasından.

o çok sövülen dalga geçilen tolga dan bile istatistikleri kötü volkanın açın araştırın az.
  • quote:

devam etsin sorun yok 2 senedir rezil performansı var zaten 1 sene daha rezil oynar sonra bırakır futbolu.

siz kalede gelen ilk topu yemek için fırsat kollayan birini istiyorsanız o sizin sorununuz zira ben sıkıldım artık kalemize gelen ilk topun gol olmasından.

o çok sövülen dalga geçilen tolga dan bile istatistikleri kötü volkanın açın araştırın az.

Ya Volkan'la , tolgayı kıyaslamam bile ben, tolga diyorsun ya tam bir bomba tolga,onur,cenk vs. bunları Volkan'ın yanına dahi yaklaşamaz şuan Volkan ile kıyaslanacak anca Babacan vardır oda son 2 sezondur gerçekten çok iyi maçlar çıkardı diğerleri eline su dökemez Volkan'ın bu sene Volkan'ın oynadığı oyunu görünce sene sonu Şampiyon olunca görüşürüz .. Volkan şuan Türkiye'de her anlamda tartışmasız 1 numaradır o yüzden kimse ile karşılaştırıp tartışmam bile he getirirsin Ospina vs gibi bir kaleci o zaman kimsenin sesi çıkmaz sakın tolga,onur gibi adamlarla aynı metinde bile yazmayın Volkan'ı gülerler adama..

En iyi Türk kaleci diyorsan yarıştığı kaç kaleci var ki ? Yönetim hiç girişimde bulunmuş mu kaleci için ? Başkanı arkasına aldı beyimiz canı isterse tutuyor canı istemezse gol.

FFP gelmese düşünmezler kaleci ? Yenildiğimiz maçlar incelensin hiç bir kurtarışı yok. İstediğin kadar iyi olsun savunman Volkan bizi şampiyon yapanaz
  • Yahu cok sacma degilmi elinde ertugrul varken fabianoyu tekrar aliyosun hey allahim.

Birde hazirlik maclarini gene tivibu mu verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    eski volkan olsa bende kıyaslamam arkadaşım anlamıyor musun beni?

bu sezon Volkanın ve Tolganın kurtarış % lerine bak açta kim kime fark atmış gör

isim takıntısı olanlar yüzünden bu adam 2 senedir rezil performans gösteriyor ama kimse tarafından ıslıklanmıyor kabul edin şunu volkan bitmiş bir kaleci artık eski volkan yok

ertuğrulda oynasa fabianoda oynasa volkandan daha iyi performans gösterir.
  • tugaydurukan kullanıcısına yanıt
    pazar ve çarşamba fb tv verir diğerleri d smart
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

En iyi Türk kaleci diyorsan yarıştığı kaç kaleci var ki ? Yönetim hiç girişimde bulunmuş mu kaleci için ? Başkanı arkasına aldı beyimiz canı isterse tutuyor canı istemezse gol.

FFP gelmese düşünmezler kaleci ? Yenildiğimiz maçlar incelensin hiç bir kurtarışı yok. İstediğin kadar iyi olsun savunman Volkan bizi şampiyon yapanaz

Tamam bende ondan bahsediyorum zaten Türkiye'de kaleci yok Tolga,Onur,Cenk,Mert vs şuan Türkiye'nin en iyi en tecrübeli adamı Volkan Demirel..

FFP varken şuan millet Volkan'a bok atıyor ben buna kızıyorum sanki şuan Ospina'yı getirebilcezde biz istemiyoruz getirsinler böyle bir adam kimsenin sesi çıkmaz ama şuan FFP varken Volkan gibi bir kalecinin olmasına şükretmek lazım daha ne olsun .. Stoper,sağ bek , sol bek , Ofansif Orta saha vs elimizde oyuncu yok millet kaleciyi beğenmiyor ya lükse bak senin elinde şuan kadron yok kadron elemelere kaç gün kaldı bir bakın..

• Volkan iyi kaleci falan değil. Ayağıyla veya eliyle topu oyuna sokamayan kaleci olmaz. Şöyle bir sahne ile hiç gol attigimizi hatırlamam.

Volkan topu kurtarir. Seri bir şekilde ayağıyla topu yarı alandaki kanat oyuncusuna aktarır ardından hızlı kontra ve gol. Fark 2'ye çıkar.

