Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (2096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Barcelona ve mantık kelimeleri birkaç yıldır birbirine çok yabancı devrem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • puig ve fati ilk 11.

• Frikik kullanırken kaleye 10 kişi sokmaları bu sefer yetmedi müthiş asist yaptı
  • direklere adam dikince messi de suareze attirdi. 16 asist oldu
  • Messi nasıl kaçırdın onu

• denis suarez çok iyi oynuyor, bu adamı niye yollamış barcelona anlamadım
  • Messi bu ne hal
  • Takımda gram ışık yok kaç maçtır. Valverde varken neyse şimdi de o.
  • messi 17. asist.

• Bu ne biçim baraj kardeşim

• Bakalım Suarez Barcelona'yı kurtarabilecek mi? Celta 2 - Suarez 2 oldu.
  • Şerefini s. Senin gibi takımın

• pique yine son dakikada mal gibi faul yapıp frikikten yedirdi golü, dünya kupasında son dakikada yaptığı faulün aynısı
  • Barcelona, Suarez'in bütün çabalarına rağmen 2 puan bıraktı. Bu takımın iş yapabilmesi için 1 tane daha Suarez lazım. Tek başına anca bu kadar.
  • Benzema bir dünya gol atıyor

Suarez atamıyor hoydaaaaaa

Neyse Bu seneki yarışın hiç tadı olmadı Barçalı dostlarım

Gerçekten iki taraf da birbirine ikram edip durdu.Sanırım Real olacak gibi duruyor şampiyon.Seneye daha iyi kadrolarla daha çekişmeli lige inşallah
  • Messi, Real ve Napoli deplasmanlarinda bir şey yapamiyorsun, onu anladikta, şu maçi bari al.Eibar bulunca, affetmiyorsun.
  • Çok erken konuşuyorsunuz dostlar, o kadar emin olmayın.

• Yahu bu takım kadar yalnış transfer yapan büyük klüp var mı merak ediyorum, grizman dembele coutinho verilen her paralar çöpe gitti şunu anlamıyorlar, grizmanı nasıl transfer ederler bu takımda olmucağı başından beri belli yatan atletico ile 2-3 gol attı diye adam transfer ediyorlar sanki fenerbahçe arkadaş.

O gün yedek başladı takım iyi oynadı girdi yine maçın içine etti baraj da napıyorsa, busgets de olmayınca çok kolay pozisyon verdik messide pandemi dönüşü iyi olmadığı için kazanamayız. Bir tane delici kanat olsa çogu maçta goller ve kolay kazanırdık..Ansu daha çocuk zayıf fizik..Bu grizmanı derhal yollamaları lazım ve oynatmamaları cl' de grizman ile çıkarsa ne gol atabiliriz perişan oluruz umtiti de malesef geriye gitti..yine rakitic den felan medet umuyoruz alınan oyuncular bekleneni veremiyor barça sisteminde herkes oynuyamıyor..oyuncular çok geri pas yapıyor eskiden böyle değildi orta alanda daha çok oynanırdı top kaleciye bu kadar gitmezdi şimdi şaka gibi birşey oldu riskli diye top atmıyor oyuncular.Hocanın katkısı yine yok bu takıma hocalar birşey yapamıyor sanki iş hep oyuncularda bitiyor, Lig neysede CL alabilsek ama kanat olmadan imkansız koşu yapan adamlar çok az savunma arkasına puik felan arthurdan iyi ama da fiziken zayıf hızlı oynadık grizman yokken çünkü sadece al ver yapıyor maçta 10 milyon bile verilip alınmıcak adam bu takıma messi biletini kesti ama o kesin. Şu takımda iyi bir orta saha bir kanat olsa neymar gibi tüm kupalar gelirdi

• Burada söyledim zamanında setien büyük yanlış diye herkes diyordu yok şöyle sihirbaz böyle hoca şöyle hoca.Ben de sessiz kalmayı beklemeyi seçtim , görüyoruz gram ilerleme yok.63 yaşına kadar hiçbir halta yaramayan adamdan medet umdu barça.Yavaş yavaş zaten tutmayı bırakmayı düşünüyorum , çok kabız bir takım.Israrla teknik direktör getirmiyorlar , o yüzden bu başarısızlık da iyi oluyor bence.

• 
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.