Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.757
Cevap
35
Favori
139.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraakcner

Keşke o zekasını maçlarda kullansa

Ego zekadan ağır basıyorsa engel olur kullanmaya. Benim mesela bu sene artık takımdan beklentim yok soğuttular. Kadroya bakıyorum direk hevesim kaçıyor izlemiyorum Vitor reyizin sayesinde. Tamam aslolan şahıslar değil ama insan bu göze hoş gelen adamları izlemek istiyor 2 sezon önce Brezilya 3. liginde oynayan adamı değil
  • tarafsizyorumcunuz kullanıcısına yanıt
    Mersinden kötü olan takım BJK nin 3. olduğu gruptan lider çıktı yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu takımın başında Ersun hoca olacaktı ..

• Lord Joker linç edileceğini bildiğinden uğramıyor buralara.
  • Lazio'lular bir tane Gs'li taraftarı bıçaklamış.
  • quote:

O zaman ki takımla şimdiki takım arasında dağlar kadar fark var yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

siz birde bizden sonra akhisar deplasmanını düşünün bizde puan bırakıp birde akhisar deplasmanından boynu bükük dönerseniz kadıköyde çay kahve içersiniz artık

Kahin misin kardeş diye soracaktım ki Beşiktaşlı olduğunu gördüm. Anlıyorum. Tamam. Güzelmiş. Tebrikler. Helal valla. Çok iyi analiz. Mükemmel. Harika. Muhteşem. Süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Hangi dağmış o? Kaf Dağı falan mı? Hayal gücünüzün bir sınırı yok mu la sizin?

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

siz birde bizden sonra akhisar deplasmanını düşünün bizde puan bırakıp birde akhisar deplasmanından boynu bükük dönerseniz kadıköyde çay kahve içersiniz artık

Kahin misin kardeş diye soracaktım ki Beşiktaşlı olduğunu gördüm. Anlıyorum. Tamam. Güzelmiş. Tebrikler. Helal valla. Çok iyi analiz. Mükemmel. Harika. Muhteşem. Süper.

bursa macında da aynısını söyledim o zamanda dalga geçmiştiniz gardeş , neyse ilerleyen zamanda göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

Hangi dağmış o? Kaf Dağı falan mı? Hayal gücünüzün bir sınırı yok mu la sizin?

Yok.

• Fenerbahçemizin ilk 11'i; Fabiano, Gökhan, Kjaer, Alves, Hasan Ali, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Josef, Nani, Volkan Şen, Robin van Persie

• Arkadaslar aksamki mac icin bir sorum var.Acestream kullanan bir forumdas bana ulasirsa mutesekkir olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azizsilin devreye girmiş anlaşılan. Bu Aziz Yıldırım ilginç bir adam, tam şampiyonluk gidiyor gibi oldu yine devreye girdi. Büyük ihtimal FB şampiyon olur artık. Biz zaten erken koptuk, e BJK de Anadolu takımı refleksinden dolayı sonlara doğru puan kaybı yaşar.

• 2,5 alta kasa girin 3 ön libero

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Azizsilin devreye girmiş anlaşılan. Bu Aziz Yıldırım ilginç bir adam, tam şampiyonluk gidiyor gibi oldu yine devreye girdi. Büyük ihtimal FB şampiyon olur artık. Biz zaten erken koptuk, e BJK de Anadolu takımı refleksinden dolayı sonlara doğru puan kaybı yaşar.

Azizsilin etkisi mi degilmi bjk kadrosundan sonra görücez.Bu turu zaten geçtik is olsun diye de oynatıyor olabilir.Asıl bjk maçında oynarsa rvp inanırım şampiyon olduğumuza

• tivibuyu aradım. adamlara diyorumki ben bu maçı izlemek istiyorum. tek maç verebiliyomusun diyorum. 78 lira verin diyo.

lan üstüne 20 daha koysam pzt bjk maçına giderim stada. böyle saçma işmi var.

maç için link varmı arkadaşlar hiç bildiğiniz
  • selamlar

acil bir konuda goruslerinizi almak istiyorum

Göztepe logolu passolig kartli bir arkadaş Beşiktas maçına gelmek istiyor
    ancak bilet transferini yapınca passo sitesinde

Bu maç için uygun passolig kartınız bulunmamaktadır. uyarısını alıyoruz

passo sitesinde ise Bilet kalması durumunda, maç saatinden 24 saat önce Misafir Takım logolu kart sahipleri hariç tüm Passolig Kart sahipleri maç bileti alım hakkına sahiptir yazısı var

yanı biz bu transferi pazar günü 20:00 dan sonra yaparsak olur mu yoksa sadece passo üzerinden bilet alımı için mi geçerli?

• Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• NEDEN OYNATIYOSUN ŞOPAR HERİF YA SAKATLANIP PAZARTESİ OYNAYAMAZSA ALLAHINDAN BUL VİTOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

Bu mesaja eklenen görseller:

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.