Var mi böyle bir gol? Yok. Ayağıyla topu taca vuruyor Tabi o da iska geçmezse. Topu kalcasiyla kontrol etme ve evinden aldırma yeteneği var. 34 yaşında Hala Yan topta boşa çıkan kaleci olmaz. Fenerbahçe'ye yakışmayan bir adam.

Alman kalecilere hayranım. Leno özellikle. Bir tık altı Polonyalı kaleciler. Fabianski Arsenalden beri çok beğeniyorum. Keşke alabilsek.

Ertuğrul anca Tr kupasında oynar diyorsun. Yaşın yetiyorsa Volkanın gençlik yıllarını yediği golleri küfürleri izle. Başkana yakınlığı olmasa çoktan gönderilirdi Volkan. Ertuğrulun yaşındayken Volkan ne yapıyordu ? Haketmiyor kaleyi Volkan
  • quote:

eski volkan olsa bende kıyaslamam arkadaşım anlamıyor musun beni?

bu sezon Volkanın ve Tolganın kurtarış % lerine bak açta kim kime fark atmış gör

isim takıntısı olanlar yüzünden bu adam 2 senedir rezil performans gösteriyor ama kimse tarafından ıslıklanmıyor kabul edin şunu volkan bitmiş bir kaleci artık eski volkan yok

ertuğrulda oynasa fabianoda oynasa volkandan daha iyi performans gösterir.

Geçen sene kariyerinin en iyi 3 sezonundan birini oynamış 17 maçta gol yememiş Volkan'ı tolga ile kıyaslamam bile..Ayrıca bu sene göreceksiniz bak adam nasıl oynuyor Volkan her zaman kadronda olduğu için sevinilmesi gereken tecrübeli iyi bir kaleci ve adam gibi adam heleki şuan FFP varken kaleci tartışılmaz bile ..Bu senede Volkan as kaleci olacak zaten olmalıda kaleyi bırakıp stoper,bekler,ofansif orta sahayı tartışın derim elimizde resmen kadro yok şaka gibi CL elemelerinde ne bekleniyorsa artık..

boşuna tartışmayacağım ben kurtarış yüzdesinden bahsediyorum sen 17 maçta gol yemedi diyorsun. gözünüzü böyle böyle boyuyorlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Ertuğrul anca Tr kupasında oynar diyorsun. Yaşın yetiyorsa Volkanın gençlik yıllarını yediği golleri küfürleri izle. Başkana yakınlığı olmasa çoktan gönderilirdi Volkan. Ertuğrulun yaşındayken Volkan ne yapıyordu ? Haketmiyor kaleyi Volkan

Yaşın yetiyorsamı senin yaşın kaç acaba bunu diyorsun Ben Volkan'ın Kartalspor daki maçlarını biliyorum Fenerbahçe'ye ilk tranfer olduğu zamanı ilk maçını hepsini çok şükür biliyorum hey gidi hey ..Ertuğrul'un sonuda aynı Mert gibi olacak hele ki Fabiano'yu yeniden alacaksak o yüzden Volkan'ı tartışmama gerek yok artık getirsinler Ospina gibi bir kaleci sustursunlar milleti he yoksa zaten Volkan koçlar gibi devam edecek alnının akıyla başarıyla inşAllah..

• quote:

boşuna tartışmayacağım ben kurtarış yüzdesinden bahsediyorum sen 17 maçta gol yemedi diyorsun. gözünüzü böyle böyle boyuyorlar zaten.

Tamam sen koy oynat o zaman tolgayı ya ben diyorum Volkan'la tolga vs bunları kıyaslamam bile onlar kim ya kaç maç oynamışlar kaç mac avrupada oynamışlar kaç maç milli forma giymişler kaç kupa kazanmışlar geçen seneyi bırak Volkan Tolga'dan her zaman iyiydi her zaman..Tartışmaya gerek yok getiremiyosa yönetim dediğim gibi Ospina vs klasında bir kaleci FFP varken Volkan 1. kaleci olarak devam edecek etmelide Türkiye'de senin gibi Volkan'ı tolga ile onur ile vs kıyaslayanlara yemin ediyorum çok gülüyorum Türkiye'de şuan elindeki şartlara göre en iyi kalecin sende daha ne olsun zaten Türkiye'de kalecide yok adam gibi onun için boşuna yormayın kendinizi görecekiniz Volkan'ı bu sene..Milletin derdi kale olmuşgeçen sene yediğimiz gol sayılarına Volkan'ın en iyi 3 sezonundan birini geçirmiş olmasına bakan yok yahu senin elinde şuan kadro kadro millet Volkan'ı tartışıyo Volkan'ın yerine nerde bu bekler , stoperler , ofansif orta saha bunu tartışın buna yanın..

