Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu pavard işi tam yılan hikayesine döndü. Tam pavard transferi bitti diyoruz Başkanı çıkıp anlaşma felan yok diyor. garip bir adam cidden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablosky

Bu mesaj silindi.
    birde utanmadan hakaret ediyorsun

aynen abi. haklisin. baska bir gurbetcisin sen. munih konusuna belirli araliklarla gurbetci arkadaslar ayni mesaji atiyor belli araliklarla.

yaptigin yanlis. sana ne isteyen istedigi takimi destekler. insanlari kucuk goruyorsun. gecen de ayni mesaji attin, sana kac uye cevap verdi, bugun tekrar ayni mesaji attin. birde uste cikip hakaret etmeye calisiyorsun.

sen gelirken ben donuyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Bu pavard işi tam yılan hikayesine döndü. Tam pavard transferi bitti diyoruz Başkanı çıkıp anlaşma felan yok diyor. garip bir adam cidden.
    pavardla anlasmissiniz, on sozlesme var deniyor. yazin fesih bedelini yatiracaksiniz. simdi aciklayamazlar abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablosky

Bu mesaj silindi.

1-eski mesajini neden sildin?

2-bu konuda kimse bizim takim, bizim cocuklar, takimimiz gibi kelimeleri kullanmadi.kendini ordan ele verdin.

3-o kadar konu varken, taraftarlari daha fanatikler birde niye hep munih konusu?

4-hala hakaret ederek uste cikmaya calisiyorsun.

5-hadi ayni kisi olmadigini dusunelim. futbolda kuresellesme cagindayiz. ben genelde bu tip konulara merakliyimdir, yakindan takip ederim. sence munihin dunyada kac taraftari var? 650 milyon. bunu munihin kendi de acikladi. adamlar, tum dunyadaki taraftarini kabul ediyor. yoksa almanyadaki rakami derlerdi.

dedigim gibi kuresellesme cagindayiz. yalniz munih mi? psgden evertona kadar kulupler dunyanin en ucra koselerindeki taraftarina dahi ulasmaya calisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

dortmund'un ucuz bir şekilde bayern'e şampiyonluğu vermesini istemiyorum

Alıntıları Göster
    dortmund ligi alirsa da munih ucuz sekilde verdi denecek abi.

hepsi icerdeydi heralde maclarin, freiburg, augsburg ve fortunaya verilen 6 puan ve icerde mochengladbach yenilgisiyle.

lig daha heyecanli oldu. 2.yari rasenball, mochengladbach ve munih deplasmanlari var dortmundun. 6 puan kucuk avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 23 Aralık 2018; 5:37:45 >
  • adidas, juveyle sozlesme yenilemis. 51 milyona. bence, sizin kadroyu bu yaz guclendirmenizi bekliyorlar. sira sizde. juveyi iki katina cikarmislar nerdeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

dortmund ligi alirsa da munih ucuz sekilde verdi denecek abi.

hepsi icerdeydi heralde maclarin, freiburg, augsburg ve fortunaya verilen 6 puan ve icerde mochengladbach yenilgisiyle.

lig daha heyecanli oldu. 2.yari rasenball, mochengladbach ve munih deplasmanlari var dortmundun. 6 puan kucuk avantaj.

Alıntıları Göster
    munih ucuz vermez.. munih sansını ve buyukluğunu her zaman kullanır.. tabi bavyeranın ağırlığını da..
  • Ribery i gs istiyormuş.

Edit: gitmeyecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 23 Aralık 2018; 23:0:17 >
  • quote:

Ribery i gs istiyormuş.

Edit: gitmeyecekmiş
    sene sonu kesin gidiyormus ribery.

o da munihin iyi niyetini cok suistimal etti. bastonla oynayana kadar mi kalacaksin.

• e.franfurt baskani' munihin kasasindaki para rebic ve jovici almaya yeter mi bilemiyorum. isterlerse, hangisini tutacagimi biliyorum.

munih haricinde topcularimizi ilgi cekici bulan m.united, real, juve ve liverpool var. rahatiz'

• https://totalfootballanalysis.com/player-analysis/oliver-batista-meier-bayern-munich-tactical-analysis-statistics

oliver batista analizi.

