Şimdi Ara

FeeL HuRRicaNe II CaSe MoDDinG (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
12.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses çıkışlarını iptal edip yerine o düğmeleri yerleştirmiştim çok da güzel olmuşdu kasaya ayrı bir hava katmıştı
    o düğmelerle UV ışıkları açıp kapatıyordum ( bazen kapatmak gerekiyordu )
  • hmm anLadım dostum gercekten cok hos oLmus.. peki o dugmeLer UV ısıkLarın kendine has dugmeLeri miydi yoksa sen ayrıca mı monte ettin?? ben de o dugmeLeri yerLestirmek istiyorum da.. nasıL buLabiLirim yardımcı oLursan cok sewinirim keske kasayı bana satsaydın
  • Cosmos S daha şekil kanımca..
  • Eline sağlık hocam güzel olmuş araçlarada baya düşkünüz bakıyorumda STi a benzeteydin daha güzel olmurmuş yurtdışında ki mod sitelerini incelersen orda yapanlar var ilham olabilirler sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheEye

Cosmos S daha şekil kanımca..

o da guzeL ama cok buyuk tabi awantajı da oLur ama ben ısınamadım

bu arada oguzhan arkadasımdan haLen cwp bekLiyorum, bu UV ısıkLarın dugmeLeri konusunda
  • Dostum sana tavsiyem yan pleksideki ızgaraları muntazam şekilde kes. Ses seviyesi çok düşecektir.

• quote:

Orjinalden alıntı: NysXCaQ

hmm anLadım dostum gercekten cok hos oLmus.. peki o dugmeLer UV ısıkLarın kendine has dugmeLeri miydi yoksa sen ayrıca mı monte ettin?? ben de o dugmeLeri yerLestirmek istiyorum da.. nasıL buLabiLirim yardımcı oLursan cok sewinirim keske kasayı bana satsaydın

Kendine has düğmeleri değildi orjinalleri kestim buna bağladım Düğmeleride bi arkadaş Ankara Konya Sokak dan almıştı

quote:

Orjinalden alıntı: TheEye

Cosmos S daha şekil kanımca..

Bence de

quote:

Orjinalden alıntı: SierhaLL

Eline sağlık hocam güzel olmuş araçlarada baya düşkünüz bakıyorumda STi a benzeteydin daha güzel olmurmuş yurtdışında ki mod sitelerini incelersen orda yapanlar var ilham olabilirler sana

Teşekkürler.... Mod konusuna gelince evet yurtdışında subaru dan ilham alıpta mod layan bi kaç tane güzel çalışma vardı ben kasanın orjinalliği fazla bozulmasın istedim bu kadarıyla yetindim

quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Dostum sana tavsiyem yan pleksideki ızgaraları muntazam şekilde kes. Ses seviyesi çok düşecektir.

Tavsiye için saol ama olmayan plexi nin neresini keseceksin kasayı sattım

• quote:

Tavsiye için saol ama olmayan plexi nin neresini keseceksin kasayı sattım

O zaman bunu satın alan arkadaşa itaf edelim
  • masanın üstündeki oyuncak arabaya bayıldım süper çalışma olmuş fakat o işlemcinin fanını nerden buldun süper bi fana benziyo
  • Duvardaki afiş ile kasa içi mavi renk uyumu olayı bitiriyor..

Süper olmuş..Güle güle kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: assassinsilker

masanın üstündeki oyuncak arabaya bayıldım süper çalışma olmuş fakat o işlemcinin fanını nerden buldun süper bi fana benziyo

ewt guzeL bi fan ben de ondan aLıcam.. istanbuLda oturuyosan kadıkoyde yazıcıogLu hanında buLabiLirsin renk renk war mawi yesiL mor kırmızı.. ama performans oLarak sordum farkLarı yok sadece renk farkı war o kadar..
  • EYw Beyler , Kasalar On Numara Hakkaten ;)
  • Bence değiştir dostum benden sana tavsiye subaru mavisine boya kasanın tamamını yan kapağa subarunun amblemini yap süper olur bence zaetn geriye kalanları benziyo
  • Kasa Dehşet olmus kardes gercekten ya
  • çok güzel bir çalışma ellerina sağlık...
  • arkadaşım modun süper olmuş zaten standar feel modları ama güzel olmuş fakat sistemin güsel değil ben şahsen sistemin içeriğinden başladım moda : )
  • güzel olmuş.emeğine sağlık
  • kasan süper olmuş iyi günlerde kullan
  • Vay hoca KAsan Harikaymış valliahi çok özendim,Şeytan diyo dök parayı şu işe ama başka sorumluluklar var:))
  • ortam va kasa güzel fakat kasadaki o kabloları toparlarsan çok daha güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.