Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38483849385038513852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 istiyorlarmış. Ayrıca niye veremeyelim? FENERBAHÇEyiz biz. Batman petrolspor değil
  • 25'e aslında şu Teixeira'yı alsak.10 milyona da Fred'i alsalar ne güzel olur
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Güzel hesapmış hocam. 50 milyon dolar 46 milyon euro yapıyor. Sadece ülker'den alacağımız para bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

25'e aslında şu Teixeira'yı alsak.10 milyona da Fred'i alsalar ne güzel olur

Hocam senin için özel bi fotoğraf albümü hazırlamayı düşünüyorum nasipse :)

Sen inanmıyorsun tabi de Mesut ilk tercih David Silva 2. tercihti diye biliyorum David Silva ile anlaşmışız, City ile görüşmeye başlayacakmışız şimdi.

Kaynak: Fenermedya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

35 istiyorlarmış. Ayrıca niye veremeyelim? FENERBAHÇEyiz biz. Batman petrolspor değil

FFP batman petrolsporu men etmez bizi eder ama
  • Şu Gallifreyan'a cevap vermeyin bol keseden sallıyor.Her yazılana inanılmaz twitter'da bir hesap açarım transfer sezonundan önce bütün yaz buraya aktarırsınız o duyumları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İspat konusunda mı ?

David Silva geliyorsa Mesut'un uçarak gelmesi lazım.İnşallah Mesut gelir şu Ozan'ı da Avrupa'ya kiralarlar.En azından gelişsin bizde çürüyeceğine yerine de orta ofans alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Bizim yönetimle de görüşmüşler zaten.

Yönetim daha gecen gün yalanladı. Ayrıca bu tür bir görüşme olduğunda borsada işlem gören bir takım olduğumuz için belli kurumlara bildirim yapılması gerekiyor öyle bir bildirimde yok. Dediğim gibi daha gecen gün başkan kendisi yalanladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

quote:

35 istiyorlarmış. Ayrıca niye veremeyelim? FENERBAHÇEyiz biz. Batman petrolspor değil

FFP batman petrolsporu men etmez bizi eder ama

Bu seneden önce ne zaman böyle transfer yaptık? 5 yıldır çok çok para döküp aldığımız bi adam yok benim hatırladığım. FFP konusunda rahat olduğumuzu düşünüyorum ben.

@Aegon VI Targaryen Sen verme hocam. Transfer döneminde görüşürüz inşallah.

@Markus Schulz Evet :) Umarım nasip olur öyle bi liste hazırlamak :D Ayrıca Mesut için 35, David Silva için 30 istiyorlarmış. O yüzden Silvanın gelmesi daha olası bence.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Yönetim daha önce neleri yalanlamadı ki
    Görüşmeler kesinlik kazanmadan bildirim yapılmaz
  • quote:

quote:

Sen inanmıyorsun tabi de Mesut ilk tercih David Silva 2. tercihti diye biliyorum David Silva ile anlaşmışız, City ile görüşmeye başlayacakmışız şimdi.

Fenermedya'da, Facebook'ta gördüğünüz her şeye inanmayın. Üzülüyorsunuz sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Yönetim daha gecen gün yalanladı. Ayrıca bu tür bir görüşme olduğunda borsada işlem gören bir takım olduğumuz için belli kurumlara bildirim yapılması gerekiyor öyle bir bildirimde yok. Dediğim gibi daha gecen gün başkan kendisi yalanladı.

Haklısınız ama Zico'nun gitmeyeceğini hakkında yapılan açıklamanın yanında R.Carlos yalanlanmıştı.
  • bugün elimize önemli bir fırsat yendi yarın adam gibi oynamalı yenmeliyiz sonrasını bekliyeceğiz
  • david silva mı ? mesut mu ? hazır avrupa'ya açılmışken messi neymar suarez'i 3'lü paket yapıp alalım istiyorsanız ?

ne içiyonuz beyler söyleyin bende içeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

quote:

Fenermedya'da, Facebook'ta gördüğünüz her şeye inanmayın. Üzülüyorsunuz sonra.

Önceden dediğiniz gibi ümitlenip inanan bi insandım ama şuan değilim. Hatta çoğu transfere "hadi ordan" derdim. Ama Fenermedya'da İbrahim Kuş'un yazdıklarından yanlış çıkanı görmedim. O yüzden bu adama inanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Haber de bu:
    http://forum.donanimhaber.com/m_14302802/tm.htm

• Guarin haberleri çıkmaya başlamış.
  • Söyle bakiyim kaç tane attılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Van persie için ne kadar önermişler bilgi var mı adam izlemeden göndericez bu gidişle ?
  • saatler geriye alınacak maç 4 de haberiniz olsun
  • 
Sayfa: önceki 38483849385038513852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.