• FABIANO = ERTUĞRUL > VOLKAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Yahu cok sacma degilmi elinde ertugrul varken fabianoyu tekrar aliyosun hey allahim.

Birde hazirlik maclarini gene tivibu mu verecek

Ertuğrul adam değil mi? Niye bu insanlara güvenilmiyor. Engin-Rüştü-Volkan dan sonra zincire bir halka daha ekleyip neden bir futbol kültürü oluşturulmaya çalışılmıyor. Mert gitti Ertuğrul da gitsin, Erten Ersu da gitsin... Kim gelsin yedek kulübesinden Fabiano. Burası Portonun geri dönüşüm tesisleri mi?

Aziz Başkan ne yaptıysa, neyle övündüyse yıkmadan gitmeyecek. Rüştü,Gökhan, Alex, Aykut, Zico, Ersun, Kiğılı, Şadan Kalkavan, Selim Soydan, Hakan Bilal, Hamdi Akın, Saadettin Saran, Ali Koç (son tribün olaylarında imalı açıklama)... Bir tane adam gibi adam, delikanlı biri çıkıp demiyor ki. Tamam tesis yaptın, vizyon getirdin, milyon euro lara çıkardın hepsine eyvallah ama Fenerbahçe kimliğimizi mahvettin demiyor, diyemiyor. Akıl tutulması yaşıyor binlerce, milyonlarca taraftar.

Bir takımın tarihi marşlara, şarkılara türkülere yazılır. Tribünde tezahüratlara yazılır. Hiç birinde tesis adı geçmez, para geçmez,... İnsanların adları geçer; Cihanlar, Lefterler, Canlar, Fikretler, Aykutlar, Oğuzlar, Rıdvanlar, İsmailler,... Aziz Yıldırım zamanında 17 senede kimi şarkılara yazdık, tezahüratlara ekledik Alex hariç. Ki Alex başkanın hışmına uğradı. Kimse Fenerbahçe nin üstünde değil dedi. Kendisi şuan Fenerbahçeden daha değerli. "Kızdırmayın 10 sene daha gitmem" diyecek kadar.

Bir gün eğer giderse;
    1- Alnımıza şikeci damgasını vurup gidecek,
    2- UEFA mali disiplinine uymak zorunda kalmış, güya Türkiye nin ekonomik olarak en güçlü olduğu söylenen takımını bırakıp gidecek,
    3- Hemen hemen bütün futbolcularını küstürerek gönderen biri olarak gidecek,
    4- Bursa ve Denizli facialarıyla gidecek,
    5- Stadını yakan, olmayan şampiyonluğa sevinen, polisinin araçlarını ters düz eden bir taraftar grubunu arkasında bırakıp gidecek,
    6- Forma-Kombine protestosuyla gidecek,
    7- Adını dahi bilmediğim bir teknik direktöre Türkiye kupasını, ömrü boyunca hiç sonunu getirememiş bir teknik adama şampiyonluğu bırakıp gidecek,
    8- 17 sene de ezeli rakibimize 17 kupa kaptırarak gidecek,
    9- Arkasında 17 senede 15 teknik adam bırakarak gidecek,
    10- Tarık, Mehmet Topuz, Ozan ihtiyacımız olmayıp, kibirle yapılmış ve sonları hüsran olan transferle anılarak gidecek, (Emre Mor iyi ki transfer edilemedi demedik mi hep bir ağızdan)

Herşeyden daha değerli olan milyonlarca insanın Fenerbahçeli olma üst kimliğini ve kültürünü ellerinden alıp gidecek, EĞER GİDERSE!

• Fabiano topları sektirmese iyi kaleci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan iyi çocuk aslında da çevresi kötü. ne volkan muhabbetiymiş arkadaş 3 sayfadır volkanı tatışıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.