Şimdi Ara

Fenerbahçe (2015-2016) Avrupa kupası maçları Anakonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıldır bu büyük camiaya yaşatılan çile nihayet bu akşam son buluyor. Atılan onca çamur ve maruz bırakıldığımız onca iftiraya rağmen bu kulüp bırakın yıkılmayı eskisinden çok daha güçlü bir geri dönüş yaptı. şike ile suçlandığımız sene Şampiyon olduk, sonraki sene yine şampiyonluğu son 3 haftada bıraktık. dünyanın herhangi bir yerinde buna benzer bir süreci yaşayan bir kulüp bırakın şampiyonluk yaşamayı bir daha toparlanamazdı.

Bizi yıkmak istediler, ele geçirmek istediler YAPAMADILAR!

Şu an avrupanın elit takımları arasında olabilmek için elimizde her türlü imkan mevcut, başkanımız ve yönetim kurulumuzun çalışmalarıyla yeni bir sistem ve profesyonel bir anlayış işlemeye başladı. Avrupada hatrı sayılır bir kadro oluşturuldu. Artık bundan sonrası teknik heyet, futbolcular ve biz taraftarlara düşüyor.

Kulüpten yapılan açıklamada, herhangi bir aşırı davranış yada olay yaşandığında, kulübün 1 yıl daha resmi maçlardan men durumu var. Lütfen bir çuval inciri berbat etmeden yalnızca takımımızı destekleyelim ve yakınımızda bu tarz davranış sergileyenlere müdahale edelim.

28.Temmuz 2015 Salı.

Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk
    Yer:Şükrü Saracoğlu Saat 21.00

Muhtemel 11 ler:

Fenerbahçe:

VOLKAN, GÖKHAN, KJAER, ALVES, CANER, NANİ, M. TOPAL, JOSEF, DİEGO, SOW, FERNANDAO.

Shakhtar Donetsk :

PYATOV, SRNA, RAKİTSKY, MARCİO, ORDETS, STEPANENKO, FRED, MARLOS, ALEX TEİXEİRA, TAİSON, EDUARDO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaman geçsin diye Fenerbahçe kliplerini izliyorum inter,chealse maçı felan tüyler diken diken,gözler yaşlı.

ALLAHIM Fenerbahçe me yardım etsin.

Birde dipnot düşmek istiyorum,lütfen trolluk amacı ile gelen arkadaşlara eksi atin gitsin,alintilayip üremelerine yol açmayı lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizden ricam elenirsek bile bu maçta hemen asıp kesmeyin takımı , yeni kurulmuş bir takım geleceği parlak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.