Şimdi Ara

FC Schalke 04 Taraftarları ⚒ Wir leben dich! ⚒ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
1
Favori
17.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ozan Kabak ve gelişimi hakkında düşünceleriniz neler hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fibonacci's -- 7 Eylül 2020; 16:46:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozan Kabak geçen yaz ilk bize geldiğinde çok eksiği vardı. Hatta Wagner hoca onu sakatlıktan döndükten sonra uzun bir süre oynatmadı. Sonrasında kendini git gide geliştirdi ve büyük takımların radarına girdi. Virüsün getirdiği ekonomik zorluklardan dolayı bonservisini kimse ödemek istemedi orası ayrı konu.

Modern futbolun bir stoperi olarak ileriye hem kendi top sürerek oyunu ileri taşıyor hem de attığı paslarla oyunu ileri taşıyabiliyor. Fiziksel olarak kendini baya geliştirdi, kayarak topa müdahaleleri gayet iyi ve kafa topu hakimiyeti iyi. Arada sıra hataları oluyor ancak gençliğine vermek lazım.
  • Schalkenin yerinde olsam, sag beke Munihten Richardsi kiralardim.Munih 2yle devam etmeyecekmis.Alinacak sag bekin durumu belli olunca, kiralik gonderecekler.

• atalanta hariti istiyor 25milyon fiyat bicmis salke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Schalkenin yerinde olsam, sag beke Munihten Richardsi kiralardim.Munih 2yle devam etmeyecekmis.Alinacak sag bekin durumu belli olunca, kiralik gonderecekler.
    Finansal durum yokmuş,Sebastian Rudy sağ beke geçicekmiş. Harit satılsa bile birisi geleceğini zannetmiyorum o kadar bitik takım. Zaten o da gitse anadolu takımından farkımız kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

atalanta hariti istiyor 25milyon fiyat bicmis salke.
    Umarım onuda kiralamayız. Yönetimi yumruklamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Finansal durum yokmuş,Sebastian Rudy sağ beke geçicekmiş. Harit satılsa bile birisi geleceğini zannetmiyorum o kadar bitik takım. Zaten o da gitse anadolu takımından farkımız kalmaz.

Alıntıları Göster
    Bedava kiralarlar.Schneider, transferde batirdi.Ne topcu satabildi ne kaleci,9,6 ve sol bek alabildi.insallah, Schalke kume dusmez.Cunku, gecen sezonki 2.yari gibi bir sezonla bu cok olasili.Alman futbolunun guclu bir Schalkeye ihtiyaci var.Keske, 2-3 hissedar alip, Rangnicki getirip, futbolun yonetimini tamamen ona verseler.

• Atalanta have held talks with Amine Harit, but the deal is firmly off the table. With Atalanta's Papu Gómez likely to reject a deal from Al-Nassr, Harit is "not a priority" according to technical director Giovanni Sartori. [@berger_pj,🥈]

Additionally, Schalke have not held talks with Lazio for Ozan Kabak. Regarding Kabak, Jochen Schneider stated "Ozan is a great player and a wonderful person. We're happy that he's with us. I can reassure all the fans, Ozan won't be given up." [@berger_pj,🥈]

Harit ve Ozan takimda kaliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 12 Eylül 2020; 7:48:16 >
  • Gonçalo Paciência is on the verge of joining Schalke. The 26-year-old is currently Frankfurts third choice striker behind Bas Dost and André Silva. [hr, 🥈]

• Transfer açıklandı. Satın alma opsiyonlu kiralık olarak kadromuza kattık. Ben şahsen çok umutluyum bence güzel bir transfer oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Bedava kiralarlar.Schneider, transferde batirdi.Ne topcu satabildi ne kaleci,9,6 ve sol bek alabildi.insallah, Schalke kume dusmez.Cunku, gecen sezonki 2.yari gibi bir sezonla bu cok olasili.Alman futbolunun guclu bir Schalkeye ihtiyaci var.Keske, 2-3 hissedar alip, Rangnicki getirip, futbolun yonetimini tamamen ona verseler.

Alıntıları Göster
    9 geldi desek,sağ bek yok kesinlikle sağ bek kiralamamız veya almamız lazım ama hangi parayla yapıcaz bilemiyorum. Rudy hayatta sağ bekte yapamaz.

Keşke hissedarlar alsa çünkü bu durumdan kurtulmak çok zor olucak ki kurtulabileceğimiz bile kesin değil. İnşallah bu sezon küme düşmeden atlatırız.Umarım Wagner iyi bir taktik çizmiştir bu sezon yoksa işimiz çok zor.

• Paciência, begendigim bir 9du.Hallerin ayrilmasindan ilk 11 oynayacagini dusunuyordum.Lakin, Silva ve Dost transferlerinden sonra, 3.tercih oldu.Yine de, kotu bir sezon gecirmedi.Schalke icin iyi bir transfer oldu.

Mecburen hissedar alacaklar.Yoksa, Schalkenin orta ve uzun vadede top 6ya oynamasi cok zor olur.

• Paciencia ne kadar iyi hamleyse Ahmed’in kiralanması da bir o kadar kötü hamle. İkisi iyi anlaşabilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FCBayern: Neuer, Pavard, Boateng, Süle, Hernandez, Kimmich, Goretzka, Gnabry, Müller, Sané, Lewandowski

Schalke04: Fährmann, Rudy, Kabak, Stambouli, Oczipka, Serdar, Bentaleb, Matondo, Uth, Harit, Paciencia

• Çok umudum yok ama inşallah iyi bir sonuç alabiliriz. Glück Auf!
  • Bi 5 dakika dayanabilseydiniz bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: wirlebendichh

Çok umudum yok ama inşallah iyi bir sonuç alabiliriz. Glück Auf!
    alamadık
  • Çok üzgünüm fakat elimden gelen bir şey gelmiyor. Koskoca çınar gözümüzün önünde eriyip gidiyor ve bana en çok bu koyuyor.
  • David Wagner has been given an ultimatum in the build up to Schalke's match against Werder Bremen: if Schalke do not win, Wagner will be sacked. Jochen Schneider was also advised to contact potential replacements, such as ex-Mainz manager Sandro Schwarz. [BILD]

Cumartesi günü Bremen'liyiz. Bremen'in vurduğu gol,yediği ofsayt olsun. Fahrmann aslanım benim inşallah gelen topları kalenin içerisine alarak kaleyi koruyacak.
  • Maçı kazanamazsan kovulursun ultimatomu çok saçma bir olay. Adamı 3 puan eksik aldı diye kovmayı düşünüyorsan zaten başarılı olacağına inanmıyorsun demektir. Kazansa bile kov gitsin. Şimdi bu adam takımının 15 şutu direkten dönse, hakem 7 penaltıyı atlasa, maçın başında haksız kırmızı verse vs. her şeyi doğru yapsa bile şans yanlarında olmadı diye kovulacak; rezalet, 1 isabetli şutunun bile olmadığı maçta duran toptan son dakika golüyle kazanırsa da kalacak mı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 21 Eylül 2020; 1:56:45 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.