Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (1509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44.531
Cevap
64
Favori
1.487.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Luis Suarez: "I want Coutinho at Barcelona. He would bring us so much quality. Coutinho would help Barcelona a lot."

Kral işini bilirsin sen. Ocak ayında da çek iki röportaj tatlıya bağlayalım şu işi.
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club
  • ▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

O değil Benzema'yı tiye bile almıyorlar nasıl forvetse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 9 Kasım 2017; 16:59:52 >
  • Leo'nun 3 oğlundan en azından biri futbolcu olsun. Messiler böyle üreye üreye çoğalsın ve dünyadaki hayat bitene kadar bilmem kaç kuşak Messileri izleyelim.

Elbette ki hiçbiri bir Lionel olamaz ama olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxmg6363

quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

Leo'nun 3 oğlundan en azından biri futbolcu olsun. Messiler böyle üreye üreye çoğalsın ve dünyadaki hayat bitene kadar bilmem kaç kuşak Messileri izleyelim.

Elbette ki hiçbiri bir Lionel olamaz ama olsun.

bence üçü de futbolcu olacak

ileri üçlü

hayali bile dehşet verici

Büyük oğlu Thiago için "Fútbol çok hoşuna gitmiyor" demişti.

• Mbappenin fransa dışına çıkacağını pek sanmıyordum ben. Fransizlar cok fazla lobicilik oynuyor, rakibe kaptirmazlardi en yetenekli wonderkidi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün arkadaşla Fifa 18 oynarken aklıma geldi. Griezmann'ı alsak. 4-6-0'a dönebilir miyiz tekrar?

• 37 yaşındaki Xavi Hernandez, sezon sonunda profesyonel futbol yaşamına son vereceğini açıkladı.

Sergi Roberto'nun sözleşmesini uzatacak olan Barcelona, oyuncunun serbest kalma bedelini 400 milyon euro olarak belirleyecek. (Mundo Deportivo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 10 Kasım 2017; 14:20:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Dün arkadaşla Fifa 18 oynarken aklıma geldi. Griezmann'ı alsak. 4-6-0'a dönebilir miyiz tekrar?

4-6-0'dan kastın 11/12 sezonu gibimi?
    Öyle ise 11/12 sezonunda ki oyun 10/11'de ki dizilimin alternatifiydi. Bu yüzden Fabregas'ı alıp Thiago'yu da A takıma dahil ettiler. Ancak David Villa'nın ayağının kırılması ile bir nevi mecbur kaldılar. Zaten ondan sonrada Fabregas devam etti. Villa sakatlanmasaydı Villa-Messi-Alexis olarak devam edecekti. Hem 4-3-3 oynayabilecek Busquest-Xavi-İniesta-Villa-Messi-Alexis vardı, hem de 4-6-0 oynayabilmek içinde Busquest-Fabregas-Thiago-Xavi-İniesta-Messi gibi bir ileri altılı vardı ellerinde. Şu anda bunu uygulayabilmenin imkanı yok.

1-Eldeki kadro buna uygun değil.
    2-Uygun olsa bile onu oynatacak hoca lazım.
    3-Futbol artık bulduğun taktiği 10'larca sene uygulayabileceğin bir oyun değil. Bu sezon iyi geçirirsin ama ertesi sezon hatta sezon ortasında taktiğin yıkılabilir. Ayrıca o sezonlarda takımlar bu kadar ceza sahası içine kapanmıyordu. Çok nadir maçlarda olabiliyordu. Örneğin 09-10 ve 11-12 Chelsea iç saha maçları gibi.
    4-Messi eski Messi değil.

Burada diziliş değil uyguladığın taktik önemli. City'de görünen diziliş 4-3-3 gözüküyor. Ama defans-orta saha dizilimi çok farklı olabiliyor. Eldeki kadro buna uygun. Mesela City oyun kurarken baskı yediğinde Fernandinho iki stoperin arasına girip kanat bekleri bunların önüne gelerek 3-2-2-3 gibi bir diziliş yapabiliyorlar. Bu sayede İlkay-Silva ve De Bruyne iş yapması gereken yerde ileride topla buluşuyor. Bunuda uygulayacak hem oyuncu lazım hemde hoca lazım. O da Barcelona'da yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Xavi, sezon sonunda futbolu bırakacağını açıkladı.

Maç: 890
    Gol: 103
    La Liga: 8
    #UCL: 4
    Kral Kupası: 3
    Avrupa Şampiyonluğu: 2
    Dünya Kupası: 1

Efsane
  • Angel Di Maria has admitted he came close to joining Barcelona this summer. (Dairio Sport)

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Angel Di Maria has admitted he came close to joining Barcelona this summer. (Dairio Sport)

Son gün alamamıştık Messi'de istemişti ama bizim pinti yönetim sağ olsun getiremedi.

Bu yaz geliyor umarım, kanat sorunu için iyi bir isim.

Alexis artık gider City'e gelmez o.
  • Manchester United, 60 milyon euro serbest kalma bedeli bulunan Samuel Umtiti'yi kadrosuna katmak istiyor. (Marca)

Ucuz geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Manchester United, 60 milyon euro serbest kalma bedeli bulunan Samuel Umtiti'yi kadrosuna katmak istiyor. (Marca)

Ucuz geldi bana.

Umtiti takımda mutlu isterse 100 Milyon € versinler gitmez emin ol.
  • Thiago Alcántara: "Barselona'yı dört gözle bekliyorum, fakat kulübe geri dönüp dönmeyeceğimi bilmiyorum, ama Münih'te yaşamaktan dolayı mutluyum, futbol hızla değişiyor ve her şey olabilir, Barça daima benim evim olacak. Klüp renglerini ve kültürünü hep taşıyacağım."

Geri dönse nasıl olur?
  • Neymar takım arkadaşlarına Barça'ya yeniden dönse nasıl karşılanacağını sordu. [Sport]

Sportun ilginc haberlerinden
  • Rakiticin falan var olduğunu düşünürsek ilaç olur, çağ atlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 10 Kasım 2017; 19:54:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Neymar takım arkadaşlarına Barça'ya yeniden dönse nasıl karşılanacağını sordu. [Sport]

Neymar: "Basın bazı şeyleri abartmayı seviyor. Ben kazanmayı seven ve kupalar kaldırmak isteyen biriyim. PSG'ye de bu yüzden geldim. Takım için ne kadar önemli bir oyuncu olduğumun farkındayım. Barcelona'dan ayrılırken de mutluydum. Şimdi PSG'de de mutluyum."

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club

• Thiago Alcántara ilaç olur. Rakitic +40 milyona büyük kazık atmış olursunuz. Çingene ile ilgili çıkan haberler yalan. En geç 2 sene sonra Real Madrid'e gidecek. Göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Neymar takım arkadaşlarına Barça'ya yeniden dönse nasıl karşılanacağını sordu. [Sport]

O forma yandı bir kere bitti işi onun Barça'da kendi yaktı kariyerini.Eğer mutlu değilse PSG'de Premier lige yol alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 10 Kasım 2017; 21:44:47 >
  • 
Sayfa: önceki 15071508150915101511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.