Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38443845384638473848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim grupta tek bir takım var , o da Molde, gerisi tırt, geçiniz.
    Orta sahada beynimiz yok, beyinsiz oynuyoruz, geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereira: "Eğer sadece 'son bölümde iyi oynadık' derseniz benim bu işten hiçbir şey anlamadığım anlamına gelir.Bu akşamki gibi oynarsak önümüzdeki maçlardan mutlu ayrlacağımıza eminim." Sana da diyecek bir şeyim kalmadı artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

İlk yarıda takımımızın ısı haritası. Mavi ok hücum yönünü gösteriyor.

/>

• çift yönlü ortasaha yok.persie ve ferdi çok ağır,formsuz,iş yapamıyor.nani dedik dedik ama volkan daha etkili,markovicin de bi numarasını göremedim.hal böyle olunca bu takımda hücum oynayabilmesini beklemeyin
  • percy444loraine kullanıcısına yanıt
    açık noter varsa tasdikleyelim
  • doğruya doğru resmen balon takım kurmuşlar haberimiz yok senenin başında takıma bakış açım porto,m.city gibi bir takım olacaz diye umuyordum, şimdi ise karabükspor.Oyun anlamında bireysel başarılar hariç herhangi bir anadolu takımından farkımız yok.Pozisyon yok,paslaşma yok,baskı yok,koşma yok,şut atabilme becerisi yok bir de bir FUTBOLCU düz pas nasıl atamıyor anlamış değilim.Aga düz ya düz sal gitsin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenıx39

İlk yarıda takımımızın ısı haritası. Mavi ok hücum yönünü gösteriyor.

Pamuk Pereira ve 7 ön liberolar ile çok normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size tavsiyem sakın Vitor un maç sonu açıklamalarını okumayın az daha laptopu kıracaktım
  • Manchester'dan oyuncu alıp Bursa'lı oyuncu ile aynı takıma koyarsan başına da Katar'dan abuk sabuk bir herifi getirirsen böyle ne olduğu belirsiz bir top oynarsın işte. Adam çıkıyor maç boyunca baskı yaptık diyor. Benim gördüğüm sadece Volkan Şen girince etkili olabildik. Nani,Fernandao ve Persie sahada yoktu. Persie-Fernandao aynı anda sahada asla olmamalı. Aynı şey Souza-Topal için de geçerli. Bu ikilileri asla denememeli.

• Trtye bak aklı sıra adamlık yapıyor,bitmiş maçın 90 dakikasını yayınlayacaklarmış.Ne kadar mutlu oldum anlatamam
  • F.Bahçe'nin 2 maçta gol yemeyip 4 puan aldığı amatör (!) Ajax, kendi liginde 11 maçta 30 gol attı 5 yedi ve lider!
    Benim açımdan iyiye giden bir şey varsa takım olma yolunda ilerleme göstermemiz, sürekli kötüye giden bir şey varsa o da oyuncuların bireysel performansları. Nasıl oluyor anlamak güç. Takım hâlâ Diego'ya top taşıyamıyor, Diego geriye gelip alıyor. Van Persie'ye top her zaman geç atılıyor. Adam top istiyor 5-10 saniye geç atıyorlar ve adam pozisyon kaybediyor. Sonra Van Persie kötü diyorlar, yahu kardeşim Van Persie kötü olur mu ? Efsanler kötü olmaz.

• Nani çok kötü de kimde itiraf edemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthbashack

Volkan şen oyuna girince heyecanlanır olduk. şu kadar geniş kadroda oyun değiştiren adamın volkan şen olması ilginç

Bence volkan şen tr de en iyi adam eksilten oyuncudur bjk macinda da kanitladi bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: eyüp1907

quote:

Orijinalden alıntı: Darthbashack

Volkan şen oyuna girince heyecanlanır olduk. şu kadar geniş kadroda oyun değiştiren adamın volkan şen olması ilginç

Bence volkan şen tr de en iyi adam eksilten oyuncudur bjk macinda da kanitladi bunu

Sonradan girdiği maçlarda inanılmaz etkili oldu gerçekten.
  • Sezon başındaki heyecanımızın içine etti Pereira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sócrates

Sezon başındaki heyecanımızın içine etti Pereira.