• quote:

sene sonu kesin gidiyormus ribery.

o da munihin iyi niyetini cok suistimal etti. bastonla oynayana kadar mi kalacaksin.

Alıntıları Göster
    Aynen abi bu kadar yüzsüzlük yapmanın alemi yok.

Ben de gs haberleri çıkınca devre arasında gider yerine Batista gelir diye umutlanmıştım. Hayaller hayatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 24 Aralık 2018; 1:23:14 >
  • quote:

e.franfurt baskani' munihin kasasindaki para rebic ve jovici almaya yeter mi bilemiyorum. isterlerse, hangisini tutacagimi biliyorum.

munih haricinde topcularimizi ilgi cekici bulan m.united, real, juve ve liverpool var. rahatiz'
    Gören de Rebic world class felan sanıcak.

Bu arada Hernandez'e yıllık 8.5 teklif etmiş bayern. Atm de 3 alıyormuş. Anladığım kadarıyla La Liga'daki maaş sınırı gibi bir şey yüzünden atm nin daha fazla verebilmesi mümkün değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 24 Aralık 2018; 1:26:47 >
  • rebic kim ya moncengladbag seviyesinde adam. 15m veren varsa opsunler baslarina koysunlar.

jovic lewadan sonra bayernin yeni forveti olabilir o seviye var. bakalim nolacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rummenigge' kulub mali yonden iyi gidiyor.yonetecek bir gecis donemimiz oldugunu biliyoruz ve bunum icin iyi hazirlandik'

'sule,kimmich,coman,gnabry,goretzka,jamesle gecis doneminin ilk partini baslattik'

'franck durumuyla ilgili yorum yapmadi.lakin gecis donemi olacagini herkes biliyor'

'belki cok para tutacak yildizlar alacagiz lakin genc topcular icin rekabette daha hizli olmak zorundayiz.

oyuncu izleme bolumumuz buyuk yetenekleri real, barca, m.united vs gibi kulublerin onunde getirmek icin iyi pozisyonda'

'200 milyonluk butce uydurma. bir rakamda anlasmadik. butce yok. kadroyu yenileyecegiz'

'lewandowski cok acik konusan bir topcu.futbol hayatimda bu durumu nadir gordum. kendisini tamamen munih yanlisi oldugunu acikca ifade etti. simdi bir lider'

'hasan inanilmaz caliskan, inanilmaz seri, ve hosuma giden bir transfer acilsa, genc uli hoeness gibi hemen avda ve asla durmuyor. bundan dolayi burada yolunu bulacak'

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

rebic kim ya moncengladbag seviyesinde adam. 15m veren varsa opsunler baslarina koysunlar.

jovic lewadan sonra bayernin yeni forveti olabilir o seviye var. bakalim nolacak.
    munihe karsi takimlar otobusu cekiyor. rebicte munihte oynayacak teknik ve beceri yok abi.

jovici bende begeniyorum. boyle giderse buyuk transfer yapar.

• quote:

Gören de Rebic world class felan sanıcak.

Bu arada Hernandez'e yıllık 8.5 teklif etmiş bayern. Atm de 3 alıyormuş. Anladığım kadarıyla La Liga'daki maaş sınırı gibi bir şey yüzünden atm nin daha fazla verebilmesi mümkün değilmiş.

Alıntıları Göster
    hernandeze varsa bende isterim diyor.

werner sozlesme yenilemeyi gorusuyormus. nagelsman ve slye guveniyormus ragnick baskan.nagelsman wernere seviye atlatir diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 24 Aralık 2018; 16:1:5 >

• burdan devam edelim, hocam.

juve, cok planli, programli ve vizyonlu hareket ediyor.

italya liginde monopol gibi. bunu iyi kullaniyor. munih mesela, topcu ust duzey olmadikca almiyor bundesligadan lakin juve satip para kazanmak icin de aliyor.

munih duygusal hareket ediyor. saglam topcu oldugunda paraya da kiymaya korkuyor.

