Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Löw Hummels'i milli takıma çağırmış. Aferim gitmeden son kazığını da atmış oldun böylece.
    Müller'i de çağırmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=VPbu2MhV5uY&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulan adamlar kendi kalelerine bile gol attı bir lewa atamadı şu lanet golü hadi beee gelsin artık şu rekor 🤠

• Sonunda 😌

• Lewa için çok sevindim gerçekten, son 10 yılda izlediğim en iyi forvet.

• Haaland Bundesligada yılın oyuncusu seçilmiş

Hahahahah şaka mı bu Lewa'nın Bl'de bir sezonda en çok gol atma rekorunu kırdığı sene Haaland'ı seçmek. Allah ıslah etsin ne diyelim.

• Moting'e 2 sene sözleşme önermişler yaw şaka mısınız siz arkadaş Psg'ye 2 gol attı diye 2 sene imzalanır mı Moting'le ya 1 de değil bak çıldırıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 27 Mayıs 2021; 22:44:11 >
  • quote:

Moting'e 2 sene sözleşme önermişler yaw şaka mısınız siz arkadaş Psg'ye 2 gol attı diye 2 sene imzalanır mı Moting'le ya 1 de değil bak çıldırıcam

ings gibi bi forvet alsalar cok daha is yapar hem maliyeti dusuk hem gercekten ise yaradiginda hayal kirikligi yasatmayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moting gibi adamlar bayernde oynuyor sonra da Milito Fabiano beğenmezler

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C53FF1769

ings gibi bi forvet alsalar cok daha is yapar hem maliyeti dusuk hem gercekten ise yaradiginda hayal kirikligi yasatmayan

Alıntıları Göster
    Ings düşük maliyetli olmaz hocam bence

• Katalan basını barçalı topçuları sıra sıra bize yazmaya başladı yine önce busquets sonra pjanic. Falk pjanicle ilgilenmediğimizi söylemiş.

Hakimi iddiaları da dolanıyordu kaç gündür, Psg ile anlaştı deniyor umarım doğrudur. Hakimi ne ya 😒

• quote:

Katalan basını barçalı topçuları sıra sıra bize yazmaya başladı yine önce busquets sonra pjanic. Falk pjanicle ilgilenmediğimizi söylemiş.

Hakimi iddiaları da dolanıyordu kaç gündür, Psg ile anlaştı deniyor umarım doğrudur. Hakimi ne ya 😒
    Hahahah şimdi de Desti yazıyorlar sözde Dest ile ilgilenmişiz de topçu reddetmiş gibi 🤣

• quote:

Hahahah şimdi de Desti yazıyorlar sözde Dest ile ilgilenmişiz de topçu reddetmiş gibi 🤣

Alıntıları Göster

senle guclerimizi birlestirip yeni bir ittifak kurmaliyiz

vahsi dunyadan futbol savanasinda hayatta kalabilmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C53FF1769

senle guclerimizi birlestirip yeni bir ittifak kurmaliyiz

vahsi dunyadan futbol savanasinda hayatta kalabilmek icin

Alıntıları Göster
    Biz bu oyunu bozamayız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 31 Mayıs 2021; 7:54:33 >
  • Sonunda Kalle'den kurtuluyoruz. Rummenigge'nin görevi 30 haziranda sona erecek ve 1 temmuz itibariyle yeni Ceo Oliver Kahn olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 1 Haziran 2021; 13:31:11 >
  • Lucas Hernandez , Mbappe'yi Bayern'e davet etmiş mbappe kendisi söyledi. Seneye sözleşmesi eriyor ancak takımda çok fransız oyuncuvar bakarsın ikna olur ama o maaşı veremez bayern. PSG zaten asla bedava göndermez mbappeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

Lucas Hernandez , Mbappe'yi Bayern'e davet etmiş mbappe kendisi söyledi. Seneye sözleşmesi eriyor ancak takımda çok fransız oyuncuvar bakarsın ikna olur ama o maaşı veremez bayern. PSG zaten asla bedava göndermez mbappeyi.