hazırlık maçlarında bile maç takip konuları 15 sayfayı geçiyordu bugün ikinci yarı başladığında 5 sayfa bile olmamıştı üstelik avrupa maçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

doğruya doğru resmen balon takım kurmuşlar haberimiz yok senenin başında takıma bakış açım porto,m.city gibi bir takım olacaz diye umuyordum, şimdi ise karabükspor.Oyun anlamında bireysel başarılar hariç herhangi bir anadolu takımından farkımız yok.Pozisyon yok,paslaşma yok,baskı yok,koşma yok,şut atabilme becerisi yok bir de bir FUTBOLCU düz pas nasıl atamıyor anlamış değilim.Aga düz ya düz sal gitsin ya

Karabükün gs yi bizi ve bjk yendigi seneki oyununu bile oynamiyoruz ki

• Vitor Pereiranın taktik anlayışını. (Bence o konuda da izlediği yol yol değildir Fenerbahçe gibi bir takımda)

Ligi süpürecek bir kadro var ama takım içinde Nani, RVP ve Vitor Pereira kavgaları geçiyor. RVP zaten ayyuka çıkmış bir olay ama Nani de bugün oyundan çıkarken bence gayet gösterdi durumun ne olduğunu. Şu adamlarla koltuk savaşı yapacak birine değil onlara patronun kim olduğunu gösterecek birine ihtiyacımız var en başta.

Kimse kusura bakmasın ama 2. Aykut Kocaman vakası olacak gibi. Ve şimdi bu adama sabır diyenler zamanında da Aykut'a sabır diyordu. Bu kafalar Nisanda şampiyonlukları ne çabuk unutuyor onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Günümüzde futbolda lafı orta saha söylüyor.

Maalesef Fenerbahçe orta sahaya kreatif,taşın altına elini sokabilecek 2 adam almalıydı,takım ileriye düzgün top taşıyamıyor bu bariz belli.Sounda bu zaten başka sorunu yok Fenerin.

Şu an kimi getirsen getir Fb'nin forvetine koy, pek birşey değişmez.Van Persiye gibi klas,zeki ve tecrübeli bir adamı besleyemiyorsun,maçlarda dikkat etiniz mi çok güzel kaçışlar yapıyor ancak buınları görüp al kardeşim topu sana atıyorum diyen bir oyuncu gördünüz mü?En azından deneyen?

Mental seviye olarak Van Persiye 9 level ise takımın geri kalanı 5 de kalıyor,o zaman ya forvete de 5'lik adam alacaksın ya da orta sahana üst düzel oyun zekasına sahip adam ya da adamlar alacaksın bu kadar basit.Beklerin kat edip düzgün orta yapmaktan aciz bir kere,Topal ile Souza kendi aralarında 5 duvar pası yapmaktan aciz.

aynen valla ajax maçnda döndüm bi düşündüm kimi alacaksında oynanan futbol değişecek diye. alper var ozan var ama olmaz bunlar üst düzey değillerki önceki sayfadada söyledim sorun VP değil sorun souza yada topalın yanına box to box dedikleri birisi. bir emre yi 2 yıldır arıyoruz nasıl iştir arkadaş. hala gidiyorlar özil diyorlar ibra diyorlar. souza topal birbirinin yedeği olur ancak hatta topal defans oynasa sanki daha iyi olur. bize birde defans lazım.

bir defans, bir box to box, bir hızlı pası yeteneği yerinde forvet

bunlar gelsin arada VP Bir halt yiyemezse o zaman bakalım Teknik direktöre derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Manchester'dan oyuncu alıp Bursa'lı oyuncu ile aynı takıma koyarsan başına da Katar'dan abuk sabuk bir herifi getirirsen böyle ne olduğu belirsiz bir top oynarsın işte. Adam çıkıyor maç boyunca baskı yaptık diyor. Benim gördüğüm sadece Volkan Şen girince etkili olabildik. Nani,Fernandao ve Persie sahada yoktu. Persie-Fernandao aynı anda sahada asla olmamalı. Aynı şey Souza-Topal için de geçerli. Bu ikilileri asla denememeli.

ya bursalı topçular aynı anda sahada olunca yine bir hareketlilik oluyor. ötekiler geri pas anca hele nani nin oyun felsefesini hiç çözmüş değilim çabalıyor ama ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 38443845384638473848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.