Şimdi Ara

FC Bayern München Taraftarları | Bayern 1-3 Leipzig (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.661
Cevap
18
Favori
344.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emin ol ribery şuan quaresmadan daha fazla katkı sağlıyor munihe

Ayrıca gözümle gördüğüme inanırım ben

Dün muller lewa alaba filan baya yedek çıkmasına rağmen iyiydi munih

Sözün özü munih besiktasi tır gibi ezecek ana kadrosuyla

Bunu görmemek için kör olmak lazım

Münih 3 besiktasi cebinden cikarir suan

Skor tahminim 2-0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Munih-Schalke 04 macini izledim.

Munih, 4-1-4-1 cikti. cok ofansif. yanlis taktik. Riberynin tek yaptigi top ezmek, kac tane tehlikeli kontrayi oldurdu yanlis paslarla. tek faydasi yok adamin. Boyle olunca da, abi pozisyon veriyorsun ofansif cikmaktan dolayi, birde sol kanadi iyi kullanamiyorsun. Coman 10 dakka top oynadı, Riberynin o kadar dakikada yapmadigini yapti. Heynckess sirf efsane diye bitik Riberyi oynatıyor, adam birde Rudy reisi trubune gondermis. Gnabryde kiralik, iyi beslendigi takimda kral olur, 100 tane Ribery rahat eder.

Besiktas, iyi savunma yapip, Jamesi durdurursa, Munihi cok zorlar. Bjkyi birde kucumserlerse, tur farkli bitebilir. Bugunku Munihi, SLde delik desik ederler.Heynckess hocam iyi basladi, sonra Ancelotti 2 oldu basimiza.

Hoca olarak Nagelsmandan sonra Schalkenin hocasini ve E.Frankfurtun hocasini cok tutuyorum. ikisi de iyi hocalar. Schalke iyi top oynadı, Munih kalitesiyle yendi. İyi takviyeler yaparlarsa, bu hocayla Schalke bir seyler yapabilir.

Boşun tekisin 30 tane takım tutuyorsun takımın yenilince de ağlıyorsun.

Bir de bilmiş bilmiş yazArsın

Sanirim beni kendinle karistirdin. Hakem tarafından takimimin hakki caliniyor, buna aglamak denmez. isyan etmek denir. hakli tepki gostermek denir.

Bilmis yazarim, cunku senin 1 milyon katin daha bilgiliyim.

Bu arada guya beni bloklamistin, mesajlarımdan rahatsız oluyordun.

Forumda beni ne kadar cok cekemeyen varmis.

Blok. Git baskasina sar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haymanya

Emin ol ribery şuan quaresmadan daha fazla katkı sağlıyor munihe

Ayrıca gözümle gördüğüme inanırım ben

Dün muller lewa alaba filan baya yedek çıkmasına rağmen iyiydi munih

Sözün özü munih besiktasi tır gibi ezecek ana kadrosuyla

Bunu görmemek için kör olmak lazım

Münih 3 besiktasi cebinden cikarir suan

Skor tahminim 2-0

Ribery katki saglamiyor. Sosyal medyayi okuyun, Munihli taraftarin cogunlugu oynamasini istemiyor.

cok cabaliyor da, eski hizi ve kuvveti yok, tek yaptigi pozisyon ezmek. son vurusu yapamiyor.

dun mesela ilk yari, kanatlar calismadi, tikandilar. genel olarak Ribery oynayinca oyle oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

quote:

Munih-Schalke 04 macini izledim.

Munih, 4-1-4-1 cikti. cok ofansif. yanlis taktik. Riberynin tek yaptigi top ezmek, kac tane tehlikeli kontrayi oldurdu yanlis paslarla. tek faydasi yok adamin. Boyle olunca da, abi pozisyon veriyorsun ofansif cikmaktan dolayi, birde sol kanadi iyi kullanamiyorsun. Coman 10 dakka top oynadı, Riberynin o kadar dakikada yapmadigini yapti. Heynckess sirf efsane diye bitik Riberyi oynatıyor, adam birde Rudy reisi trubune gondermis. Gnabryde kiralik, iyi beslendigi takimda kral olur, 100 tane Ribery rahat eder.