Bu Mbappe'nin de poposunu çok kaldırdılar. Kapanan takımlar karşısında etkili olduğu maç sayısı çok az ama herkes Ronaldo gibi muamele ediyor çocuğa

• @K.ComanFCB Sözleşme yenilemek için Nasserden ŞLyi kazanacak kadro kurmasini istemiş. Psgde kalir Mbappe.

Bayern yönetimi garip. Geçenlerde Rummeniggenin bir açiklamasina denk geldim. Mali olarak en iyi durumda olan biziz ve 30 Haziranda iyi sonuçlar açiklayacağiz diyordu. Bayern yönetiminde şirketler varmiş ve adamlarin tek düşüncesi kâr etmekmiş.Kasada 300 milyon paralari da olsa harcamazlarmiş. Bende bu durumu bilmediğim için bunlar ölücü diyordum. Tabii yaptiklari enayilik. Sezona 2 saatli bomba stoperle başlamak yerine bir tane üst düzey stoper alip Thiagoyu 1 sene daha tutsalar, ŞLyi üstüste kazanirlardi.

Bayern başkani kadro derinliği artiracak transferler yapacağiz demiş. Fizikli bir regista ve hucumcu bir sağ bek ariyorlarmiş genç. Camavingayi Bayern alir diyordum fakat Psgnin devreye girmesi işleri değiştirdi.Rennes Camavingaya 28 Hazirana kadar süre vermiş. Sözleşme yenilemezse satilacakmiş. Camavinga ille de Bayerne giderim demezse 25 milyona birakmazlar onu.Comanla da anlaşamamişlar. Comana 500 bin avro net zam teklif etmişler Comansa 2 milyon net fazla istemiş. Bayern yönetimi vermemekte diretiyormuş. Coman 8-8.5 net istemiş. Öyle abartilacak bir para değil. Bu Bayern yönetimi çok garip. Yaptiklari işler akilli adamin yapacaği işler değil. Mbappe ya da Haaland diyelim sponsor yoluyla alirlar. Sponsor maaşinin bir kismini karşilar. Bayern Mbappe için bastirsa harbi şanslari olabilirdi. Mbappe bizim ve Psg kadrosunu beğenmiyor fakat Bayerni övüyor. Bayernin alacaği forveti ben size söyleyim. Hlozek. Lewandowskinin kopyasi gibi. Hlozek Sparta Pragla 2024e kadar sözleşme uzatinca Bayern Motingle 2023e kadar uzatti. Bunlarin plani heralde 2023te Hlozeki almak dedim kendi kendime. Sözleşmesinin bitmesine 2023te 1 sene kalacak ve ucuza alacaklar. West Ham Hlozeki çok istiyor. Eğer bu sene transfer yapmazsa 2023te Bayernde diyebiliriz.

• @sterig Sözleşme yenilemek için Paristen büyük transferler istemesini mi kastettin hocam? O konuda hakli. Psgnin futbol akli çok kötü. Cavani gibi bir adam gitti. Targetman dediğimiz zaman ilk akla gelen adamlardan biriydi. Yerien gidip sex müptelasi icardiyi bonuslarla 77ye almişlar. inter sağlam kaziklamiş. 2017-2018 sezonunda Cavaniyla birlikte Neymar ve Mbappe canavar gibi oynuyorlardi.Psg eksiksiz kadro kurmayi beceremiyor. Tuchel rakibi kitleyerek final oynatti. ŞL finaline Kehrer, Herrera gibi adamlarla çikti. Paredesin bile en fazla yedek olmasi lazimdi.En iyi forvetleri de Motingti bu adamlarin. Eksiksiz kadro kurmayi becerecek futbol akli yok. Forvetleri iyi oluyor, orta saha olmuyor, bek olmuyor. Mbappe de çikti. Ya istediğim gibi kadro kurun ŞLyi kazanalim ya da birakin gidiyim dedi. Wijnaldum diyor Psg beni daha çok istedi, projelerini bana daha iyi analttilar diye. Nasil tutuşmuşlar, nasil çabaliyorlar.  Havalandiği konusunda sana katiliyorum. Fransanin hazirlik maçlarini izledim. Benzemaya bile zor pas veriyordu.Maç sonunda baktim. Benzemaya 4 pas vermiş. Vitrinde olmak için çok gol atmaya çabaliyor. Röportalarini okudum. Bu adam çok akilli. Piyasadan kadro mühendisliğine kadar her konuya hakim. Psg ülke takimi olmanin hakkini veremiyor.O kadar para harciyorlar, bir finali zor oynadilar. Psg ve Citynin o para harcamaya ŞLyi birlikte seri şekilde kazanmalari lazim. Biri gider Fernandinho yerine adam almak yerine yedek stopere 40 verir, diğer gider büyük takim forveti olmayacak sex müptelasina 77 verir. Sonra Mbappeyi targetman olarak oynatirlar.Mbappeden o boyla o fizikle targetman olmaz.Brezilyali Ronaldo ve Shevchenko bile targetmani zor oynuyorlardi.Ancelotti Milandayken boş alan bulabileceği büyük maçlarda oynatirdi hep. Küçük takimlara karşi inzaghi ve Thomassonu targetman oynatirdi.Kaldi ki Ronaldo ve Shevchenko da fizik ve boy olarak Mbappeden daha iyilerdi.Büyük bir maçta oynatirsin fakat beklerin Diallo ve Florenzi orta sahan Gueye Herrera olmaz. Olursa da maçi kazanamazsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

