Şimdi Ara

Fender vs Takamine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben fingerstyle üzerine yoğunlaştım. Yeni bir gitar alacağım, fender mi alayım takamine (akustik için) mi alayım arasında kaldım öneriniz ne olur? Bütçem 700-1000 lira arası arkadaşlar.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
    İyi forumlar.

• Fender elektrogitarda,Takamine ise akustikte ekol marka.Ama o fiyatta Fender mi iyidir Takamine mi iyidir bilemiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir.Yalnız Lag markası oldukça övülüyor bir bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fingerstyle için ders alıyormusunuz yoksa internetten tavsiye ettiğiniz bi site veya YouTube kanali varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Emirhan-

Fender elektrogitarda,Takamine ise akustikte ekol marka.Ama o fiyatta Fender mi iyidir Takamine mi iyidir bilemiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir.Yalnız Lag markası oldukça övülüyor bir bak derim.

baktım ona ses kalitesi gerçekten iyi onuda düşünücem teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArkandakiBen

quote:

Orijinalden alıntı: -Emirhan-

Fender elektrogitarda,Takamine ise akustikte ekol marka.Ama o fiyatta Fender mi iyidir Takamine mi iyidir bilemiyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir.Yalnız Lag markası oldukça övülüyor bir bak derim.

baktım ona ses kalitesi gerçekten iyi onuda düşünücem teşekkür ettim

Alıntıları Göster
    paşam ben bas gitar çalıyorum bunun öncesinde klasik gitarda hep elektroların sololarını atıyordum ve flamenko çalışıyordum yani ne yaptığım belli değildi.
    Sonra fingerstyle üzerinde yoğunlaşmaya başladım. Sadece parçaları dinleyim sonra tablarından çalıyorum .

• Hocam her ne kadar yakın zamanda değiştirecekte olsam elimde Takamine EG220C var, klavyesi biraz sert fakat çok hoş tonları var.Marka olarak da iki marka arasında kesinlikle Takamine akustik için .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.