Besiktas, iyi savunma yapip, Jamesi durdurursa, Munihi cok zorlar. Bjkyi birde kucumserlerse, tur farkli bitebilir. Bugunku Munihi, SLde delik desik ederler.Heynckess hocam iyi basladi, sonra Ancelotti 2 oldu basimiza.

Hoca olarak Nagelsmandan sonra Schalkenin hocasini ve E.Frankfurtun hocasini cok tutuyorum. ikisi de iyi hocalar. Schalke iyi top oynadı, Munih kalitesiyle yendi. İyi takviyeler yaparlarsa, bu hocayla Schalke bir seyler yapabilir.

Boşun tekisin 30 tane takım tutuyorsun takımın yenilince de ağlıyorsun.

Bir de bilmiş bilmiş yazArsın

Sanirim beni kendinle karistirdin. Hakem tarafından takimimin hakki caliniyor, buna aglamak denmez. isyan etmek denir. hakli tepki gostermek denir.

Bilmis yazarim, cunku senin 1 milyon katin daha bilgiliyim.

Bu arada guya beni bloklamistin, mesajlarımdan rahatsız oluyordun.

Forumda beni ne kadar cok cekemeyen varmis.

Blok. Git baskasina sar.

Blok mesajımı atsana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Cipsimizi, kolamızı, dondurulmuş patatesimizi ve köftemizi aldık akşamı bekliyoruz. Bir kartal çevirmemiz eksik, onu da akşam siz vereceksiniz inşallah.

Bize yeni bir rekor izletmeniz dileğiyle.

Hadi inşallah hocam
  • 5.0 biter leva leva leva James coman..

• serdar aziz hummels'den ii stoper buna itiraz eden futbol izlemeyi bıraksın net
  • bayern hocası bunamıs roben gıbı adamı yedek bırakıyor :D
  • Robben girdi fark ihtimali arttı.

• James niye çıkarıldı. Özel bi sebebi var mı

• Atiba süper ligde 60da yoruluyor, şimdi 10 kişiyken Bayern’e karşı düşünemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

James niye çıkarıldı. Özel bi sebebi var mı

Muller'in çok sert sutu kulağına geldi, ondan dolayı çıktı büyük ihtimal

Zaten hayaletti, hiçbir etkisi olmadı maçta

• Bayern Münih çeyrek finalde elenir hele Real Barça veya city ile eşleşirse Beşiktaş gibi zayıf takıma 1 tane zor atıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

serdar aziz hummels'den ii stoper buna itiraz eden futbol izlemeyi bıraksın net

Aynen Hummels tam kazma.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Şut gözümden kaçtı heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Bayern Münih çeyrek finalde elenir hele Real Barça veya city ile eşleşirse Beşiktaş gibi zayıf takıma 1 tane zor atıyorsun.

bu nasil bayern munih cok ruhsuz oynuyorlar gibi geldi bana. liverpoolun kupayi kazanma ihtimali bayernden daha fazla bence

• Eyvallah beyler, iyi yordunuz

• Heynckes hocanin tek hatasi, Robbenle baslamamakti. Ortasahada Thiago yok, sag kanatda calismayinca, Munih zorlandi.

Rudyu keske oynatsa, hata yapıyor. Rudyle daha iyi pas yapardi Munih.

Boyle olunca, Munih ligdede iyi top oynamiyor. Martinez ve Vidalle akiskan, hizli pas oyunu oynayamıyorlar, birde kanatlar tikaniyor, solda Riberyle, sagda Muller baslayinca. o zaman uretken olamiyorlar. Munihin Gnabryle birlikte ust duzey bir kanat almasi lazim bu sorunu cozmesi icin.

Bizim Katar, Munihe yine sponsor olmus. hava yolu ve kol sponsorlugu. Para akitiyorlar.Katarimizin 2.takimi. Sene sonu Vidali aliriz, parasini 2 sene sonra veririz. malum FFP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 21 Şubat 2018; 1:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Eyvallah. Şut gözümden kaçtı heralde

Bilincini kaybetmis. onlem olarak almislar. Bir macta daha olmus lig macinda.
  • Umarım başına bir şey gelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.