munihte vizyonlu hareket ediyor. altyapi tesisi, medya sirketi gelecek adina iyi hamleler. dusuk yayin geliri munihi zorlar.
    munih mali disiplinden odun vermeyen bir kulub.

mesela ingilizlerde cok kupa var. piyasa siskin. kadrolarinda dusunmedigi altyapidan topculari orda oynatip piyasa yaptirip iyi fiyata okutabiliyorlar. lakin munihte bu yok.ingilizlerde sahipler hisse yoluyla para da aktariyor. refinansman yollari var. munihin gelirini daha cok artirmasi lazim bu sebepten. kaliteli topcu icin 80-100 diyorlar. senelik 3 topcu 300 yapar. bunu da borclanmadan odeyemezler. vergi, maas, yatirim, operasyonel giderler var.

bu sebepten yayin gelirindeki handikabi halletmeliler. 2020da zamli yenilecekmis gene.1 senesi kaldi. lobiyle halletmeliler bu isi.

munih mesela hudson odoiyi alip kiralasa. 1-2 sene sonrada satip para kazansa lakin munihte bu yok. bu sebepten transfere daha fazla kaynak ayirmsk icin gelirini daha fazla artirmak zorunda.

maaslar 300 diyelim 300 transfer 250 diger giderler. vergi vs.
    munihin simdi geliri 657. bu sene 100 artis var slnin parali tvye gecmesi ve katar sponsorluklarindan.757 diyelim. nerden baksak 100 lazim. bu sene kasadaki parayla, gecen seneki butceyle 500 dahi harcayabilirler, ben genel olarak anormal fiyatlara uyumu konusuyorum. yildiz desek 250-300e dahi cikabilir. genc ve kaliteli topcu 70-80 ediyor.

burada gostermek istedigim, piyasada donen rakamlar anormal.
    ya gelirini cok artiracaksin ya topcu satmadan daha iyi paralar kazanacaksin.mali yapi bu rakamlari kaldirmaz.

juve munihe gore daha ne istedigini bilen kulub. sponsor gelirini artirmak icin ronaldo transferi mesela. onlarinda mesela sponsor gelirini artirmasi lazimdi. yapiyorlar. juve sl icin daha iddiali artik.
    mali yonden buyuyor. topcu satislarina bagimliydi, bu degisiyor.

interi de begeniyorum. zanetti ve marotta iyi isler yapacak lakin stad onlari zorluyor.

juvenin boyle buyuyup guclenmesi, arayi acmasiyla isleri zor abi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi bayern iyi yönetilmiyor ki bence yönetim kalitesi olarak Juve'yle karşılaştırması bile saçma. Her şeyden önce altyapıdan oyuncu çıkartma geleneği yok takımın. İkincisi de pazarlık kabiliyetleri yok. Abi Vidal gibi bi adamı 15'e gönderdiler Barça'ya böyle bir saçmalık olabilir mi? Rudy ingiliz kulüplerine 35'ten aşağı gitmezdi Bayern 15'e Schalke'ye yolladı. Bu devirde para kazanmak çok zor değil bence, İngiliz kulüpleri olsun Barça olsun çok fazla para saçan kulüp var ama bundan faydalanabilmek önemli. Juve bu işi çok iyi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 24 Aralık 2018; 19:49:31 >
  • ortasahayi sisirirsen pazarlik gucun olmaz abi. birde topcu nereyi istiyorsa tamam diyorlar.

juve tabii cok saglam yonetiliyor. munih bence yarim yamalak is yapiyor. altyapiya 100 verip tesis yapiyor, orayi oturtamiyor, isler duzene sokamiyor. mesela lukas mai 4.ligde oynuyor. orada gelismez o.

hudson odoi ornegini verdim. atiyorum 20ye alirsin, bir takima kiralarsin, satis karindan bir yuzde verirsin, yetistirir onu onlar. ya alir takiminda oynatirsin cok iyiyse. ya satarsin. para kazanirsin.

ben olsam mesela munihin ikinci takimina yatirim yapip 2.lige cikmasini saglardim. cok faydasi olur o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 24 Aralık 2018; 21:51:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.