@sterig Sözleşme yenilemek için Paristen büyük transferler istemesini mi kastettin hocam? O konuda hakli. Psgnin futbol akli çok kötü. Cavani gibi bir adam gitti. Targetman dediğimiz zaman ilk akla gelen adamlardan biriydi. Yerien gidip sex müptelasi icardiyi bonuslarla 77ye almişlar. inter sağlam kaziklamiş. 2017-2018 sezonunda Cavaniyla birlikte Neymar ve Mbappe canavar gibi oynuyorlardi.Psg eksiksiz kadro kurmayi beceremiyor. Tuchel rakibi kitleyerek final oynatti. ŞL finaline Kehrer, Herrera gibi adamlarla çikti. Paredesin bile en fazla yedek olmasi lazimdi.En iyi forvetleri de Motingti bu adamlarin. Eksiksiz kadro kurmayi becerecek futbol akli yok. Forvetleri iyi oluyor, orta saha olmuyor, bek olmuyor. Mbappe de çikti. Ya istediğim gibi kadro kurun ŞLyi kazanalim ya da birakin gidiyim dedi. Wijnaldum diyor Psg beni daha çok istedi, projelerini bana daha iyi analttilar diye. Nasil tutuşmuşlar, nasil çabaliyorlar.  Havalandiği konusunda sana katiliyorum. Fransanin hazirlik maçlarini izledim. Benzemaya bile zor pas veriyordu.Maç sonunda baktim. Benzemaya 4 pas vermiş. Vitrinde olmak için çok gol atmaya çabaliyor. Röportalarini okudum. Bu adam çok akilli. Piyasadan kadro mühendisliğine kadar her konuya hakim. Psg ülke takimi olmanin hakkini veremiyor.O kadar para harciyorlar, bir finali zor oynadilar. Psg ve Citynin o para harcamaya ŞLyi birlikte seri şekilde kazanmalari lazim. Biri gider Fernandinho yerine adam almak yerine yedek stopere 40 verir, diğer gider büyük takim forveti olmayacak sex müptelasina 77 verir. Sonra Mbappeyi targetman olarak oynatirlar.Mbappeden o boyla o fizikle targetman olmaz.Brezilyali Ronaldo ve Shevchenko bile targetmani zor oynuyorlardi.Ancelotti Milandayken boş alan bulabileceği büyük maçlarda oynatirdi hep. Küçük takimlara karşi inzaghi ve Thomassonu targetman oynatirdi.Kaldi ki Ronaldo ve Shevchenko da fizik ve boy olarak Mbappeden daha iyilerdi.Büyük bir maçta oynatirsin fakat beklerin Diallo ve Florenzi orta sahan Gueye Herrera olmaz. Olursa da maçi kazanamazsin.

Hocam hem o anlamda hem de genel futbolculuğu anlamında konuştum. Psg'de kilit isim Neymar ama Mbappe'nin onda biri kadar sesi çıkmıyor elemanın.

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.