Şimdi Ara

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
1
Favori
17.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S04 XI v Bielefeld: Fährmann, Oczipka, Sané, Ozan Kabak, Stambouli, Mendyl, Mascarell, Suat Serdar, Boujellab, Schöpf, Raman.

Haydi şu seriye son verelim artık.

• Son sürat kümeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç oldu kazanamama serisi 25 mi? rekora doğru gidiyodu en son

• Bu haftaki yenilgi kötü olmuş.Bielefeld, 10 puana çikti.Schalke, 4 puanda. Köln,Bielefeld, Schalke ve Mainzden 2si düşecek.

• Bu haftaki yenilgi kötü olmuş.Bielefeld, 10 puana çikti.Schalke, 4 puanda. Köln,Bielefeld, Schalke ve Mainzden 2si düşecek.

• Sky Info: Ozan Kabak präferiert einen Wechsel in der Bundesliga oder die Premier League.@acmilan aktuell eher Plan B. @ManUtd @LFC und @DieRotenBullen

haben u.a. zuletzt Interesse signalisiert. Aber noch keine schnelle Entscheidung ob Winter Wechsel. @s04 würde verkaufen.

Ozan Kabak,milan'ı ikinci plana atarak tercihini Bundesliga'ya da Premier Lig olarak karar vermiş. Çok yerinde karar olmuş.

• Pokal'de Ulm'u Suat Serdar ve Raman'ın golleriyle 3-1 yenerek üst tura yükseldik. Teknik direktörlük için Christian Gross düşünülüyormuş. 2010'larda heyecanlı futbol oynatıyordu fakat adam 6 yıldır Arap takımlarında takılıyor. Ben umudumu kestim bu saatten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wirlebendichh -- 22 Aralık 2020; 23:29:19 >
  • Diğer adaylar ise Alexander Zorniger ve Friedhelm Funkel.

• Teknik direktörlüğe Christian Gross getirildi. Ayrıca Kolasinac'ı Arsenal'den kiraladık. Anlaşmaya göre 9 milyon euroluk maaşın çok az kısmını ödeyecekmişiz ve kiralık bedeli yokmuş.

Matondo ve Ahmed Kutucu kiralanmak isteniyor. Ahmed Kutucu'nun satın alma opsiyonuyla Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var. Matondo için de aynı şekil satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyoruz. PL'den birkaç ilgilenen takım var.

Gelen paralarla sağ bek ve santrafor transferi yapılıcakmış. Bence üstüne orta sahaya bir kiralık hamle daha gelebilir. Kolasinac'ın gelmesiyle takımı daha çok gaza getiriceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Teknik direktörlüğe Christian Gross getirildi. Ayrıca Kolasinac'ı Arsenal'den kiraladık. Anlaşmaya göre 9 milyon euroluk maaşın çok az kısmını ödeyecekmişiz ve kiralık bedeli yokmuş.

Matondo ve Ahmed Kutucu kiralanmak isteniyor. Ahmed Kutucu'nun satın alma opsiyonuyla Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var. Matondo için de aynı şekil satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyoruz. PL'den birkaç ilgilenen takım var.

Gelen paralarla sağ bek ve santrafor transferi yapılıcakmış. Bence üstüne orta sahaya bir kiralık hamle daha gelebilir. Kolasinac'ın gelmesiyle takımı daha çok gaza getiriceğini düşünüyorum.

o gün, bugün kardeşim

• Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Bir Schalke'li sermaye koyarsa takımı kümede tutarım. 2 kere rakibine verdim ikisinden de bir puan aldı Schalke.

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

o gün, bugün kardeşim

Alıntıları Göster

yine olmadıFC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒  

• Olmamasının dışında vaat eden bir futbol ortada yok. Sonraki maç Kolasinac'ı kullanabileceğiz. Umarım takımı ateşler

• FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Teknik direktörlüğe Christian Gross getirildi. Ayrıca Kolasinac'ı Arsenal'den kiraladık. Anlaşmaya göre 9 milyon euroluk maaşın çok az kısmını ödeyecekmişiz ve kiralık bedeli yokmuş.

Stoperler niye bu kadar dususte ozan satilamazmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Stoperler niye bu kadar dususte ozan satilamazmi

Alıntıları Göster

Takım oyunu oynadığımız zamanlar diğer stoperlerde elinden gelenini güzel bir şekilde yapıyordu ama takım olarak çöktükten sonra tüm oyuncular çöktü.

Yönetimin istediği şekilde bir bonservis bedeli teklif edilirse Ozan satılır. Ozan ile ilgilenen 4-5 takım var uygun bir teklif geldiği sürece önünü kesmeyiz.

• geliyor

• buyu bozuldu.

harit çok guzel oynadı, hoppe için söyleyecek bir şey yok helal olsun çocuğa

• 347 gün 30 maç sonra ilk galibiyetimizi aldık. gerçekten ne söyleyeceğimi bilemiyorum halan şaşkınım. Tüm takımı tebrik ediyorum ayrı olarak Hoppe,Fahrmann,Harit bu maçın yıldızlarıydı uzun zaman Harit ve Fahrmann'ı bu kadar istekli görmemiştim. Hoppe ise inşallah böyle devam eder daha 19 yaşında ve ilk hattrick'ini yaptı.

Sağ bek kesinlikle alınması lazım iyi bir sağ bek geldiğinde daha da iyiye gidiceğimize düşünüyorum. Maçı tamamen hak ettik tüm takım ölümüne performans verdi resmen. Her şey için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.